Zynga را میسازد 18٪ از کارکنان

به عنوان یک نتیجه از این مشکلات، سهام Zynga را در زیر $ 3.50 بیحال شدن. با این حال، سهام هستند تا نزدیک به 30٪ در سال جاری امیدوار است که مراحل Zynga را به پرداخت کردن قمار قانونی. InDecember، Zynga است نرم افزار برای یک پروانه بازی در نوادا واصل. Zynga را به مشارکت قبلا اعلام شده با bwin.party، یک شرکت بازی بریتانیا است که دارای تخصص در ورزش شرط بندی آنلاین، پوکر و یکنوع بازی شبیه لوتو.
“هیچ یک از ما تا به حال انتظار می رود به صورت یک روز مثل امروز، به ویژه هنگامی که خیلی از فرهنگ ما بوده است رشد acerca،” Zynga را به عنوان مدیر عامل شرکت پینکوس در یک پست وبلاگ نوشت. “اما من فکر می کنم همه ما می دانیم این لازم برای حرکت به Zynga است گفت:” قابل توجهی “کاهش هزینه از اخراج این شرکت صرفه جویی 70 میلیون دلار به $ 80 یک سال. سهام Zynga را (ZNGA) 10٪ در اخبار سقوط.
“هیچ یک از ما تا به حال انتظار می رود به صورت یک روز مثل امروز، به ویژه هنگامی که خیلی از فرهنگ ما بوده است رشد acerca،” Zynga را به عنوان مدیر عامل شرکت پینکوس در یک پست وبلاگ نوشت. “اما من فکر می کنم همه ما می دانیم این است که لازم است به جلو حرکت کند.”
بازی های اجتماعی که چنان محبوب تبدیل شده است این مشکل برای حفظ موقعیت رهبری، پینکوس اضافه شده است.
این شرکت درآمد و سود آن هر سهم راهنمایی برای هر دو سه ماهه جاری و سال اعلام کرد. اما در حال حاضر امید Zynga را بین از دست دادن خالص از 28.5 میلیون دلار و 39 دلار در طول سه ماهه جاری، بدتر از 27.6 میلیون دلار از دست دادن تحلیلگران بررسی توسط آژانس خبری تامسون رویترز انتظار شده بود.
این روشن است که برای ماه ها است که شرکت بازی اجتماعی دچار مشکل می باشد. دسامبر 2011 IPO ناامید کننده بود، خرید Zynga را از “کشیدن چیزی” رپصدا ساز wasdisastrous، و بسیاری از بازی های این شرکت دارای عملکرد ضعیفی بوده است.
در اکتبر 2012، Zynga را به قلب 5٪ از کارکنان آن، از آن دفاتر بوستون و تعطیلی پیشنهادی ژاپن و انگلستان بسته ادارات. از همه بدتر، Zynga را اعلام کرد همچنین این امر می تواند بستن در مورد یک دوجین بازی – و acerca پنج بیشتر شده اند و از آن زمان به بعد تعطیل.
کاهش شغل در سراسر همه قطعات این شرکت صادر خواهد شد و Zynga تعطیل چند مکان دفتر. “FarmVille به” ساز نمی گویند کدام دفاتر توقیف خواهد شد، اما وبلاگ فن آوری گزارش AllThingsD که نیویورک، لس آنجلس و دالاس در بلوک سفت هستند.
Zynga است گفت: “قابل توجهی” کاهش هزینه از اخراج این شرکت صرفه جویی 70 میلیون دلار به 80 دلار در سال است. سهام Zynga را (ZNGA) 10٪ در اخبار سقوط.
هر دو به CFO دیو Wehner و طراح ارشد بازی برایان رینولدز در چند ماه گذشته این شرکت را ترک کرده اند.
Zynga را اعلام کرد روز دوشنبه آن را اخراج 520 کارمند، یا 18 درصد از نیروی کار خود را، به عنوان بخشی از تلاش برای ایجاد ثبات مالی در مبارزه شرکت بازی های ویدئویی.

EU-Asia