Tranai kaip realus transformatorių

Su finansų krize toliau įkąsti – ne mažiau JAV gynybos sektoriuje – daugiau ir daugiau orlaivių gamintojų stengiasi užtikrinti savo ateitį sukdami senesnius aviacijos kabės į novatoriškų naujų, kurti naujos kartos “Transformeriai”.
Iš buvusio gyvenimo, Piaggio Aero plaktuko buvo verslo srove (Avanti II) naudojamas keltų pasiturintis keliautojus į ir iš galingi susitikimus ar raudonojo kilimo renginiuose.
Yra tik vienas laimikis nors – nepaisant to, įrodyta, kad dirbti skrydžių bandymus, projekto Nulis nėra linkę eiti į gamybą artimiausiu metu. Vietoj to ji yra skirta kaip “technologijų inkubatorius,” iš trialing ir atskleis visas naujausias inovacijas vienu būdu.
Vis dėlto, bendrovė tikisi, kad net jei mes neketiname būti plaukioja Projekto Zero per ateinančius 10 metų, kai technologija ji padėjo sukurti taps labiau siekti kasdieniame orlaivių norma.
“Projekto Zero galėtų arba negalėtų padaryti būsimo UAV ar transporto formą, bet tai, kad ten dalys, kurios yra svarbios, kad turi potencialą”, sako Sweetman.
Iomax yra arkangelas, taip pat ekrane “Le Bourget yra, kompanija teigia, pasienio patrulių orlaivių sukurta siekiant suteikti” ore priežiūrą žvalgybos ir saugumo. ”
Tačiau jos šiek tiek daugiau žemyn į žemės anksto modifikavimo praeityje, lėktuvas buvo iš pradžių sumanyta kaip Strazdas, žemės ūkio pasėlių pašluostė.
Taip pat prisijungti prie hibridinių gretas Paryžiaus Airshow buvo Kentauras, lėktuvas, mananti, kad ji yra tranų. Ar tai, kad būtų atvirkščiai?
Orlaivis, skirtas stebėjimo misijose, gali būti skrendama nuotoliniu kaip UAV pagal antžeminės operatoriaus arba tradiciniu būdu su tuo kontrolės pilotas.
Jo kūrėjai, JAV įsikūrusi Aurora Flight Services, sako, kad jis trunka kentauras yra dviejų žmonių įgulai tik keturias valandas pereiti į lėktuvą iš vienos rūšies skraidina į kitą.
Billas Sweetman, tarptautinės gynybos redaktorius Aviation Week sakė, tekinimo esamą orlaivio į kitų tendencija, o ne kurti juos iš naujo, sumažėjo iki dviejų pagrindinių priežasčių: finansų krizės, ir šaltojo karo pabaigos.
Abu reiškia, kad visiškai naujas orlaivis nėra projektuojami taip dažnai, kaip jie padarė praeityje.
Skaityti: Pasitikrink savo aviacijos žinias
“Vietoj to, įmonės modernizavimas, pritaikant orlaivį jie jau gavo, kad jie galėtų padaryti kažką kitą, nes pramonės poreikius dabar labai skiriasi nuo tai, ką jie buvo šaltojo karo metu, ir jie bus kažkas skiriasi vėl per ateinančius 10 metų ar taip, “sakė jis CNN.
“Tai įrodyti labai sunku gauti FAA patvirtinti paprastesnės, pigesnės orlaivius, skirtus nuo pat pradžių būti nepilotuojamas”, sakė Graham Warwick, Aviation Week “technologija redaktorius.
“Vietoj to, ji yra lengviau priimti orlaivius, kad FAA jau sertifikuoti pilotuojamiems skrydžiams, ir imtis pilotą iš jo,” sakė jis.
“Jei įmonė priima esamą Lėktuvas – jie žino, muses, darbai, yra saugus ir patikimas – ir paverčia tai į nepilotuojamas transporto priemonės, kuri leidžia jiems plėtoti jį daug greičiau”, sakė Sweetman.
Ir tada ten Projekto Zero visiškai skirtingo pobūdžio “transformatorių”. Tai super futuristinis ieškote elektra varomas orlaivis yra sudaryta iš grakštus aerodinaminio Swoosh anglies pluošto įverta kabinos (kaip tranai anksčiau, iki šiol tik buvo nuskraidinti nepilotuojamas) ir du didžiulius rotoriaus mentės.
Būtent šie rotoriaus mentės, kurios yra paslaptis orlaivio novatorišką pobūdį. Pasitinkant žemę, jie leidžia Projekto nulis pakilti vertikaliai kaip sraigtasparnis. Bet kai į orą, rotoriai gali būti pakreiptas, suteikiant jai galimybę skristi į priekį, kaip tradicinėje plokštumoje.
Skaityti: ar gali BRIC tautu formos aviaciją?
Projekto Zero, kuris buvo darbų – bet tvirtai paslaptyje – jau keletą metų, buvo pristatytas šią savaitę Paryžiaus oro parodoje.
James Wang Agusta Westland viceprezidentas mokslinių tyrimų ir technologijų, kuris prižiūrėjo darbą dėl orlaivių, sakė, kad buvo sukurta “turi būti toks radikalus kaip įmanoma”, atspindintis pažangių projektų grupei už jos šūkis: “” Live sapnas “- jei galima svajojo, jis gali būti pastatytas. ”
Tiesiog kaip didelis ir kaip greitai orlaivis gali plaukioja vis dar glaudžiai paslaptyje, tačiau Wang reikalauja “tai veikia, mes skrendama šį dalyką.”
Šiandien dviejų variklis turbosraigtinis yra paversta tranų, su stebėjimo įranga ir nuotolinio plaukiojančių sistemas, pakeičiančias devynis keleivius ir pilotas.
Atidengimo naujos išvaizdos orlaiviais praėjusią savaitę Paryžiaus Airshow Piaggio Aero “generalinis direktorius Alberto Galassi sakė plaktuko – kuri bendrovė tikisi būti patvirtinti iki 2014 – siūloma” pažvelgti į tai, ką pažangių UAS [nepilotuojamiems Sistema] iš ateityje atrodys. ”
Ar tai lėktuvas? Ar tranų? Kitą kartą jums ieškoti ir pamatyti, garų takai plinta per dangų, turėkite omenyje, kad orlaiviai jūs ieškote gali būti tik tiek.
Kadangi aviacijos pramonė įtempia savo diržu, jos bando sutaupyti pinigų ir išlikti aktualus lėmė naują kilimo “Transformeriai” – įskaitant pasėlių dulkių šluostės ir verslo purkštukai pateiktų naują nuomos gyvenimo stebėjimo orlaiviai.

EU-Asia