Suur äri Hiina dating

Bai osales kiirus dating korraldatud Zhenai Inc, mis on üks Hiina suurim Internet mängu tegemisel veebilehed. Ettevõte ütleb, et see on rohkem kui 58 mln registreeritud kasutajat ja kasvab üks miljonit kasutajat kuus.

Ühes saalis üle saja mehed ja naised oma kahekümnendates ja kolmekümnendates Laup vastamisi laudades kaunistatud punane ja kollane laudlinad, rahustav toonid Norah Jones love song kallab välja kõlarid.
Song Li
Seda nimetatakse “Shanghai 3. Aastane Love and Marriage Expo.”
Aga atmosfääris see massiline kogumine ühe Hiina oli meeste ja naiste Absoluutselt unromantic.
See on üks kõige rääkisime teemasid Hiina ühiskonnas, sest palju haritud naisi on maha jäänud, sest need määravad väga kõrgel tasemel oma tulevase husbands.More kui 18.000 inimest Eelregistreerunud jaoks nädalavahetusel sündmus, mis asub üsna incongruously laialivalguv shopping keeruline on spetsialiseerunud kodu-ja büroomööbel.
Rahvahulgad olid täidetud stendid postitad nimekirjad tuhandeid üksikuid mehi ja naisi – üks nimekiri roosa ja teine ​​sinine. Mõne minuti jooksul uste avamise vihmane laupäeva hommikul külastajaid hoidsime kõvasti õppida nimekirju ja võtma elutähtsates Intel umbes potentsiaali kosilased – vanus, pikkus, haridus, aastane sissetulek ja nende registreeritud kodulinna, mida tuntakse ka hukou.
Mõned inimesed võtsid märgib, teised murduvad fotosid ühe sissekanded oma mobiiltelefonides.
“Tere kõigile meie 8-minutilise kiirus dating sündmus,” teatas õhtujuht lõpuks.
Kui kaheksa minutit oli üles iga dater tehti ülesandeks liikuda. “Mees külalist viige kaks kohta oma vasakule,” Laines teadustaja.
Mõnede osalejate, see oli esimene kord, kui nad kunagi olnud kuupäeva.
“See on kasulik … see on nagu teadusuuringud,” ütles Yixin Bai, 20-aastane mees koju suvepuhkuste ülikoolis Kanadas.
Bai ütles ta ei ole kunagi olnud sõbranna enne. See ei ole ebatavaline seas noor hiina, arvestades paljud teismelised ei julge millel romantilisi suhteid keskkoolis ja ütles, et keskenduda kooli asemel tööle. Ta tuli expo teada, mida naised tahavad mehi.
“Pärast küsib neid, ma nüüd tean midagi: Naised ei meeldi mehed tugineda nende vanemad,” ütles ta.
Zhenai asutaja ja tegevjuht on Columbia ülikooli haridusega endine pankur nimega Song Li. Ta ütleb, et ühe lapse poliitika rakendamist, mida Hiina valitsus 1979 on põhjustanud noorte täiskasvanute halva sotsiaalseid oskusi – oluline dating mängu.
“Paljud lapsed, kes on sündinud pärast 1980, et neil ei ole vennad. Nii nad kasvavad üles keskkonnas, kus sul ei ole kogemusi, kohtuda inimestega vastassoost,” Li arvas.
Paljud osalejad ütlesid, et nad tulid konventsiooni, sest neil on vaja abi. Nad ütlesid, et nad on olnud raske täita võimalikke romantiline partneritega väljaspool oma vahetu sõpruskonna ja pere.
Ja paljud Hiina läheneb oma hilistes kahekümnendates, eriti naised, kes on tohutu surve alla, et abielluda.
“Minu ema küsib:” Miks sa oled veel vallaline? Oled veidrik? “Ütles Elsie, 26-aastane naine, kes on osalenud kiirus dating istungil.
Naine tema kõrval, kes palus, et teda kutsutakse mais ja on ka 26, ütles, et tema isa küsis sama küsimuse.
“Igaühel on sama lugu,” ütles May naerdes. “Ma tunnen, tasuta, sest ma olen vallaline … aga ma tean, et see on aeg, mis mul on vaja tänaseni keegi. Mul on vaja abielluda enne kolmkümmend.” Mõlemad naised ütlesid, et nad ei soovi saada shengnu või “konts naised.”
“See on üks kõige rääkisime teemasid Hiina ühiskonnas, sest palju haritud naisi on maha jäänud, sest need määravad väga kõrgel tasemel oma tulevase abikaasa … ja need on vähem valmis, erinevalt vanemate põlvkond, kompromissi , “ütles Zhenai on Li.
Mai, kes on head tööd inimressursi rahvusvaheline firma ja räägib vabalt inglise, ütles, et see oli tema esimene kord on mängu tegemise korral. Ta ütles, et ta ei olnud kunagi poiss enne või armunud olnud.
“Mul ei ole aega, et õppida tundma teisi isasloomadel sarnane vanus … sellepärast ma ei leia oma Mister Right,” ütles ta. “Ma soovin, et mul on õnne täna.”
Mul ei ole aega, et õppida tundma teisi isasloomadel sarnane vanus … sellepärast ma ei leia oma Mister Right.Then ta seisis veidi kohmakalt kui mehe isa pildistas teda rahvarohke koridoris. Mai isa vaatas üle oma ametivenna õla vulisev nõu digitaalne pilt tehti.
Mai tundus rahul ja tänulik kaks isad.
“Nad on mõlemad püüavad aidata oma last leida oma Hr Õige ja Miss Right”.

