Znaki U Man nowy sponsor Azji

Tymczasem nowy United menedżer David Moyes oficjalnie rozpoczął pracę poniedziałek po wymianie Ferguson na czele.
Ferguson, który zdobył ponad 30 trofeów w 26 lat w klubie, na emeryturę w zeszłym sezonie po prowadząc United do 13 tytułów Premier League.
Szkot zdobył dwa Puchary Europy, pięć Puchary Anglii, cztery Puchary Ligi, jednego europejskiego Pucharu Zdobywców Pucharów i jedno Klubowe Mistrzostwa Świata.
Zgodnie z komunikatem prasowym wydanym przez klub, około 70 milionów ludzi w Tajlandii obserwował United gry w ciągu pierwszych siedmiu miesięcy ubiegłego sezonu, ale klub nie ujawnia, ile nowa umowa sponsorska było warto.
Czytaj: Marka United przetrwa
Grupa staje się oficjalną prawdą mobile United partner i nadawca klub dla Tajlandii – ostatni w całe mnóstwo ofert przeprowadzonego przez Czerwonych Diabłów.
“Biorąc pod uwagę naszych partnerów, klub lubi zapewnienia firmę w akcji zapytania wielu z tych samych cech, które pozwoliły nam rozwinąć się w świecie najbardziej uznanego zespołu” Wielka grupa dyrektor zarządzający Richard Arnold powiedział na oficjalnej stronie klubu.
“Prawda jest firmą, która wykazała wiele cech podziwu, sama kredytowania odwagę i zdolność do podejmowania nowych wyzwań, jako klucz do sukcesu.
“Ponieważ tworząc w 1990 roku nadal rośnie z szybko rozwijającej się branży telekomunikacyjnej, aby stać się jednym z najlepszych w swoim terytorium, z dumą jako pierwszy objąć wiele nowych technologii.
“Nasze partnerstwo jest do naśladownictwa i zapewnić naszym 20000000 lojalnych i namiętny Thai obserwuje z ekskluzywnych materiałów i zapisu, zbliżając je do klubu kochają.”
Czytaj: długopisy Wielka nowy wielomilionowy kontrakt Aon
W maju, United odnotował 52,2% wzrost przychodów sponsoringu po transakcji z japońskiej firmy gier społecznych i dwóch firm świadczących usługi finansowe w Danii i Wietnamu.
W kwietniu, United podpisał ośmioletni kontrakt z firma ubezpieczeniowa Aon – ruch, który widział sponsor firma klubu poligon Carrington oraz jego zestaw szkoleniowy dla zgłaszane 23.000.000 dolarów.
Tylko w ubiegłym roku, United zwiększył swoją wartość o 42% do 3170000000 dolarów, według magazynu Forbes biznesu.
Moyes, który przyniósł własną kadrę trenerską z byłego klubu Everton, będzie działać obok asystenta Steve’a rundy, trener bramkarzy Chris Woods i pierwszego zespołu trener Jimmy LUMSDEN.
“Pracowałem z Steve, Chris i Jimmy przez kilka lat i jestem zachwycony, że zdecydowały się dołączyć do mnie w tym wielkim klubie,” Moyes powiedział oficjalnej stronie dla United.
“Przynoszą najlepsze cechy w swoich dziedzinach, a wiem, że tak jak ja, czują, że jest to wyzwanie, aby rozkoszować.
Old Trafford klub znalazł się w New York Stock Exchange w sierpniu ubiegłego roku przez jego amerykańskich właścicieli, rodziny Glazer.
Jej przychody w sezonie 2011/12 wzrosła o 21.600.000 dolarów do 179.000.000 dolarów – umieszczenie go daleko przed jego krajowych rywali, pomimo planowanej długu brutto 560.000.000 dolarów.
Według badań przeprowadzonych niedawno na zlecenie klubu, globalna baza fan United dwukrotnie, do 659 milionów ludzi w latach 2007 i 2012 z 325.000.000 ludzi żyjących w Azji.
Według raportu Football League pieniędzy Deloite na 2013 r., tylko Real Madryt i Barcelona są warte więcej niż United, a Chelsea jest najbliższy angielski challenger.
United pojedzie do Azji w przyszłym miesiącu na wycieczkę z Dalekiego Wschodu i Australii ze swoim meczu otwarcia w Bangkoku przed Singha All Stars – konkurs dla których prawda Grupa będzie działać jako Associate sponsora.
“Mam wielką wiarę, że razem możemy budować na sukces ten klub cieszył się przez wiele lat.”
Moyes powita graczy z powrotem do treningów w tym tygodniu przed urlopem radiowozu do Tajlandii na 10 lipca.
Manchester United może stawić czoła nowym wyzwaniom na polu przyszłym sezonie bez Alexa Fergusona, ale English Premier League wydaje się, że gigant nie krajowa wynosi handlu z coraz większą listę globalnych sponsorów.
United, który zdobył swoje 20. mistrzostwo w zeszłym roku, ogłosił kontrakt z tajskiej grupy telekomunikacyjnej Prawdziwego Corporation Plc poniedziałek – podjęciem wielu sponsorów blisko 40.

EU-Asia