Trubci jako skutečný transformátory

S pokračující finanční krizí kousat – v neposlední řadě v oblasti obrany USA – stále více a více výrobců letadel se snaží zabezpečit svou budoucnost otočením starší letectví sponky do inovativních nových, vytvoření nové plemeno “Transformers”.
V minulém životě, Piaggio Aero HammerHead byl business jet (Avanti II), který se používá k převozu zámožný cestující do az vysoce výkonných jednání nebo červeném koberci akce.
Je tu jen jeden háček i když – i přesto, že prokazatelně pracovat v letových zkoušek, Project Zero není pravděpodobné, že jít do výroby v dohledné době. Místo je určena jako “technologický inkubátor”, způsob zkušebně a představí nejnovější inovace najednou.
Přesto, že společnost doufá, že i když nejsme bude létat Project Zero v příštích 10 letech, některé technologie to pomohlo rozvinout stala normou na další každodenní letadla.
“Projekt Zero může nebo nemůže dělat základ pro budoucí UAV nebo formu dopravy, ale je to části v tam, že jsou důležité, které mají potenciál,” říká Sweetman.
Iomax je ArchAngel také na displeji v Le Bourget je společnost říká, pohraniční hlídkové letadlo navržen tak, aby “letecké palubní dohledové pro inteligenci a bezpečnosti.”
Ale v něco více dolů-na-zemi před modifikací minulosti, letadlo bylo původně koncipovaný jako drozd, zemědělských plodin prachovku.
Také spojení hybridních řad v Paříži Airshow byla Centaur, letadlo, které si myslí, že je to hukot. Nebo je to být naopak?
Letoun, určený pro kontrolní mise, může být letecky převezen na dálku jako UAV o pozemní obsluhy, nebo v tradičním způsobem s pilotem u kontrol.
Jeho tvůrci, se sídlem v USA Aurora Flight Services, říkají, že to trvá Centaur je dvoučlenná posádka jen čtyři hodiny přepnout letadlo z jednoho druhu letu na jiný.
Bill Sweetman, mezinárodní obrana redaktor týdne letectví, řekl, že trend pro soustružení stávající letadla do ostatních, spíše než vytvářet od nuly, byla až do dvou hlavních důvodů: finanční krize a konec studené války.
Obě znamenají, že zcela nová letadla nejsou navrženy tak často, jak tomu bylo v minulosti.
Přečtěte si: Otestujte si své znalosti letectví
“Místo toho podniky modernizace, úpravy letadel, které už máme, aby mohli dělat něco jiného, ​​protože toto odvětví je potřeba se velmi liší od toho, co oni byli během studené války, a oni budou něco jiného znovu v příštích 10 letech nebo tak, “řekl CNN.
“Ukazuje, že je velmi těžké se dostat FAA schválit jednodušší, levnější letoun navržený od začátku do bezpilotní být,” řekl Graham Warwick, Aviation Week Technologie editor.
“Místo toho, je to jednodušší, aby se letadlo, které FAA již certifikován pro let s posádkou, a vzít pilota z toho,” řekl.
“Pokud společnost přebírá existující letadla – kterých vědí mouchy, stavební práce, je bezpečná a spolehlivá – a převádí že do bezpilotní, která jim umožňuje rozvíjet mnohem rychleji,” řekl Sweetman.
A pak je tu Project Zero, zcela odlišný druh “transformátor”. Tato super-futuristickým elektrický pohon letadel je tvořena elegantním aerodynamickým swoosh uhlíkových vláken přikládat kokpitu (jako trubci výše, doposud jen byl letecky převezen bezpilotních) a dva mohutné lopatky rotoru.
Právě tyto listy rotoru, které jsou tajné, aby letadla průkopnický charakter. Tváří v tvář na zem, umožňují Project Zero vzlétnout vertikálně, jako helikoptéra. Ale jakmile se ve vzduchu, může se rotory být nakloněná, což mu umožňuje létat dopředu, jako tradiční rovině.
Přečtěte si: Can BRIC tvar letectví?
Project Zero, který byl v pracích – ale pevně pod pokličkou – za několik let, byl představen na tento týden Paris Air Show.
James Wang, Agusta Westland viceprezident výzkumu a techniky, který dohlížel na práci na palubě letadla, řekl, že byl navržen “být tak radikální, jak je to možné,” odráží motto pokročilé projektové skupiny za ním: “” živě na Dream “- pokud to může být sen, může být postavena. ”
Prostě, jak vysoko a jak rychle letadlo je schopné létání je stále blízko-choval tajemství, ale trvá na tom, Wang “to funguje, jsme letěli tuto věc.”
Dnes je dvoumotorový turbovrtulový se proměnila drone s přehledového zařízení a dálkového létání systémy, které nahradí devět cestujících a pilot.
Odhalení Nová podoba letadel na minulý týden v Paříži Airshow, Piaggio Aero CEO Alberto Galassi řekl HammerHead – které společnost očekává, že bude schválen pro použití v roce 2014 – nabídla “pohled na to, co pokročilým UAS [bezpilotní systém] o bude vypadat budoucnost. ”
Je to letadlo? Je to drone? Příště se podíváte a naleznete v par stezky šíří po obloze, mějte na paměti, že letadlo se díváte může být jen tak.
Jako letecký průmysl utáhne opasek, jeho snaha ušetřit peníze a zůstat relevantní vedly k novým vzestupem “Transformers” – včetně zemědělských plodin prachovky a obchodních proudových letadel uvedených novou smlouvu o pronájmu života průzkumným letounem.

EU-Asia