Šveicarijos Nulupkite banko informacijos slaptumo taisyklių

Susiję: Banko baudos papildyta 10 milijardų JAV dolerių 2012

Atstovai UBS ir Wegelin trečiadienį sakė pareiškimą neturės įtakos juos dėl jų ankstesnių gyvenviečių. “Julius Baer Group Ltd, kitas svarbus Šveicarijos pinigų vadybininkas, sako pranešimą dėl įmonės, kad ji dabar turi pagrindą spręsti šiuos klausimus su JAV valdžios institucijomis teigiamas.
Šveicarijos vyriausybė yra leisti savo tautos bankams atskleisti tam tikrą informaciją apie klientus, JAV valdžios institucijoms, kad jie anksčiau buvo draudžiama atskleisti, yra svarbus žingsnis sprendžiant mokestinius ginčus tarp tautų.
JAV valdžios institucijos buvo stūmimas informacijos apie amerikiečių, kurie naudojasi Šveicarijos bankų sąskaitas, siekiant išvengti mokesčių. Šveicarijos Federalinė Taryba, kuri yra vykdomoji valdžia iš Šveicarijos vyriausybė, sako, kad naujos taisyklės yra svarbios šalies bankai įdėti mokesčių bylas už jų.

Susiję: reguliavimo zondas daugiau banko apgaulės
2009 UBS (UBS), tautos didžiausias bankas sutiko Apverskite tūkstančių JAV klientams, kurie buvo įtariami naudojant savo sąskaitas išvengti mokesčių įrašus.
Sausį Wegelin & Co, Šveicarija seniausias bankas pripažino, padėti daugiau nei 100 JAV mokesčių mokėtojai paslėpti savo turtą nuo 2002 ir 2011 m pareiškimo kaltas sąmokslo išvengti mokesčių ir sutikdamas sumokėti $ 74.000.000 baudą.

“Jei bankai nebuvo leidžiama bendradarbiauti su JAV valdžios institucijomis, tolesnių nusikaltimų tyrimus ar rinkliavų, susijusių su bankų įstaigose pradžia negali būti atmesta. Finansinių centre neapibrėžtumas toliau liktų,” sakė iš Federalinės tarybos pareiškimą. Jis sakė, kad išleido naujas taisykles, kurios bus eiti prieš Šveicarijos parlamento, nes JAV valdžios institucijos nebenori laukti, kol imantis veiksmų prieš Šveicarijos bankuose.
Nei JAV iždo nei teisingumo departamentai turėjo įtakos paskelbimo komentarą iš Šveicarijoje.
Šveicarija jau seniai turėjo už banko paslapties reputaciją, kad padarė tai palankumo mokesčių rojumi turtingų asmenų iš viso pasaulio. Bet paslaptis jau buvo pradurtas kai pastaraisiais atsiskaitymų tarp kai kurių jos pagrindinių bankų ir JAV mokesčių institucijoms.

EU-Asia