Hoolimata sellest, et lükkas kaks meest, mai oli hea tuju. Ta ütles, et kaks meest on vaja naisi, kes olid registreeritud hukou Shanghais.
For kogumine tuhandeid üksikud mehed ja naised, see oli üllatav, et seal oli väga vähe flirt toimub.
Inimesed eksles koridorides pealevõtmine tutvustavates mängu tegemisel ettevõtted ja peatus, et kuulata eneseabi loenguid “elu treenerid”, kes olid põhikooli naiste kuidas “kaubamärk” ise.
Kohati Love and Marriage Expo tundsin töömessil.
Online mängu tegemisel ettevõtja Li ütles, et oli õige võrdlus.
Leida abikaasa on “peaaegu nagu töö leidmisel,” ütles ta.
“Inimesed kipuvad olema väga pragmaatiline,” selgitas ta. “[Kuna ühtne] on probleem, et teil on kohustus kinnitada. Ja sinu vanemad tunnevad, et see on nende kohustus jälgida, – et saada see probleem fikseeritud.”
Teine üllatavalt ilmutus oli, et oli peaaegu sama palju vanemad on Armastus ja abielu Expo nagu oli ühe meeste ja naiste vahel.
Mõned vanemad oli askeldas sissepääsu konventsioon hoidmine trükitud plakatid reklaami üksikasjad oma ühe lapse. Teised kõndisid koos oma täiskasvanud pojad ja tütred, kontrollimise kabiinid eri sobitamisele asutustega.
Üks mängu tegija ütles CNN tal keelata vanematel kaasas oma lapsi kiirus dating tabelid.
“Ma austan oma vanemate arvamus,” ütles May. “Kui mu vanemad ütlevad, see kutt ei ole hea, siis ma ei ajaks [teda]. Aga kui mu vanemad ütlevad, see on hea, et nad on rahul see poiss, siis ma püüan.”
Mõningatel juhtudel, emad ja isad selgelt mänginud rolli sotsiaalse jäämurdjate nende lastele.
Ühel hetkel, kui ekslemine koridorides konventsiooni mai sain telefonikõne. See oli tema isa, kes oli ka seal.
Võib leida teda seistes kõrval teine ​​isa ta lihtsalt täidetud.
Mees juhtus olema üks poeg, kes töötas pangas ja ei osalenud konventsiooni. Õnneks ta läbi foto – ja pass – tema poeg, kus ta näitas, et mais.
“Tema pilt näeb hea välja. Natuke ilus,” mai vastanud.

EU-Asia