SP 500 přínos pro osmý den

Nástroje překonal ostatní odvětví v indexu S & P 500, s odvětvovým indexem (. SPLRCU) až 1,6 procenta. Energetické společnosti, včetně FirstEnergy Corp (FE) a veřejné služby Enterprise Group Inc (PEG), byl mezi odvětví s nejlepšími výsledky po provozovateli elektrické sítě v americkém severovýchodě řekli, že dostatek elektřiny pro udržení klimatizace běží tento týden prostřednictvím očekávaného vedra.
Advancers přesile pokles zaznamenaly na New York Stock Exchange v poměru asi 19 až 11, zatímco na Nasdaq, 16 zásoby se zvýšily o téměř každé deváté padl.
Objem byl nejlehčí jakéhokoli plné obchodní den v tomto roce, se jen 4910000000akci obchodování na burzách, na základě nejnovějších dostupných údajů. Letos denní objem v průměru 6,4 miliardy akce na New York Stock Exchange, na Nasdaq a NYSE MKT.
Akcie Citigroup (NYS: C) vzrostl o 2 procenta na 51,81 amerických dolarů za třetí největší americká banka podle aktiv vykázala 26 procentní nárůst očištěného čtvrtletního zisku S & P 500 finančního odvětví průmyslu index (CME: ^ SPSY). Získala 0,4 procenta.
V den, kdy je ekonomická data byla smíšená, avšak s růstem nových výrobních státě New York za červenec zrychluje, zatímco června maloobchodní tržby klesly očekávání. Května obchodní zásoby sotva zvýšil.
Investoři sledují změny v zisku nebo ekonomické zprávy, které by mohly vykolejit trhu v rally. Zásoby se vyšplhal letos, s výjimkou pozdně května odprodeji vyvolané komentářů předseda Federálního rezervního systému Ben Bernanke je, které vznesly perspektivu ořezávání Fedu 85 miliard dolarů měsíční stimul. Index S & P 500 získal 18 procent od 31. prosince.
“Zisk doposud zřejmě dostali pryč docela slušný začátek,” řekl Cam Albright, ředitel alokaci aktiv poradců Wilmington investičních fondů v Wilmington, Delaware. “Myslíme si, že tam bylo hodně sbíjení očekávání před dosažením zisku sezóna, takže je pravděpodobně dávat výsledková čísla trochu víc polštář. ”
Leap Wireless International Inc (LEAP), akcie více než zdvojnásobil po AT & T Inc (NYS: T), řekl v pátek pozdě, že koupí společnost pro 1190000000dolary alespoň dva makléři zvedli hodnocení na přestupných je skladem skok, který byl u většiny technologického trhu Nasdaq je.. aktivně obchodovaných akcií, skončila na 16,95 dolarů – až 112,41 procenta.
Dow Jones Industrial Average (^ DJI) vzrostl o 19,96 bodu, čili 0,13 procenta, na 15,484.26, rekordní zavírací vysoko. Standard & Poor 500 Index (^ GSPC) získal 2,31 bodu, čili 0,14 procenta, do konce na 1,682.50, a to i Záznam Technologický index Nasdaq Composite (^) IXIC pokročilé 7,41 bodu, čili 0,21 procenta a skončila na 3,607.49 -. nejvyšší blízcí od září 2000.
Tento týden agenda obsahuje komentáře od Bernankeho, který je svědčit o měnové politice před dům Výboru pro finanční služby ve středu. On se objeví ve čtvrtek před výborem Senátu bankovnictví.
“Vzhledem k tomu, co on byl řekl, nemyslím si, že hodně liší,” řekl Albright.
First Solar Inc (FSLR) byl index S & P 500 je nejlepší procento výherce, stoupá 5,5 procenta na 50,27 dolarů.
Většina firem jsou také vyšší než analytiky očekávané zisky, jak tomu bylo v posledních čtvrtletích. Ze společností, které nahlásily výsledky za druhé čtvrtletí tak daleko, 66,7 procent porazí odhady zisků. Výnosy výsledky jsou však daří hůře, a je pravděpodobné, že zůstávají obavy investorů, analytiků.
S & P 500 průmyslových akcie vzrostly po letecké vyjádřil důvěru, o víkendu v oblasti bezpečnosti (BA), Boeing 787 Dreamliner po požáru na jedné z trysek minulý týden. Boeing získal 3,7 procenta na 105,66 dolarů a zařadil Nejlepším hráčem na Dow.
Akcie společnosti Tiffany & Co (TIF.N) vyskočil o 3,6 procenta na 79,78 dolarů v aktivním obchodování po Stifel Nicolaus upgrade high-end klenotnictví akcie na “koupit” z “držet” a nastavit cenový cíl 92 dolarů.
Na druhou stranu, akcie Ingredion (INGR.N) klesl o 9,9 procenta na 62,57 dolarů, den poté, co společnost varoval zisku.
Citigroup vysoké zisky pomohly S & P 500 konec vyšší v pondělí osmý den v řadě, nejdelší takový pruh od poloviny ledna, ale slabých maloobchodních prodejních omezené zisky v relaci s nejnižším objemem roku.
Dow Jones a S & P 500 skončil na maximech rekordní závěrečné třetí po sobě jdoucí zasedání. Nasdaq zaznamenal nejvyšší blízko od září 2000.
Hodně pozornosti bude tento týden na zisku. Analytici očekávají ve druhém čtvrtletí S & P 500 firem na zisk vzrostl o 2,8 procenta oproti předchozímu roku, přičemž tržby o 1,5 procenta z před rokem, Thomson Reuters data ukázala.
Zatímco zisk zpomalil růst v posledních čtvrtletích se očekává, že k vyzvednutí posledního půl roku. Bank of America-Merrill Lynch zvýšila ke konci roku cíl pro index S & P 500 na 1750 z 1600 s odvoláním na očekávaný růst zisků.

EU-Asia