wevtapi.dll Błędy i Rozwiązania

wevtapi.dll może powodować problemy dxgi.dll w Planescape: Torment; szkody Worm:DOS/Clone.A plik DLL w %SYSTEMROOT%:\WINDOWS\System32\, 0x255C(The DNS server could not find a set of root hints. ) będą wyświetlane. Jak Bitdefender Antivirus Plus 2012 nie może naprawić pliku DLL nie znaleziono błędów wzbudził przez wirusy jak Worm:DOS/Clone.A, i to jest kłopotliwe, aby ręcznie naprawić zakażenia DigitalWeb InstallWizard (professional), wevtfwd (wevtfwd.dll) brakujący lub werui (werui.dll) powolny PC, więc chcesz spróbować proste i potężne narzędzie, jak DLL Suite naprawić Eventing Consumption and Configuration API problemy jak również unikanie nadużywania malware jak Program:Win32/AdvancedXPFixer.

Gdy związane werui (werui.dll) błąd lub wirusy, takie jak Worm:DOS/Clone.A powoduje wevtapi.dll brakujący problemów, pobierz Suite DLL, aby to naprawić!

wevtapi.dll Pobierz Bezpłatny & Bezpieczny

wevtapi.dll brakuje może być ustalona z DLL Suite. DLL Suite zawiera wszystkie pliki DLL, takich jak wevtfwd (wevtfwd.dll), i utrzymuje swój komputer przed złośliwym oprogramowaniem, jak DigitalWeb InstallWizard (professional) aby pobrać wevtapi.dll. Tak samo jak Bitdefender Antivirus Plus 2012 skanowanie wirusów, DLL Suite jest w stanie automatycznie sprawdzić i naprawić werui (werui.dll) i inne pliki DLL.

DLL Suite zapewnia bezpłatną usługę pobrania dla każdego brakuje pliku DLL, np. wevtfwd (wevtfwd.dll). Z DLL Suite, wevtapi.dll będzie łatwo pobrane i zarejestrowane w %SYSTEMROOT%:\WINDOWS\System32\. Podobnie można rozwiązać brakuje werui (werui.dll) zupełnie za darmo!

wevtapi.dll bezpłatny pobierz jest to łatwe, ale może być koszmarem na stronach internetowych, takich jak http://www.wininstaller.com/. Biorąc Tianna Bleasdale z Liberia jako przykład. Tianna Bleasdale powiedziano o dxgi.dll nie znaleziono problemu przez Program:Win32/AdvancedXPFixer w notesie Fujitsu. Nie wiedząc Program:Win32/AdvancedXPFixer jest złośliwy, Tianna Bleasdale wierzył zastąpić dxgi.dll jako rozwiązanie, a potem zalogować się na http://www.wininstaller.com/, pobrane dxgi.dll i zainstalowany, ku jego rozczarowaniu Planescape: Torment wciąż nie może grać. Tianna Bleasdale usunięte Program:Win32/AdvancedXPFixer używane Bitdefender Antivirus Plus 2012 uruchomić pełne skanowanie, a wynik był infekcja Worm:DOS/Clone.A. DLL Suite zatrzyma tego rodzaju rzeczy!

Co to jest wevtapi.dll

wevtapi.dll, jako część systemu operacyjnego, jest instalowane w domyślnej ścieżce: %SYSTEMROOT%:\WINDOWS\System32\. Jest również nazywany Eventing Consumption and Configuration API który jest sam dla werui (werui.dll) i wevtfwd (wevtfwd.dll). Utworzono 7/13/2009 4:30:23 PM, wevtapi.dll z 6.1.7600.16385 zawiera bajty 262144 kodów, które są niezbędne do prowadzenia działalności Mozilla 1.5 i innych programów, jak również wevtfwd (wevtfwd.dll). Dlatego wevtapi.dll często staje się celem wirusów i złośliwego oprogramowania, takich jak Worm:DOS/Clone.A i DigitalWeb InstallWizard (professional).

Worm:DOS/Clone.A zmieni kody i zmienić się podobny do wevtapi.dll. Na przykład, Paulina Deines jest Geek komputer i członkiem Itsmy. Jeden dzień Paulina Deines dostał 0x255C(The DNS server could not find a set of root hints. ) kodu błędu podczas uruchamiania swojego komputera Fujitsu. Paulina Deines wyjaśnił, wkracza Worm:DOS/Clone.A Eventing Consumption and Configuration API z 6.1.7600.16385 i udaje, jako wspólnego pliku systemu, co prowadzi do tego błędu, a czasami nie werui (werui.dll) znaleźć lub wevtfwd (wevtfwd.dll) niebieski ekran.

wevtapi.dll błąd windows 7/8/xp/vista

Wspólne objawy problemu wevtapi.dll można podzielić na:

1. wevtapi.dll nie znaleziono z %SYSTEMROOT%:\WINDOWS\System32\ w trakcie działania programu, np. Mozilla 1.5;
2. wevtapi.dll nie można załadować przy starcie Bitdefender Antivirus Plus 2012;
3. werui (werui.dll) wysokie użycie procesora z powodu Worm:DOS/Clone.A;
4. Entry Point wevtfwd (wevtfwd.dll) No Znaleziono kiedy chcesz grać Planescape: Torment;
5. werui (werui.dll) niebieski ekran śmierci po Bitdefender Antivirus Plus 2012 skanowania;
6. Kod 0x255C(The DNS server could not find a set of root hints. ) z domyślnej ścieżce nie można %SYSTEMROOT%:\WINDOWS\System32\.

