Severní Korea plány “World Class” lyžařské středisko

Série fotografií severokorejský vůdce Kim Čong-un mluvit se svými zaměstnanci v přední části střediska stránkách byla zveřejněna tento týden.
Severní Korea buduje “světové třídy”, lyžařský areál na kopci v Mašík Wonsan s řadou sjezdovek a hotel podle státní severokorejské tiskové agentury.
Nachází se v provincii Kangwon, Masik kopec je 2520 ft (768 m) vysoký a obvykle dostane husté sněžení od začátku listopadu do začátku března.
Stavba v plném proudu
Mapa: Návrh Masik lyžařské středisko
Za oponou: Vzácný pohled na život v Severní Koreji
Zpráva: Severní Korea spouští rakety
Jsme hádat, že to bude nakonec na hodně “nejnebezpečnějších lyžařské sjezdovky” seznamy. Ale asi z jiného důvodu, než kterýkoli z ostatních položek.
Nový areál bude přístupný z Pchjongjangu-Wonsan turistické dálnice a bude obsahovat hotel, heliport a “lanové dráhy”.
“On byl velmi spokojen se dozvěděl, že voják stavitelé postavili lyžařský areál na hoře serii stovky tisíc metrů čtverečních, včetně základní, středně pokročilé a pokročilé kurzy s téměř 110.000 metrů (68,3 mil) v celkové délce a 40-120metry (131-394 stop) na šířku, “uvedl ve zprávě KCNA.
7 nejlepších lyží a snowboardů středisek v Jižní Koreji
Doprovodný reportáž ze state-spustit korejské centrální tisková agentura řekl mladý vůdce klesl o získat z první ruky zprávy o pokroku v oblasti výstavby.
Kim, který byl částečně vzdělaný ve Švýcarsku, se zdá být seznámeni s činností střediska.
“Řekl, že je třeba vybudovat nejen odpočívadla, ale první pomoc při startu stanice, střední a konečné body kurzů a zavést automatickou lanovka monitorovací systém reálném čase sledovat, aby přijaly opatření k předcházení nehodám,” uvádí zpráva.
Podle zprávy, Kim rovněž zdůraznil, ochrany životního prostředí: “Zdůraznil, že je třeba zachovat ekologické prostředí a zabránění znečišťování při stavbě lyžování zem.”
Přeběhlík také řekl, že stávající lyžařská infrastruktura v Severní Koreji se používá výhradně pro vojenské účely, a že je tu vysoká pravděpodobnost, tomu tak bude i v případě nového střediska.
Za oponou: Vzácný pohled na život v Severní Koreji
Chceš jít?
Podle cestovní kancelář specializující se na cestování Severní Korea, bude nový areál bude otevřen pro zahraniční turisty.
“Skutečnost, že Severní Korea utrácí horentní sumy stavební lyžařské středisko, zatímco jeho lidé a dokonce i jeho vojenské nemají co jíst, ukazuje, že je to jen krok k propagaci image Kim Čong Un jako vůdce, který se stará o jeho lidu, “anonymní severokorejský uprchlík řekl NK zprávy, Jižní Korea-založené mediální společnost specializující se na severní korejské novinky.
“Známe plánů tohoto vývoje na pár let – práce začaly teprve nedávno a když jsem viděl základní plány jen minulý týden,” řekl Simon Cockerell, generální manažer Pekingu bázi Tours Koryo.
Cockerell vrátil minulý týden z prvního turné západní severokorejského pohraničního města Sinuiju.
Žádné datum otevření bylo uděleno pro otevření resortu.
Jihokorejská média se vztahuje zpráva o obci v kritickém módy.

EU-Asia