Uzticieties mums mēs esam no Silicon Valley

Tagad, vairākus top Silicon Valley uzņēmumi ir iesaistīti spēlē viena upmanship lai pierādītu, ka viņi ir visvairāk pārredzamu interneta kompānija par bloku.
Sākotnējie ziņojumi par “tiešu pieeju,” kā daļu no klasificētas ASV izlūkošanas sistēmu, ko sauc Prism, ir izrādījušies nepareizi. Bet Prism ziņojumos ir uzsvērts senas privātuma bažas par to, kā lielākais ASV tehnoloģiju uzņēmumiem rīkoties ar savu milzīgo Troves par lietotāju datiem. Interneta giganti ir pakļautas rūpīgai pārbaudei pēc ziņojumiem, ka VDI izmanto Prism pārbaudīt datus – tostarp e-pastu, video un tiešsaistes tērzēšanu – tā vāc, izmantojot pieprasījumiem saskaņā ar Izlūkošanas uzraudzības likumu (FISA), kas ir viens no strīdīgs normatīvajiem aktiem laikā sirds pašreizējo NSA-snooping furor.
Pēc Prism sūce, kas tika piegādātas Guardian un The Washington Post ar svilpe pūtējs Edward SNOWDEN, Apple, Google, Facebook un Yahoo visi izdoti pārskati – pārsteidzoši līdzīga juridiskā valodā – noliedzot, ka viņi VDI “tiešs” vai neierobežotas piekļūt savu datoru serveriem.
Bet uzņēmumi acīmredzot juta nepieciešamību iet tālāk par šiem atteikumiem, un pēdējās dienās ir iesaistīti konkursā, lai parādītu savu apņemšanos pārredzamību.
Google kicked off pārredzamību cīņā pagājušajā nedēļā, kad tā lūdza ASV ģenerālprokurors Eric īpašnieks un FIB direktors Roberts Millers atļauju publicēt “apkopotos skaitu nacionālā drošības prasībām, tai skaitā FISA atklāšanu – gan pēc skaita mēs saņemam un to apjomu. ”
Šis lūgums bija ievērības cienīgs, jo tā bija pirmā reize, kad Google bija pat atzinusi, ka tā saņem valsts-drošības FISA pieprasījumus. Facebook un Microsoft ātri sekoja ar līdzīgiem lūgumiem. Tieslietu preses dienests pastāstīja laiks, ka aģentūra ir procesā pārskatīšanas pieprasījumu.
Tad vairāk nekā nedēļas nogalē, Facebook, kas atšķirībā no Google nekad nav publicējusi pārredzamības ziņojumu, panāca ar valdību vienošanos, kas ļautu tai atklāt datus par ASV informācijas pieprasījumiem. Facebook teica, ka par sešiem mēnešiem līdz 31 decembris 2012, tā saņēma no 9000 un 10000 datu pieprasījumiem, tostarp krimināllietās un valstu drošību saistīto pieprasījumu, kas aptver starp 18.000 un 19.000 kontiem.
“Mēs esam gandarīti, ka, pateicoties mūsu diskusijām, mēs tagad var iekļaut pārredzamības ziņojumā visi ASV nacionālā drošību saistītās prasības (ieskaitot FISA, kā arī valsts drošības burti) -, kas līdz šim neviens uzņēmums nav atļauts darīt , “Facebook konsultants Ted Ullyot teica ne tik smalks rakt pēc uzņēmuma konkurentiem.
Drīz pēc tam, Microsoft izlaida līdzīgus datus, norādot, ka uzņēmums ir saņēmis starp 6000 un 7000 noziedzīgas un nacionālā drošība pieprasījumus, kas ietekmē starp 31.000 un 32.000 patērētāju kontiem.
Yahoo sekoja vēlu pirmdiena, sakot, ka tas saņemts “starp 12.000 un 13.000 pieprasījumus, ieskaitot kriminālās, Izlūkošanas uzraudzības likumu (FISA), un citiem pieprasījumiem.”
VAIRĀK: Lūk, kāpēc Google pērk Waze, satraukts mobilo satiksmes app, par $ 1000000000
Šeit ir problēma. Saskaņā ar līgumu Facebook, Microsoft, Apple un Yahoo panākta ar valdību, uzņēmumi bija tikai atļauts atbrīvot kopējās skaitu kopējā ASV datu pieprasījumu. Būtiski ir, tie nav atļauts atsevišķi izcelties skaitu FISA pieprasījumu. “Tas ietekmē tikai nelielu daļu no Microsoft globālo klientu bāzi,” John Frank, Šī iemesla dēļ, mēs nezinām, vai viņi saņēma 50 FISA pieprasījumus, 500 vai 5000. Kā rezultātā, atklāšana, bet slavējami, svārki ap centrālo jautājumu par NSA-snooping pretrunām, kas ir veids un apjoms uzņēmējsabiedrību dalībai slepenās ASV nacionālā drošības izmeklēšanu.
Microsoft ģenerāldirektora vietnieks, teica blog post. “Pārredzamība vien var nebūt pietiekami, lai atjaunotu sabiedrības uzticību, bet tas ir lieliska vieta, kur sākt.”
Pirmdien, Apple partijai pievienojās, un paziņoja, ka no 1 decembris 2012, līdz 31 maijs 2013, tā saņēma starp 4000 un 5000 pieteikumus no ASV tiesībaizsardzības par klientu datiem, kas saistīti ar starp 9000 un 10000 kontiem vai ierīcēm, kas ietver gan kriminālā izmeklēšanu un nacionālā drošības “jautājumi.” Apple paziņoja, ka tā bija atlaižot datus “pārredzamības interesēs.”
“Mēs uzskatām, ka uzņēmumiem būtu jāļauj izcelties konkrētus numurus FISA pieprasījumu,” sacīja Amie Stepanovich, direktors Iekšzemes uzraudzības projekts Elektroniskā privātuma informācijas centrs, Vašingtonā bāzētā sabiedrības intereses organizācija. “Šie skaitļi varētu nodrošināt valsts mēroga pārredzamību Mēs arī uzskatām, ka individuālie lietotāji mērķtiecīgas saskaņā FISA vajadzētu saņemt paziņojumu, ka tās bija pakļautas uzraudzībai pat pēc tam, kad to, lai viņi būtu iespēja apstrīdēt uzraudzību tiesā.”.
Amerikas lielākās interneta kompānijas ir paklupšanu pār sevi, lai stiprinātu savu publisko tēlu pēc Blockbuster atklāšanas par to lomu ASV valdības pretrunīgo datu vākšanas programmas.
Kopš ziņu ziņojumi liecina, ka lielākās tehnoloģiju uzņēmumi – includingApple, Google, Facebook un Yahoo – nodrošināt Nacionālās drošības aģentūras (NSA), ar neierobežotu vai “tiešu” piekļuvi saviem serveriem, uzņēmumi ir Waging agresīvu kampaņu, lai parādītu, ka viņi ” atkārtoti nav valsts Stooges.

EU-Asia