Zapowiedzi nowego systemu Windows Microsoft

Własne wejście Microsoftu w świat sprzętu nie została zapomniana. Po jakimś skryptem przekomarzania o ile kochali swoje tabletki powierzchni, prezenterzy poinformował, że deweloperzy Uczestnicy konferencji to wszystko otrzymasz za darmo Za powierzchnię. Uczestnicy będą również uzyskać Iconia Acer tabletek W3.
Firma oferuje również ulepszenia do jego silnika Bing wyszukiwania, wbudowane wsparcie dla 3-D drukarek, uaktualnionego Xbox Muzyka aplikacji i nowych narzędzi dla programistów tworzących aplikacje dla systemu Windows 8.
“PC, Windows Device dzisiejszy nie wygląda trochę jak PC z 10 lat temu, lub 15 lat temu,” powiedział prezes Microsoft Steve Ballmer w przemówieniu kopiąc konferencję.
Ballmer przedstawił kilka nowych zmian do systemu Windows 8.1, którą określił jako “mieszankę rafinowanej.”
Kiedy radykalnie inny, ekran dotykowy zoptymalizowany układ wyszedł osiem miesięcy temu, wielu użytkowników systemu Windows zostały zdenerwowany o radykalnym odejściem od typowego interfejsu systemu Windows, zwłaszcza brak przycisku Start. Przycisk jest z powrotem, a teraz prowadzi do listy wszystkich aplikacji.
Firma ogłosiła kilka nowych aplikacji dla Windows 8, w tym oficjalnym Facebook App, Flipboard i NFL Fantasy Football. Choć nie był krótki preview nowej wersji programu PowerPoint dla Windows 8, kolejna wersja pakietu Microsoft Office nie zostanie wydany do 2014 roku.
Speedy Windows 8 aktualizacja jest częścią nowego podejścia Microsoftu do uwolnienia poprawki i dodanie funkcji do produktów.
Producent oprogramowania i sprzętu jest teraz skupiona na “szybkim uwalnianiu” cyklu, który pozwoli go rozciągnąć zmiany oprogramowania w ciągu kilku miesięcy, a nie lat. To wydała już szereg zmian do systemu Windows 8, ale ta wersja jest największy remont tej pory.
Darmowa wersja podgląd 8,1 aktualizacji systemu Windows dla programistów jest dostępny dla wszystkich zainteresowanych w instalacji. Wersja dla zwykłych konsumentów ukażą się jeszcze w tym roku.
Inne zmiany to możliwość ładowania bezpośrednio na pulpicie, większą elastyczność z płytek na ekranie startowym, wsparcie dla monitorów o wysokiej rozdzielczości i większej Bing integracji.
“Search to nie tylko listę linków, to rzeczy, które możesz zrobić,” powiedział Julie Larson-Green, wiceprezes działu Windows, który wykazał kilka nowych funkcji Bing.
Programiści mogą teraz wykorzystać Bing, która rozwarła się dostępu do jej 3-D map, oraz podmiotom i bazę wiedzy oraz naturalnych interfejsów użytkownika.
Big Xbox Muzyka aktualizacja jest funkcja radia, która buduje stację dla słuchaczy na podstawie utworu, podobnie jak Pandora.
“Jedziemy zobaczyć proliferację małych urządzeń z systemem Windows 8 tabletek w ciągu najbliższych kilku miesięcy”, powiedział Ballmer.
Najnowsza wersja systemu Windows jest miejsce pewne zmiany. Wśród nich? Trochę dawka starych okien.
Microsoft jest dokonanie zmiany w swoim systemie operacyjnym Windows 8, począwszy zmartwychwstania przycisku Start.
Zmiany, poinformował na konferencji produkcji Microsoft deweloperskiej w San Francisco, rozwiązać niektóre z zarzutów wysuwanych pod hybrydowego systemu operacyjnego tabletu i komputera, który wypłynął, gdy została wydana pod koniec ostatniej części year.As o funkcji pochodzących jeszcze w tym roku, ludzie będzie mógł automatycznie tworzyć listy odtwarzania Xbox muzykę opartą na stronach internetowych, takich jak listy Pitchfork z najlepszych utworów roku.
Microsoft również uwagę na kilka z 3000 Windows 8 certyfikowanych tabletki, komputerów i mieszańców, w tym 18-calowy tablet Dell. Podkreślono więcej urządzeń ekran dotykowy, “koń pociągowy” 2-w-1 tabletki oraz mniejsze tabletki.

EU-Asia