Sony ņem mērķis ir Xbox ar PS4

“Starp dažiem no ietekmīgākajiem un visgrūtāk-to-lūdzu Gamers internetā, Sony tagad ir glābējs uzņēmums, kas var darīt nav nepareizi. Tām vajadzētu baudīt braucienu, kas ilgs tikpat ilgi, cik tas nepieciešams, lai viņiem kaut ko darīt nepareizi. ”
Rakstiski laiks, Jared Newman nepieciešams ilgāks viedokli. Sony solis ir domāts, lai saglabātu nākotni disku balstītas spēles, vismaz pagaidām, kamēr Microsoft ir gatava, lai nogalinātu disku pilnībā, pārejot uz gandrīz pilnībā digitālo modeli, viņš teica.
Spēlējot to, kas ir jau ērti spēlētājiem bija daļa no Sony stratēģijas, Newman teica.
“Sony ir tikai derības, ka laba griba Gamers būs pietiekami, lai samazinātu Microsoft ambīcijas sakot,” viņš rakstīja. “Un Microsoft ir dažas lielas ambīcijas, ne tikai būt labākais spēļu konsole, bet, lai kalpotu kā centrmezgls visu dzīvojamās istabas izklaides.
Citiem vārdiem sakot, PS4 būs darīt daudzas lietas, jaunā Xbox acīmredzot nevar. Ak, un PlayStation 4 pārdos par $ 399 – $ 100 mazāk nekā One Xbox. Abi konsolēm ir gaidāms šoruden laikus, brīvdienu iepirkšanās sezonā, izveidojot cīņa par sirdis, prātus un kabatas no spēļu kopienai.
Microsoft ikdienas check-in ir paredzēta, daļēji, lai pārliecinātos, ka lietotājiem nav pārdots, tirgo vai atdot spēli, viņi jau ir lejupielādēts viņu konsolēm. Ideja ir, lai novērstu vairāk nekā vienu personu no faktiski pieder spēle, kas tika iegādāta tikai vienu reizi.
Pēc tam izplatot sarakstu jaunas spēles, Jack Tretton, prezidents un izpilddirektors Sony Computer Entertainment America, būtībā nogāja veļas sarakstu sūdzību par jauno Xbox, kas tika izrādīti agrāk pirmdien, un solīja par pretējo.
Lasīt: Fani gaisa bažas par jaunu PlayStation, Xbox
“Turklāt, lai radītu pārsteidzošu bibliotēku jaunu izdevumu par 4 PlayStation, mēs esam vienlīdz vērsta uz to, kādas spēlētāji vēlas visvairāk neuzliekot ierobežojumus vai devalvēt savu PS4 pirkumus,” Tretton teica. “Piemēram, 4 PlayStation neuzliek nekādus jaunus ierobežojumus attiecībā uz izmantošanu, iepriekš piederēja spēles.”
Šis paziņojums ieguva skaļu un ilgtspējīgu kārta aplausi no E3 pūļa ne vienmēr ir viegli ieskaidrot.
Liels strīdīgais punkts starp Gamers ir tas, ka Microsoft jauno Xbox prasīs online check-in reizi 24 stundās (mazāk nekā “vienmēr ieslēgts” režīmā spēlētāji gaidīts), un tikai ļauj spēles tiek pārdotas izvēlētās mazumtirgotājiem. Spēles var sadalīt tikai starp nedaudziem draugiem un ģimenes locekļiem.
“Es domāju, ka ir laba lieta,” smaidot Tretton atbildēja.
In spēļu konsoļu ziņā, digitālo tiesību pārvaldība ir kods, kas ļauj lietotājiem piekļūt spēli saturu. Tā ir izstrādāta, lai nodrošinātu izstrādātājiem un izdevējiem, ka tikai persona, kas maksā par spēli, un cieša ģimene un draugi var spēlēt to.
Sony un Microsoft nav tie, kas gūtu labumu no DRM, vai izmanto-game ierobežojumi. Spēļu izdevēji vēlas, lai pārliecinātos, ka viņi saņem algu par savu darbu, un kas ietver lietotu preču tirgū.
Šajā nedēļas noved līdz E3, Microsoft centās nomierināt spēlētājus bažas ar virkni blog posts, ka daži uzskatīja, apgrauzti ap tiesību pārvaldības jautājumiem malām, bet nekad nav piedāvāta noteiktas atbildes.
Sony, tad bija uzkrītoši kluss, ko, tagad, šķiet, ir bijuši organizēti centieni, lai samazinātu uzplaukums E3.
Liecinieks “Oficiālā PlayStation izmanto spēli mācību video” atbrīvo neilgi pēc prezentācijas. Tas ir 22 sekundes garš un piedāvā tikai “Step 1,” cilvēks nododot disku ar citu vīrieti.
Tas viltīgais melnais video bija racked līdz vairāk nekā 1,5 miljonus reižu YouTube mazāk nekā 24 stundas.
Microsoft nav uzreiz atbildēt otrdien pieprasījumu meklē komentāru. Bet tiešsaistes pundits tika ātri slavēt Sony izkraušanai dažus sitienus pret savu pretinieku.
“Kā jēlnaftas, kā tas ir atzīt tādu kompāniju kā” uzvarētāju “no E3, tas ir grūti, lai redzētu Sony prezentāciju šodien kā kaut ko, bet PR apvērsums …,” Kyle Orland, vecākais spēļu redaktors CNN informatīvajā partneru Ars Technica, rakstīja Pirmdiena .
Pie nāk-out personai par tās gaidāmo 4 PlayStation konsole, Sony izlīdzinātas savas šautenes konkurents Microsoft One Xbox ierīces un sitot līdz palātas bija tukšas.
Laikā preses pasākums pirmdienas vakarā pie Electronic Entertainment Expo Losandželosā, Sony metālkalumi mājas galvenos punktus, par savu jauno spēļu sistēmu: Sharing spēles būs bez maksas. Ja cilvēki vēlas pārdot lietotas spēles, tas ir jauki. Un gandrīz nemainīgs interneta pieslēgums, kas paredzēta, lai uzraudzītu spēli izmantošana, netiks prasīta.

EU-Asia