Selgus parim infrastruktuuriprojektide

Kogu jutt piiravat rahanduspoliitikat, see on lihtne arvata, seal on vähe rahavaru omamoodi suur infrastruktuuriprojektide oleme näinud viimase sajandi jooksul.
Tõsi, EL on vähendanud transpordi infrastruktuuri eelarve kaudu 2020, kui rühmad nagu American Society of Engineers on öelnud, et liiga vähe on kõrvale panema, et rahastada suuri projekte homme – aga see pole veel kõik karistus ja pimedus.
Paljudel arenevate riikide transpordi kulutuste kiirustab edasi kaelamurdev tempo, samal ajal kui arenenud maailma suuri projekte on jätkunud hoolimata korin järeltõuked eelarveaasta 2008 krahhi.
Siin me vaatleme mõningaid suurim, kõige tähtsam ja suurejoonelisem transpordi infrastruktuuri arengut praegu töötab üle maailma.
Lennureis on kiiresti arenenud Hiinas viimastel aastatel kooskõlas riigi kasvavast majandusest. Aastal 2011 on Hiina governmentannounced kavatseb suurendada koguarv lennujaamade riik 175-230 2015 toime tulla nõudlus.
Pekingis üksi on seatud käepide vahel 450 ja 500 miljonit reisijat igal aastal siis, mis tähendab linna olemasolevad lennujaamad vajavad abi, et tulla toime oodatava nõudluse kasvu. Ehitus uue lennujaama, mis asuvad linna Daxing linnaosa, kinnitas jaanuaris 2013 algust alguses 2014, vastavalt kohalikule meediale.
Etihad Rail Network
Kui maa on tulvil hooplevast arendusprojektid, Asja tuum raudteeinfrastruktuuri kahvatub võrreldes maailma kõrgeim hoone või inimtegevusest luksus saared – aga see ei tohiks.
1200 kilomeetri Etihad Rail võrgustik laieneb üle kõrbe tagamaa Araabia Ühendemiraadid, piirist Saudi Araabia läänes piiridel Omaan idas.
Maksavad $ 11000000000 ja võttes Dubai, Abu Dhabi ja kõik Põhja Ühendemiraadid arendajad loodan kauba-ja reisijateveo projekti lõpuks ühineda rahvusvahelise raudteevõrgu hõlmab Bahrein, Kuveit, Saudi Araabia, Omaan ja Katar.
Aastal 2012 presidendid Keenia, Etioopia ja Lõuna-Sudaani kogunesid algatada ambitsioonikas LAPSSET (Lamu Port – Lõuna-Sudaan – Etioopia transpordikoridori) projekti.
Plaanid hõlmavad naftatöötlemistehas, torujuhtmed, Lõuna-Sudaan, transpordi sõlmpunktide raudtee-, auto-ja õhusõidukid, pluss hiiglane port naftatankerid. Mitmed turismikeskus linnades on oodata ka mööda arengu suunad.
Vaata lisaks: väike rahvas on suur majanduslik punch
Kulud on seatud tulevad umbes $ 25000000000 kuigi probleemid jäävad üle mõju kohalikule keskkonnale. Lamu Port on loetletud UNESCO maailmapärandi nimekirja ja seda ümbritsev ala on koduks merekaitsealade reserve ja metsad.
Kenya valitsus eraldanud $ 23.000.000 jaoks Lamu osa projekti ajal Reuters teatas, et Hiina firma oli võitnud esimene pakkumine ehitada kolm kaid sadama käesoleva aasta aprillis.

EU-Asia