Yahoo lükkab kõik kasutajad uus e-mail

Ikka ei meeldi uusim versioon? Yahoo abi postitus pakub võimalusi Pettunud kasutajatele, sealhulgas kuidas alla laadida sisu ja juurdepääsu kaudu teise kliendi ja kuidas oma konto kustutada.
Uuendamine on kättesaadavad veebis, Windows 8, iPhone / iPod touch ja Android. Aga kui see on alati nii, kui vastamisi muutus, mõned inimesed olid rohkem rahul vanemad versioonid, sealhulgas “Yahoo Classic” ja anti kuni esmaspäev vahetada.
In Yahoo Help postitada firma märkis, et ümberehitamise nõuab, et kasutajad on nõus tingimustel, sealhulgas “automatiseeritud sisu skaneerimiseks.” See on tehnoloogia, mis on sarnane, mida Google Gmail, mis kasutab otsingu algoritmid, mitte reaalsed inimesed, et lugeda läbi sisu inimeste sõnumeid, et suunata asjakohast reklaami – kui ka muid funktsioone – neile.
Yahoo kasutajad, kes eelistavad vana kooli e-posti, oma ajapikendus on lõppenud.
Esmaspäev on esimene päev, et kasutajatel on vaja uuendada uusima versiooni Yahoo e-posti teenus, mis vastavalt erinevate hinnangute kas teine ​​või kolmas kõige populaarsem veebis.
Kasutajad võivad loobuda selle funktsiooni, muutes oma seadeid.
Muudatusi uusima versiooni Yahoo Mail hulka eemaldades mõned lahtrid, mis täitis lehe veebiversiooni ja pakub pisipildid manuseid, arvatavasti, et aidata vältida klõpsates petuskeemid, rämpsposti ja muu soovimatu sisu.
On Mail for iPhone, kasutaja saab valida mitu sõnumit ja Huitaisu kustutada, esile tõsta või esitada neile ära. Android app uuendati muu hulgas, pane vähem äravoolu aku.
See muutus on olnud töötab alates detsembrist, kui Yahoo, juhendamisel uus tegevjuht Marissa Mayer, teatas suure ja kauaoodatud kapitaalremont e-posti teel.
“Sa ütlesid meile valjult ja selgelt, mida soovite vähem distractions, kui tegemist on e-post,” Mayer ütles tol ajal. “Sa tahad kiiresti sisse, suhelda, ja saada oma päev. Ja me oleme kuulanud.”

EU-Asia