Samsung Galaxy S4 Mini yapmak için

Mini, iPhone 5’in 4 inç ekran ile karşılaştırılabilir bir 4.3-inç ekran var, ve 3.77 gram ağırlığında olacak – iPhone 3.95 daha pip hafif.
Samsung Galaxy Note II “phablet” bir kuyruklu 5.5-inç ekrana sahipken Galaxy S4, 5-inç ekrana sahip.
Galaxy S4 Mini, Samsung’un amiral gemisi akıllı telefon bir kırpılmış sürümü, yolda, şirket Perşembe açıkladı.
“Samsung’un genel akıllı telefon stratejisi mümkün olduğunca donanım itibariyle çok ile pazar bombalamak için çeşitli fiyat noktaları ve ekran boyutları da yineleme puanları üretim hakkında,” Natasha Lomas TechCrunch için yazdı. “Muazzam pazarlama bütçesi ile birleştiğinde, bu (It) bir strateji, onların çok daha mütevazı cihaz portföyleri ile rekabet için çok zor diğer Android için (vericiler) gibi HTC gibi yapma, Koreli elektronik devi için son derece başarılı olmaya devam ediyor.”
Yaygın bir kaza sonucu sızıntı sonra rivayet, şirketin mini Londonon 20 Haziran bir Samsung olay dışarı haddelenmiş ürünlerinden biri olacağını doğruladı.
Şirket bir aydan az, 10 milyon adet sayssold Galaxy S4, bir sıcak başlangıç ​​arkasından, Kore gadget yapımcısı daha kavrama daha kolay olacağa benziyor bir cep telefonu ile rakip iPhone üzerinde homing gibi görünüyor Galaxy doğrultusunda hantal kuzenleri.
Bu şık 9mm geniş (.35 inç), iPhone 5’in 7.6mm (.3 inç) daha geniş bir saç, olabilir ve bir 1.7 Ghz çift çekirdekli işlemci ile, Google’ın Android işletim sistemi, Jelly Bean en son sürümünü çalışır .

“Biz insanlar Galaxy S4 mini daha fazla seçenek, benzer bir görünüm vermek ve daha kompakt ve pratik kullanımlar için Galaxy S4 hissetmek istiyorum,” JK Shin, CEO ve Samsung’un mobil bölümü başkanı, bir blog yazısı söyledi.
Yeni telefon 8 megapiksel arka kamera karşı karşıya (aşağı S4 ’13 megapiksel) ve 2 megapiksel ön kamera karşı karşıya yer alacak. Ayrıca S4 olduğu gibi, kullanıcı bir bellek mikroçip ekler, eğer 64 GB’a kadar çalışan, dahili bellek 8GB ile gelecek.
Cihaz beyaz veya siyah ya gelecek. Herhangi bir fiyat veya çıkış tarihi açıklandı.
Duyuru daha Samsung ve Apple farklı mobil stratejileri göstermektedir. Ise Cupertino teknoloji devi ince ayar düşük-uç telefonlar onun daha lüks Galaxy hattına kadar tek bir telefon, modeller çeşitli Samsung sel bölgesi,.

EU-Asia