رنو آسانسور سود هسته با وجود رکود اروپا

سود (زیان) دندانه دیگری از ورشکستگی محل بهتر، راه اندازی زیرساخت های الکتریکی ماشین است که 100،000 دستور داده بود از شار اتومبیل های باتری خودروساز فرانسوی صورت گرفت.
رنو در زمان 85 میلیون یورو شارژ برای جبران تامین کنندگان به برنامه خودرو – که همچنین ادعا کرد سهم نامشخص بیشتر از 142 میلیون در writedowns برای سه دستگاه خودرو عملکرد ضعیفی اعلام کرد.
گون در بیانیه ای گفت: “ما در مسیر دستیابی به اهداف ما برای سال 2013 اعلام کرد،”.
درآمد خالص رنو در نیمه اول از 734 میلیون نفر به 39 میلیون یورو کاهش یافته است، در مجموع از 832 میلیون نفر در اتهام یک بار وزن، در حالی که حاشیه عامل اساسی تقسیم خودکار از 2.5 درصد به 2.9 درصد افزایش یافت.
نام تجاری رنو اصلی گروه، در سال های اخیر با عرضه ارزان تر از جمله خود را بدون زواید اتومبیل DACIA به چالش کشیده شده است، در حال مبارزه برای لغو قیمت گذاری با مدل های جدید از جمله به عنوان آخرین subcompact کلیو و Captur مینی SUV.
رئیس امور مالی دومینیک Thormann گفت، این تلاش افست یک “محیط سخت” در اروپا و فشارهای نزولی نرخ ارز در آمریکای لاتین کمک کرده است.
او گفت: “ما قادر به افزایش قیمت جبران بوده ام”.
سقوط در تقاضای خودرو منجر به جنگ قیمت فلج کننده و ظرفیت اضافی، پاک کردن سود تولید کنندگان و در برخی موارد تهدید بقای خود.
بر خلاف تلاش رقیب داخلی PSA پژو سیتروئن، رنو از بدترین بحران توسط 43.4 درصد از سهام خود را در نیسان، و همچنین فشار به موقع به اتومبیل های کم هزینه و بازارهای در حال ظهور محافظت شده است.
خودکار سود تقسیم تقریبا به 211 میلیون یورو یا 1.1 درصد از فروش، از 116 میلیون و 0.6 درصد حاشیه دو برابر شد. نقدی بخشی سوختگی نیز از جریان نقدی منفی از 207 میلیون سال قبل به 31 میلیون یورو کاهش می یابد.
تحریم های ایالات متحده به رهبری منجر به یک غوطه 47 درصد در فروش ایران – به 28،000 وسایل نقلیه نیمه مونتاژ – و بیشتر در ماه ژوئن تنگ تر شد، باعث writedown 512 میلیون یورو است.
“این ماده مربوط به ارزش از دارایی های ما (در ایران)، در اصل پول نقد است که ما دیگر نمی توانیم بازگرداندن” CFO گفت:. رنو دارای هیچ امکانات تولید در کشور است.
خودروساز فرانسوی رنو گفت: در روز جمعه در نیمه اول سودآوری در بخش تولید هسته ای خود را با وجود کاهش فروش افزایش یافته بود، سوار رکود بازار پایدار در اروپا با مدل های جدید و از سوی شرکت در هزینه.
در حالی که خط پایین توسط کسب و کار از دست رفته در تحریم ضربه ایران تضعیف شد، تحمیل 512 میلیون یورو (678 میلیون دلار) هزینه، سود عملیاتی قبل از هزینه کردن 15 درصد افزایش یافت و به 583 میلیون است. درآمد با 0.9 درصد کاهش به 20.44 میلیارد دلار است.
رنو مدیر اجرایی کارلوس Ghosn تصریح کرد اهداف کامل ساله این شرکت، از جمله حاشیه خودکار عامل بخش مثبت و جریان نقدی.

EU-Asia