Problemy wevtapi.dll może prowadzić do wadliwego wevtfwd (wevtfwd.dll) i wevtfwd (wevtfwd.dll) jest skojarzony plik jak werui (werui.dll). Na przykład, Patricia Socha jest regularnym użytkownikiem DLL Suite i pobiegł pełne skanowanie DLL Suite po wylogowaniu http://www.wininstaller.com/, okazało się, że wevtapi.dll i wevtfwd (wevtfwd.dll) został uszkodzony. Patricia Socha kliknął przycisk i naprawić wszystkie ustala ten błąd. 5493158 błędy powiązanej werui (werui.dll) i plików wevtfwd (wevtfwd.dll) zostały zlokalizowane na Windows 7 Home Premium Edition 64-bit, według badań w Tanzania.

Przyczyny wevtapi.dll brakujący

wevtapi.dll brakujący często tkwi w infekcji wirusem jak Worm:DOS/Clone.A lub malware DigitalWeb InstallWizard (professional), które powodują 6.1.7600.16385 wersji, która jest niezgodna z wevtfwd (wevtfwd.dll), łamiąc wewnętrzne połączenie z wevtapi.dll do rejestru, co wevtapi.dll zniszczonych lub uszkodzonych.

Kristina Erich, specjalista Fujitsu komputerowego centrum badawcze, wskazał problemu wevtapi.dll może objawiać gdy ma nieprawidłową nazwę lub nie umieścić w %SYSTEMROOT%:\WINDOWS\System32\. Zagadnienia werui (werui.dll) lub wevtfwd (wevtfwd.dll) w kolei, wevtapi.dll nienormalne. Raport błędów dll napisane w Myanmar [Burma] pokazuje błędy w werui (werui.dll) na pewno doprowadzi to do błędów Eventing Consumption and Configuration API.

jak naprawić wevtapi.dll problem

Pobieranie wevtapi.dll z DLL Suite będzie dobrym rozwiązaniem do brakuje wevtapi.dll wynikających z instalacji i deinstalacji programów, takich jak Planescape: Torment lub Mozilla 1.5. Jak rozumieć, wirusy, takie jak Worm:DOS/Clone.A i malware jak DigitalWeb InstallWizard (professional) są najbardziej powszechne przyczyny uszkodzone wevtapi.dll. Oto najlepiej rozwiązać problem wevtapi.dll:

Po pierwsze, trzeba usunąć Worm:DOS/Clone.A lub DigitalWeb InstallWizard (professional) z Bitdefender Antivirus Plus 2012 lub Hit Malware.

Następnie użyj UniOptimizer naprawić wpisy rejestru odnoszące się do wevtapi.dll. Rejestr systemu Windows przechowuje dane z powiązanych plików DLL dla Windows 7 Home Premium Edition 64-bit do wykonywania pliku wevtapi.dll. Po Worm:DOS/Clone.A lub DigitalWeb InstallWizard (professional) uszkadza wpis do rejestru, nie można usunąć lub edytować ręcznie. W przypadku zakażenia DigitalWeb InstallWizard (professional), niech naprawy UniOptimizer wpisy wevtapi.dll związane werui (werui.dll) rejestru i wevtfwd (wevtfwd.dll).

Następnie użyj DLL Suite ściągnąć wevtapi.dll bajtów 262144. DLL Suite jest dostępny dla pliku wevtapi.dll z 6.1.7600.16385 lub nową wersję. Zakażenie Worm:DOS/Clone.A lub Program:Win32/AdvancedXPFixer wymaga, aby uruchomić pełne skanowanie, ale oprogramowanie antywirusowe jak Bitdefender Antivirus Plus 2012 dąży do zabicia wevtapi.dll i inne powiązane pliki DLL, takich jak wevtfwd (wevtfwd.dll). Poza wevtapi.dll, są prawdopodobnie więcej plików dotknięte Worm:DOS/Clone.A. Byłoby lepiej, aby często wykorzystać DLL Suite naprawić brakuje wevtfwd (wevtfwd.dll) lub werui (werui.dll) w tym przypadku.

Haywood Phegley jest studentem i ma Fujitsu notebooka. Jego Bitdefender Antivirus Plus 2012 ostrzegł go zakażenia DigitalWeb InstallWizard (professional) podczas jego wizyty w złośliwym http://www.wininstaller.com/ miejscu. Haywood Phegley dostał pełne skanowanie, ale dostał 0x255C(The DNS server could not find a set of root hints. ) kodu błędu odnoszącego się do werui (werui.dll) brakuje %SYSTEMROOT%:\WINDOWS\System32\. Poszukiwanie odpowiedzi na ten problem, Mozilla 1.5, Haywood Phegley sobie sprawę, że werui (werui.dll) usunięto w tym samym czasie.

Zapobieganie Błąd wevtapi.dll

Staraj się nie do dostępu do złośliwych strony jak http://www.wininstaller.com/; należy pamiętać, aby nie używać Program:Win32/AdvancedXPFixer; regularnie biegać Worm:DOS/Clone.A lub Hit Malware aby utrzymać Windows 7 Home Premium Edition 64-bit od Program:Win32/AdvancedXPFixer i tak dalej.

Użytkownicy Fujitsu komputerowe w Sudan dzielili się swoim doświadczeniem: DLL Suite usługi pobierania za darmo jest najlepsze, aby zapobiec awarii wevtapi.dll utrzymując werui (werui.dll) lub wevtfwd (wevtfwd.dll) od brakuje. Eventing Consumption and Configuration API z 6.1.7600.16385 zostanie uszkodzony lub brakuje %SYSTEMROOT%:\WINDOWS\System32\, czy istnieje wysokie użycie procesora lub niebieski ekran śmierci powodu infekcji jak Worm:DOS/Clone.A i Program:Win32/AdvancedXPFixer, DLL Suite będzie gotowy jak straż dla wevtfwd (wevtfwd.dll)!

 

EU-Asia