Suurettevõtted koer salakaubavedu

See on hädaabinõu varjupaik, mis peaks olema korpuse maksimaalselt 400 koera. Selle asemel, et seal on rohkem kui 1700 looma hoitakse suur betoonist tiikide ühend. Töötajate töö ööpäevaringselt.
“Parimal juhul oleks võinud clubbed – ehk teadvuse, võib-olla mitte – ja oli oma kõri pilu alates teiste koerte ja nad kõik teavad, mis toimub. Halvimal nad elusalt nülitud nöörile üles ja peksti. .. kui elus, põlema, “ütles ta. “See on kohutav surm ja see, mida me üritame lõpetada. Never mind, et see on ebaseaduslik teha – see on puhas julmus selles kaubanduses, et see võib veel toimub 21. sajandil.”
Nagu suhteliselt terve ones, ta saab ainult proovida ja optimistlik, et päästa need koerad tähendab, et nad on teise võimaluse elada.
See piirkond on algupärasel jaoks julm ja ebainimlik koer salakaubaveo kaubandus. Ebaseadusliku tegevuse näeb hinnanguliselt 200000 koerad transporditakse veoautod Taist naaberriigi Laos, üle Mekong River ja sõita läbi Vietnami, kus liha peetakse delikatess. Mõned usuvad, see on ravimi omaduste ja toimib aphrodisiac – must koerad on ilmselt parim seksuaalne düsfunktsioon. Ometi ei ole teaduslikult tõestatud, on kunagi olnud selline nõue.
Koerad selles peavarju olid kinni rohkem kui kuu aega tagasi pärast Tai ametiasutustega peatunud mitu veoautod püüab ületada piiri Laos. Autojuhid arreteeriti, kuid keegi ei kohtu. Nende lasti? Tuhanded koerad Täpötäysi väikese terasest puurid – vähemalt tosin koera puuri – kui nad on jäänud päeva lõpuks ilma toidu või veega, samal ajal kui salakaubavedajate teha oma nädala pikkune teekond.
Mõned koerad surevad lämbumise teel. Teised taluma luumurrud ja purustatud pealuud reisi ajal. Ja nad on kõik haiguse vaevatud. Need koerad olid mõeldud restoranid Vietnam, kus üks koer saab müüa keskmiselt $ 60 looma. See on tulus äri salakaubavedajaid, arvestades koer tõmbab ainult paar dollarit Tais.
John Dalley asutaja Phuket põhinev Soi Dog Foundation, kolis Taist pärit Ühendkuningriigis 10 aastat tagasi missioonil, et aidata riigi valdav hulkuvate koerte populatsiooni. Heategevus, mis tugineb annetusi loomade lovers maailmas loodud immuniseerimise programmi ja just eelmisel nädalal kastreerimine oma 50.000 th koer. Praegu on plaanis laiendada programmi kogu riigis.
Dalley ütleb koerad oleks talunud veelgi kohutav katsumus, kui veoauto ei olnud kinni.
“Mida nad vajavad, on hea ravi, hea toitumine ja armastav kodu minna. See ei tohi olla lõpuks koht iga pääste koer. Varjupaik ei peaks lõpuks kohale. See on suur probleem. Kui me saaksime lõpetada juur probleemi, mis on koer sööb kaubandus, võiksime lõpetada see – see kõik. ”
Aga nüüd mitme miljoni dollari koer lihatööstuse jätkuvalt areneda Aasia osades, karm reaalsus loomade hellalt nimetatakse “inimese parim sõber.”
Jõuame kohale hommikul kell Animal Quarantine Center Nakhon Phanom, Kirde-Tai, vaid mõne kilomeetri kaugusel mägedes, mis selgitavad piiri Laos. Suvise juba kõrvetab kõvasti ja see on ainult 09:00
Aga see ei ole niiskus, mis tabab mind, kui ma välja ronima 4WD, pigem valdav lõhn koera uriinis ja roojas.

EU-Asia