Zynga näeb välja 18% töötajatest

Selle tulemusena need probleemid, Zynga aktsia on Lõpe alla $ 3,50. Kuid aktsiad on ligi 30% sel aastal loodab, et Zynga sammud juriidiline hasartmängude võiks end ära tasuma. InDecember, Zynga esitanud taotluse mängude litsentsi Nevada. Zynga varem teatas koostöös Bwin.Party Briti hasartmängu ettevõte, mis on spetsialiseerunud online-spordikihlvedude, pokker ja bingo.
“Mitte keegi meist kunagi oodata näkku päeval nagu täna, eriti kui nii palju meie kultuur on umbes kasvu,” Zynga tegevjuht Mark Pincus kirjutas blogi postitus. “Aga ma arvan, et me kõik teame, et see on vajalik, et liikuda Zynga ütles” oluline “kulude vähendamine alates koondamiste päästab firma $ 70000000 kuni 80000000 $ aastas. Aktsiad Zynga (ZNGA) kukkusid 10% uudistes.
“Mitte keegi meist kunagi oodata näkku päeval nagu täna, eriti kui nii palju meie kultuur on umbes kasvu,” Zynga tegevjuht Mark Pincus kirjutas blogi postitus. “Aga ma arvan, et me kõik teame, et see on vajalik, et edasi liikuda.”
Sotsiaalne mängimine on muutunud nii populaarseks, et see on olnud raske säilitada juhtpositsiooni, Pincus lisatud.
Ettevõte kinnitas oma tulud ja kasum aktsia kohta juhised nii jooksva kvartali ja terve aasta. Kuid Zynga ootab nüüd puhaskahjum vahel $ 28.500.000 ja 39000000 $ jooksva kvartali hullem kui $ 27.600.000 kaotus analüütikud küsitletud Thomson Reuters oli oodanud.
See oli selge juba mitu kuud, et sotsiaalne mängimine firma on hädas. Detsember 2011 IPO oli pettumus, Zynga ostmine “joonistada” tegija OMGPOP wasdisastrous ja paljud ettevõtte mängud on ebaefektiivsed.
Oktoobris 2012 Zynga lõigatud 5% oma töötajatest, sulgenud Boston kontorite ja kavandatud sulgemistest selle Jaapan ja Suurbritannia kontorid. Mis veelgi hullem, Zynga teatas ka see oleks katik kümmekond mängud – ja umbes viie rohkem on suletud ajast.
Koondamised antakse üle kõik ettevõtte osad, ja Zynga sulgeb mõne kontori asukohta. “Farmville” tegija ei öelnud, mille kontorid on katikuga, kuid tech blog AllThingsD teatas, et New York, Los Angeles ja Dallas olete lõhkumispakk.
Zynga ütles “oluline” kulude vähendamine alates koondamiste päästab firma $ 70000000 kuni 80000000 $ aastas. Aktsiad Zynga (ZNGA) kukkusid 10% uudistes.
Mõlemad CFO Dave Wehner ja peadirigent mängu disainer Brian Reynolds lahkunud ettevõte viimastel kuudel.
Zynga esmaspäeval teatas see koondama 520 töötajat ehk 18% oma töötajatest, osana jõupingutusi, et stabiliseerida rahanduse hädas videomäng firma.

EU-Asia