Šveitsi koor tagasi pangasaladuse eeskirjade

Related: Pank trahve võitis 10 miljardit dollarit 2012

Esindajad UBS ja Wegelin ütles kolmapäeval teadaannet ei mõjuta neid tänu oma varasema asulates. Julius Baer Group Ltd, teise suure Šveitsi raha, ütles väljakuulutamist on positiivne firma, et see on nüüd raamistik, et lahendada neid küsimusi koos USA ametiasutustega.
Šveitsi valitsus võimaldab oma riigi pankasid mõned kliendiandmeid USA ametivõimud, et nad olid varem keelatud paljastavad, oluline samm elama maksuvaidluste rahvaste vahel.
USA võimud on lükanud teavet ameeriklased, kes kasutavad Šveitsi pangakontodele makse vältida. Šveitsi Liidunõukogu, kes on täitevvõimu Šveitsi valitsus, ütleb uued eeskirjad on olulised riigi pankade panna maksujuhtudel taga.

Seotud: reguleerijate sondi rohkem panga pettus
Aastal 2009 UBS (UBS), rahvas suurim pank, kokku keerata arvestust tuhandeid USA klientidele, keda kahtlustati kasutades oma kontosid maksudest kõrvale hiilima.
Jaanuaris Wegelin & Co Šveitsi vanim pank tunnistas, et aidata rohkem kui 100 USA maksumaksjate varjata oma vara vahel 2002 ja 2011, menetlusdokumendi süüdi vandenõu kõrvale hiilida maksud ja nõustudes maksma $ 74.000.000 trahvi.

“Kui pangad ei ole lubatud teha koostööd USA ametivõimud algatamise edasi eeluurimise või tasude kohta pankadele ei saa välistada. Ebakindlust finantskeskus jätkuvalt olemas,” ütles avalduse Liidunõukogu. Ta ütles, et see välja uued eeskirjad, mis läheb enne Šveitsi parlamendis, sest USA võimud ei ole enam nõus ootama enne hagi Šveitsi pankades.
Ei USA rahandusministeerium ega justiits osakonnad olnud kommenteerida väljakuulutamist välja Šveits.
Šveits on pikka aega olnud maine pangasaladuse, mis tegi ta soodsates maksuparadiis rikkad inimesed kogu maailmast. Aga saladust juba augustatud mõned viimastel asulate vahel mõningate juhtivate pankade ja USA maksuamet.

EU-Asia