Turkijos sąjungos streikuoti po susirėmimų

Erdoganas skundėsi, kad šeštadienį demonstrantai buvo ne su juo susitikti pusiaukelėje.
“Mes pasiekėme iš mūsų rankose”, sakė jis. “Tačiau kai kurie žmonės sugrįžo kumščiais atsako. Galite pasisveikinti su tais, kurie pasiekti su kumščiu?
Jis taip pat išjuokė protestuotojų teiginius, kad jie yra aplinkosaugininkai, vadindamas juos “banditai” ir nurodydama savo honking ragų kaip įrodymas “akustinės taršos taisyklių.” Ir jis apkaltino demonstrantus kurstymu religinio pobūdžio smurto puola moterį skarelės, spardymas ją, vilkdami ją ant žemės ir vagystė savo galvos dangtelį.
Erdoganas gyrė savo vyriausybės veiklą per pastaruosius 10 metų, cituodama didėjančios pragyvenimo lygį, centrinio banko atsargas ir planuoja statyti oro uosto quintupling.
Jau daugiau nei penkias valandas, jis pasirodė spoksojimas į Kemalio Atatiurko, šiuolaikinės Turkijos valstybės įkūrėjo portretas. Policijos galiausiai persikėlė suimti daugelis tų, kurie prisijungė prie jo, bet ar Erdem Gunduz – performanso menininkė greitai praminė “nuolatinis vyro”, – suimtas buvo neaišku, anksti antradienį.
Turkija buvo sunyko daugiau nei dvi savaites protestų prieš premjero Recepas Tayyipas Erdoganas vyriausybė. Tačiau daugelis tų, kurie prisijungė Gunduz vėlai pirmadienį teigė, kad jie stovi tik taikos, o ne atsižvelgiant pusių.
“Aš stoviu prieš smurtą”, sakė Koray Konuk, vienas iš suimtųjų. “Aš stoviu ten, kad įvykiai, mes buvome liudininkai ir įvykiai vyksta per pastaruosius du ar tris savaites gali ateiti į aklavietę.”
Konuk, 45, CNN sakė, kad policija įdėti jį į autobusą su iki 20 kitų žmonių, kurie įstojo Gunduz, bet Gunduz nebuvo su jais.
“Buvau tiesiog stovi. Jie suėmė vyrą, kuris buvo tiesiog stovi”, sakė jis. “Tai absurdiška.”
Pirmadienio nutildė Scēna atėjo dvi dienas po policijos nusirito į Taksim aikštės ir kaimyninės Gezi parko išsiaiškinti kovos su Erdoganas protestuotojus. Demonstrantai bandė grįžti į parką Sekmadienį, tik turi būti varoma atgal policija.
Profsąjungos įdėti šviežių spaudimą Erdoganas anksčiau Pirmadienis, montavimo šalyje streiką. Tačiau minia, kad žygiavo Taksim Square skirtingos, kai susiduria su riaušių būrys, remiamas vandens patranka.
Protestai prasidėjo gegužės pabaigoje per valdžios institucijų planus pasirodyti Gezi parką, centrinis Stambulo paskutinis žalios erdvės, į centro. Jie greitai virto dideliais antivyriausybinių demonstracijų, kuriose buvo raginama politinių reformų.
“Yra nevilties lygis”
Nors protestai vargu grėsmę Erdoganas, kuris buvo vienas iš Turkijos populiariausių lyderių ir yra kredituojamas prižiūrėti dėl ekonominio augimo dešimtmečio taisyklė, jie kelia klausimus apie tai, ką sako kritikai yra labiau autoritarinis stilius vadovauti.
iReport: Vestuvių į Teargas viduryje
Kai demonstrantų grupės persikėlė į protestuoja jų seniūnijose mieste, pateikiant barikadas. Tuo tarpu į susirėmimų tarp policijos ir protestuotojų atmosfera sukasi mažiau akivaizdus.
“Dabar jis jaučiasi, kaip ten yra iš nevilties lygis”, sakė Clare Murray, kuris poilsiautojų Stambule Niujorke praeitą savaitę. “Policija atrodo patogiau su naudojant agresiją”.
Nuo šeštadienio naktį, 116 žmonių buvo sulaikyti per protestus Ankaroje ir 242 žmonės buvo sulaikyti Stambulo demonstracijose, sakė Huseyin Aslanas, generalinis sekretorius pažangiojo teisininkų asociacija.
Erdoganas išlieka ignoruojantis, kaltindama pašaliečių iš pasinaudojant protestų per parką. Sekmadienį tūkstančiai jo šalininkų susirinko per keletą mylių nuo Taksim aikštėje mitingą, mojuodami vėliavomis ir giedojo dainas ralio, kuris buvo plačiai vertinama kaip perrinkimo ralio premjeru.
Erdoganas siekė supriešinti jo šalininkai su protestuotojais. “Šimtai tūkstančių čia yra ne taip, kaip su benzininiais-bombų vandalai į savo rankas”, sakė jis.
Po savaitgalio neramumai, profesinės sąjungos pridėta savo galių demonstracijų su vienos dienos streiką.
Dėl profesinės sąjungos turi šimtus tūkstančių narių įvairiuose sektoriuose, kurie apima viešąsias paslaugas ir paslaugų, tokių kaip elektros energijos ir vandens tiekimas. Jie neturi, tačiau turi pakankamai nariams uždaryti tas pramonės šakas žemyn apskritai.
Pagal Erdogan vyriausybė, darbuotojai iš Turkijos buvo “prijaukinti kaip gyvuliai jie laikomi alkanas”, vienas darbuotojas ne Sąjungos biuras Stambule sakė.
“Gezi parkas padarė mus suprasti, mes nesame gyvuliai bandoje, mes esame žmonės”, sakė darbuotojas, kuris nepateikė savo vardą.
Ankstesnis streikas per antivyriausybinių demonstracijų vyko netoli šio mėnesio pradžioje.
Vienas vyras stovėjo tyliai Stambulo Taksim Square valandas Pirmadienio naktį, mesti iššūkį policijai, kuris iširo savaitgalio prieš vyriausybę protestus ašarinėmis dujomis ir vandens patranka ir piešimo šimtus kitų jo vigilija.

EU-Asia