Turcijas arodbiedrības streiku pēc sadursmes

Erdogan sūdzējās sestdien, ka demonstranti neatbilst viņu pusceļā.
“Mēs esam sasnieguši, ar mūsu rokām,” viņš teica. “Tomēr daži cilvēki atgriezās dūrēm, reaģējot Vai jūs sarokoties ar tiem, kas aizsniegt ar dūri?”.
Viņš arī izsmēja protestētājiem apgalvojumus, ka tie ir ekologi, nosaucot tos par “slepkavas” un norādot savu HONKING no ragiem kā pierādījumu “trokšņa piesārņojumu.” Un viņš apsūdzēja demonstrantus no kūdīšana sektantisku vardarbību, uzbrūkot sievieti ar lakatu, kicking viņu, velkot viņu uz zemes un snatching savu galvu segumu.
Erdogan slavēja savas valdības darbību pēdējo 10 gadu laikā, atsaucoties uz pieaugošo dzīves līmeni, quintupling no centrālās bankas rezervēm un plāno būvēt lidostu.
Jau vairāk nekā piecas stundas, viņš, šķiet, skatās portrets Kemal Ataturk, dibinātājs mūsdienu Turcijas valsts. Policija beidzot pārcēlās apcietināt daudzi no tiem, kas viņam pievienojās, bet vai Erdem Gündüz – performanču mākslinieks ātri nodēvēts par “pastāvīgu cilvēks” – atradās apcietinājumā bija skaidrs agri otrdien.
Turcija ir wracked vairāk nekā divas nedēļas protestu pret valdības premjerministra Recep Tayyip Erdogan. Bet daudzi no tiem, kas pievienojās Gündüz vēlu pirmdien teica, ka viņi stāvēja tikai mieru, neņemot pusēs.
“Es esmu stāv pret jebkādu vardarbību,” sacīja Koray Konuk, viens no arestētajiem. “Es esmu stāv tur tā, ka notikumi, kas mēs esam bijuši liecinieki un notikumi, kas notiek pēdējo divu līdz trīs nedēļu laikā var apstājusies.”
Konuk, 45, pastāstīja CNN, ka policija likt viņam uz autobusu ar līdz pat 20 citiem cilvēkiem, kuri pievienojās Gündüz, bet Gündüz nebija ar viņiem.
“Es vienkārši stāvēju. Viņi arestēja vīrieti, kurš bija tikai stāv,” viņš teica. “Tas ir absurds.”
Pirmdien apklusušas glezna nāca divas dienas pēc tam, kad policija nes uz Taksim laukuma un kaimiņu Gezi parku, lai noskaidrotu pret Erdogan protestētājiem. Demonstranti mēģināja atgriezties parkā svētdien, tikai tad brauc atpakaļ policija.
Arodbiedrības likts svaigu spiedienu uz Erdogan agrāk pirmdien, montāža valsts mēroga streiku. Bet ļaudis, kas gāja uz Taksima laukumā izkliedētas, saskaroties ar sacelšanās squads nodrošināti ar ūdens lielgabaliem.
Protesti sākās maija beigās pār iestāžu plāniem savukārt Gezi parku, Stambulas centrā pēdējā zaļo platību, uz Mall. Viņi ātri pārvērtās lielās anti-valdības demonstrācijas, kas iekļautas aicina politiskās reformas.
“Ir izmisuma līmenī”
Lai gan protesti diez vai apdraudēt tiesiskumu, Erdogan, kurš ir viens no Turcijas populārākajiem līderiem, un tiek kreditēts ar pārraugot desmit gadu ekonomiskās izaugsmes, tie radot jautājumus par to, ko kritiķi saka, ir arvien autoritāro stilu regulē.
iReport: Kāzas vidū asaru gāzi
Daži demonstrantu grupas ir pārvietoti uz protestējot savas vietējās rajonu pilsētas, afišu barikādes. Tikmēr, jo sadursmes starp policiju un protestētājiem atmosfēra ir pagrieziena neglītāks.
“Tagad tā uzskata, piemēram, ir izmisums līmeni,” teica Clare Murray, kurš bija vacationing Stambulā no Ņujorkā pagājušajā nedēļā. “Policija, šķiet, vairāk apmierināti ar izmantojot agresiju.”
Kopš sestdienas vakarā, 116 cilvēki tika aizturēti protestu laikā Ankarā, un 242 cilvēki ir aizturēti Stambulā demonstrācijas, sacīja Huseyin Aslan, ģenerālsekretārs progresīvās Juristu asociācija.
Erdogan joprojām ir izaicinošs, apsūdzot autsaideriem, ņemot labumu no protestiem pa parku. Svētdien tūkstošiem viņa atbalstītāju pulcējās mītiņā dažas jūdzes no Taksim laukuma, vicinot karogus un dziedot dziesmas rallijs, kas tika plaši uzskatīta par atkārtotu ievēlēšanu rallijs par premjerministru.
Erdogan centās pretstatīt savus atbalstītājus ar protestētājiem. “Simtiem tūkstošu šeit nav tāpat kā ar benzīna bumbas vandāļi savās rokās,” viņš teica.
Pēc nedēļas nogalē satraukums, arodbiedrības pievieno savu autoritāte demonstrāciju ar to vienas dienas streiku.
Iesaistītie Arodbiedrības ir simtiem tūkstošu dalībnieku dažādās nozarēs, kas ietver sabiedrisko pakalpojumu un komunālo pakalpojumu, piemēram, elektroenerģijas un ūdens apgādē. Tie nav, tomēr ir pietiekami daudz locekļus slēgt tās nozares, uz leju vispār.
Saskaņā ar Erdogan valdību, Turcijas darba ņēmējiem ir “pieradināti, piemēram, dzīvnieki, tiek turēti izsalcis,” viens darbinieks ir arodbiedrības birojā Stambulā teica.
“Gezi Park lika mums saprast, mēs neesam dzīvnieki ganāmpulkā, mēs esam indivīdi,” sacīja darbinieks, kurš nesniedza viņa vārdu.
Iepriekšējā streiks laikā anti-valdības demonstrācijas notika netālu no sākuma šajā mēnesī.
Viens cilvēks stāvēja klusi Stambulas Taksim laukuma stundām Pirmdien naktī, defying policistiem, kuri lauza nedēļas nogalē anti-valdības protestus ar asaru gāzi un ūdens lielgabalu un zīmēšanas simtiem citu, lai viņa nomods.

EU-Asia