Sprzedaży wzrosną o tajnej książki Rowling

Choć powieść otrzymał pochwałę przed tajemnicą był out, ujawnienie, że Rowling był autor – aby mała niespodzianka – wzrosła w książce sprzedaży.
Reagan Arthur, wydawnictwo Little, Brown and Company. powiedział reprint książki trwa i będzie mieć poprawioną biografię autora, który czyta “Robert Galbraith jest pseudonimem JK Rowling. ”
Sunday Times, ciekaw, kto to pisarz tajemnica naprawdę był podłączony kropki – zauważając, że “on” używany agenta, redaktor i wydawca, który pracował z Rowling.
“Mam nadzieję, że, aby utrzymać to w tajemnicy trochę dłużej, bo jest Robert Galbraith było takie wyzwalające doświadczenie!” Rowling powiedziała w oświadczeniu. “To było wspaniałe publikować bez szumu albo oczekiwanie i czystej przyjemności, aby uzyskać informacje zwrotne od wydawców i czytelników pod inną nazwą.
Na Amazon.com, sprzedaż wzrosła ponad 507.000% po Rowling przyznała będąc autorem.
“Wyszedł z wojska w 2003 roku i od tego czasu pracuje w branży bezpieczeństwa cywilnego,” stronie wydawcy powiedział. “Pomysł na (bohater) Strike Cormoran wzrosła bezpośrednio z własnych doświadczeń i tych z jego wojskowych przyjaciół, którzy powrócili do cywilnego świata.” Robert Galbraith “to pseudonim.”
“Upside zagrzmiał jest to, że mogę publicznie podziękować mojej redaktor David Shelley, kto był prawdziwym partnerem w zbrodni, wszyscy ci ludzie w Little, Brown, którzy tak ciężko pracowali na” kukułczym calling “nie zdając sobie sprawy, że napisałem to, iż twórcy i recenzenci, zarówno w prasie i w Internecie, którzy zostali tak hojny dla powieści.
“A tym, którzy pytali o sequelu, Robert pełni zamierza zachować pisania serię, chociaż pewnie nadal odrzucić osobistego stawiennictwa.”
“Harry Potter” twórca J.K. Rowling przywdział się pelerynę-niewidkę na własną rękę na jej nowej powieści.
W sposób tajne, wydała “Kukułka dzwoni” pod nazwą Robert Galbraith. Jej wydawca, Mulholland Books – odcisk Little, Brown and Company – opisał autor jako były członek specjalnego oddziału Śledczego Królewskiej Policji Wojskowej.

EU-Asia