Troubled Hispaania hoiab pidutsemine

Guitart firma on juba surudes innovatsiooni, üritavad minna Kallis koos viie tärni hotellis ja kasiinos Lloret de Mar, säilitades samal ajal ka mõned tema rohkem tüüpiline massiturismi hotellid.
Põlvkond kolihunnik: Kas Euroopa saab päästa?
“Me arvame, et klientuur on mitmekesistada palju ja selles valdkonnas, ma arvan, et peame linnas paremad, parem kvaliteet,” Guitart ütles.
Lahkulöömist populaarne turismi hotell mudel võib tulevikus Hispaania tööstus, kuid see ei saa kerge olema. Lloret de Mar, nagu paljud teised Hispaanias ikka näeb massiturismi.
Hispaania majanduskriis on kuuendat aastat järjest veel turism, väärt 11% SKPst, mis hoiab oma, üks väheseid ere laik nukker silmapiiril.
Suvel on muidugi kõrghooaeg turismi Hispaanias. Riik on maailma suuruselt neljas turismiobjekt, taga Prantsusmaa, USA ja Hiina, vastavalt ÜRO Maailma Turismiorganisatsiooni, mis asub Madridis.
Hispaania turismisektor on toibunud 9% langus – kaotus viis miljonit turisti – kell kriisi haripunktis 2009. Eelmisel aastal oli see tagasi kriisieelsele tasemele 57,7 miljonit rahvusvahelist külastajat.
Interaktiivne: Kas teie rahvas on õiglane?
Osalt tänu agressiivne otsida uusi turge, kuna kriisi mitte ainult sunnitud Hispaanlased kärpida puhkused, aga ka majanduskasv aeglustus hulgas Briti ja Saksa turistid, kaks traditsioonilist külastajate rühmi.
Climent Guitart võin teile öelda, et. Talle kuulub kaheksa linnas Lloret de Mar, ja ütles: “Viimase kolme aasta jooksul oleme kolmekordistunud kolmekordselt, venelaste arv, kes tulevad selles valdkonnas.”
Nagu Katerina Kharina ja tema sõber, nii koreograafi Lääne Venemaa, kellega me kohtusime rannas.
“Siin on väga erinevad,” Kharina ütles. “Pole mingit kriisi Venemaal. Siin see on odav. Venelased nagu Hispaania.”
Aruandes ütles 57% riigi ranniku linnades pakuvad vähem kui viis ruutmeetrit randa turisti kohta ja jääb väga hooajaline, 85% täituvus augustis, kuid vaevalt 35% väljaspool suvekuudel. Nõuti uusi turismitooteid.
Summer ei saanud tulla piisavalt kiiresti eest Lloret de Mar, turismikeskus põhja Barcelona, ​​mis on tulvil noorte reisijate Suurbritannia, Saksamaa, Prantsusmaa ja Venemaa.
Ja Hispaanlased nagu Lidia Gonzalez võib tänada venelased oma uue karjääri neiu ühel Guitart hotellid.
Kahe lapse ema, kriisi sunnitud Gonzalez välja tema enda juuksed salon äri.
Hispaania järgmine oht: Kaotanud 20% oma majanduse
Juba mitu kuud, ta oli üks 27% Spanairds, kes on töötud, kuni hotell palkas ta suveks.
“Lõpuks ometi seda tööd tulid ja seal oli kergendus kogu perele, et oleks võimalik maksta mõned meie arved,” ütles Gonzalez, võttes puhkust puhastamise ruumis.
Tema ja paljud teised on lepingud ainult kõrghooaega ja palju muret mis saab edasi.
Mõned eksperdid muretsema ka selle kohta, et turismitööstus tulevikku. Nad ütlevad, et Hispaania turism valem on sama aastakümneid – päike ja liiv. Kuid majanduskriis on kasvav nõuab, et muutuda.
Loe lisaks: Küpros lihavõtted? Lihtsalt pakk ekstra raha
Hiljutise uuringu Barcelona põhinev ärikool ESADE hoiatab riigi rannalinnad puudub “strateegiline arengukavad,” ja “järgida peatunud turism mudel.”
Päeval, nad kari peamised rannas oma järsk laskumine Vahemere ja öösel nad rahvahulga tänavatel vooderdatud klubid nimega Londonist, Hot Spot või loomaaed.
Loe lisaks: inimese maksumus Hispaania finantskriis
See on stseen korduvalt üles-alla Hispaania pikk rannajoon mööda Atlandi ookean ja tema kuulus saarestikud, Baleaari ja Kanaari saared.

EU-Asia