Vai aviokompāniju lojalitātes shēmas darbojas?

Neatbilstība, Sorensen saka, vienkārši nāk uz leju, lai to, ka dažas aviokompānijas domāju pieņemšanas atlīdzība sēdvietas ir labas uzņēmējdarbības praksi, bet citi vienkārši neredzu to kā prioritāti. Varbūt, dažas aviokompānijas ir vairāk ieinteresēti pārdot atlīdzība jūdzes trešajām personām, piemēram, bankas, kas var izplatīt jūdzēm, atlīdzību pret saviem klientiem. Prakse ir vairāku miljardu dolāru pelnītāju daudziem pārvadātājiem.
“Tas ir ironiski, ka tas, kas ir domāts, lai būtu galvenais ieguvums ceļotājiem kļūst galvenais vilšanās diezgan ātri,” saka Džeimss Berry, produktu direktors Collinson Latitude.
Jay Sorensen, prezidents IdeaWorksCompany, kas apspriežas ar aviokompānijām par to, kā veidot un uzlabot savu lojalitātes shēmas, saka, ka viņš neatrod pētījums pārsteidzoši.
“AK ir mazliet mīkla tirgū, kā viņu trīs lielākās aviokompānijas neveicina cilvēki, lai pierakstītos uz to programmu,” viņš saka. British Airways “shēmu, ar nosaukumu Executive Club, ir gandrīz tikai un vienīgi vērsta uz biznesa ceļotājiem, viņš saka, bet ne Ryan Air, ne EasyJet ir izraudzītas programmas.
Vai tas ir sēdeklis bez maksas?
Tomēr, ja labs lojalitātes programma tiek vērtēta vieglumu iegūt atlīdzību vietu, britu pārvadātāji nav vienīgie, ļaujot klientiem uz leju.
IdeaWorksCompany nesen veica pētījumu, kas ir daļa no Switchfly Reward Seat Pieejamība Survey. Visā martā, viņi 7560 vaicājumiem brīvām vietām par 25 vadošajām aviosabiedrībām, un aprēķinātie procenti, kas bija pieejami.
Air Berlin, GOL un Southwest sasaistīto par top uz vietas, katrs spēj uzņemt vaicājumiem 100% no laika. Delta un US Airways sasaistīto par pēdējā vietā, tikai 36.5% no pieprasījumiem, kā rezultātā potenciālo rezervāciju.
Lasīt vairāk: Airbus ruļļi no jauna A350 XWB
Biežo lidojumu programmām ir domāti, lai izaudzēt pasažieru lojalitāti. Loģika vēsta, ka, ja ceļotāji var nopelnīt bezmaksas biļetes un atvieglojumu piemērošana, kas peld vienu aviokompāniju vai aliansei, tie būs. Jauns pētījums liecina, ka tas ne vienmēr tā ir.
“Viņi mīl cashing pārbaudes, no bankām, viņi vienkārši ienīst atmest šo vietu,” quips Sorensen.
Vairāk sprādziena jūsu buks
Vēl viens nozīmīgs sūdzību par tiem pieprasīs Collinson Latitude bija trūkums pieejamību un atlīdzības vietu, ar 60% sūdzību, tas aizņem pārāk ilgu laiku, lai nopelnītu pietiekami daudz jūdžu, lai saņemtu kaut vērtības.
Šīs programmas ir ierocis nav aviosabiedrība vēlas būt bez.
Infographic: Ko mēs tērēt par biznesa ceļojumu
“Air France-KLM ir īpaši labi,” viņš saka (aviosabiedrība nesen uzvarēja četras Freddie to Flying Blue programmā). “Viņi ir bieži akcijas, kas ļauj dalībniekiem, lai izpirktu starptautiskus apbalvojumus tikai puse no parastās jūdzes.”
Labākā daļa ir tā, ka Air France-KLM ir partnerattiecības ar Delta, kas nozīmē, ja no Delta SkyMiles programmas dalībnieks nevar atrast atlīdzību vietu viņi vēlas par cenu, ko viņi vēlas, viņi vienmēr var mēģināt izmantot šos jūdzes grāmatu ar Air France.
Vai tas padara jūs lojāls?
Tā kā tikai 60% no aptaujātajiem, šķiet, izmantot savu lojalitātes programmu, tas ir saprotams jautājums, vai šīs programmas panākumus, veidojot uzticību zīmolu. Sorensen saka, diemžēl, tas ir grūti izredzes izmērīt.
“Ja mums bija aviosabiedrība, kas savukārt savu programmu off, mēs būtu empīrisku pierādījumu vienā vai otrā veidā, bet neviens nav darījis, jo šīs programmas ir ierocis, neviens vēlas būt bez.”
No 1,005 britu pilsoņiem, ko veic Collinson Latitude aptaujā konstatēts, ka 40% no tiem pierakstījies aviokompāniju lojalitātes shēmām nekad nav izpirkt jūdzes, kas varētu iedomāties, nedaudz pretrunā ar mērķi. Ņemot vērā daudzos šķietams ierobežojumus, kas saistīti ar tiem – aptumšošana datumus, minimālais tērē, derīguma termiņš – tas nav pārsteigums.
Gary Leff, līdzdibinātājs lojalitātes kopienas milepoint.com, un uz Freddie Awards konsultants, kas atzīst aviokompānijām ar labākajiem lojalitātes shēmām, atzīmē, ka daži pārvadātāji ir slēpto vērtību, ka viens varētu realizēt no vienkārši nosmeļot savu politiku lapas tiešsaistē.

EU-Asia