Samsung Galaxy S4, aby sa mini

Mini bude mať 4,3 palcový displej, porovnateľný s iPhone 5 je 4-palcový displej a váži 3,77 oz – pip ľahší ako iPhone, 3.95.
Galaxy S4 má 5-palcový displej, zatiaľ čo Samsung Galaxy Poznámka II “phablet” má neuveriteľných 5,5-palcový displej.
Galaxy mini S4, zoštíhlené verzia vlajkovej lode smartphone Samsung, je na ceste, spoločnosť oznámila vo štvrtok.
“Samsung smartphone celková stratégia je produkovať desiatky iterácií v rôznych cenových a veľkosťou obrazovky, aby sa nasýtenie trhu s ako veľa z jeho hardware je to možné,” Natasha Lomas písal pre TechCrunch. “(Je to) stratégie, ktorá v kombinácii s jeho masívnou marketingového rozpočtu, je stále mimoriadne úspešný pre kórejské obra elektroniky, čo je oveľa ťažšie pre ďalší Android (tvorcovia), ako je HTC súťažiť so svojimi oveľa skromnejší zariadenie portfólií.”
Široko hovorí po náhodnom úniku, spoločnosť potvrdila, že mini bude jedným z produktov váľa na akciu Samsung v Londonon 20. júna.
Na päty hot štart pre Galaxy S4, ktorý spoločnosť sayssold 10 miliónov jednotiek za menej než mesiac, kórejský výrobca gadget sa zdá byť na VP na konkurenčný iPhone s telefón, ktorý sľubuje, že bude jednoduchšie uchopenie než jeho objemnejší bratranci na Galaxy rady.
Bude to elegantné 9 mm (0,35 palcov), vlasy širšie ako iPhone 5 je 7,6 mm (0,3 palca), a spustite najnovšiu verziu operačného systému Google Android, Jelly Bean, s 1,7 GHz dual-core procesor .

“Chceme dať ľuďom viac možností s Galaxy S4 mini, podobný vzhľad a dojem z Galaxy S4 viac kompaktné a praktické využitie,” JK Shin, prezident a výkonný riaditeľ mobilnej divízie Samsungu, uviedol na svojom blogu.
Nový telefón bude obsahovať 8-megapixelovým fotoaparátom chrbtom k smeru jazdy (dole z S4 je 13 megapixelov) a 2-megapixelovým front-čelia fotoaparát. To tiež príde s 8GB vnútornej pamäte, beží až do 64GB, ak rovnako ako u S4, používateľ pridá dostupnej pamäte mikročip.
Prístroj príde v bielej alebo čiernej farbe. Žiadna cena alebo dátum vydania bolo oznámené.
Oznámenie ďalej ilustruje rozdielne mobilné stratégie Samsung a Apple. Kým Cupertino tech obrie jemne dolaďuje jediný telefón, Samsung záplavy zóna s rôznymi modelmi, počnúc low-end telefónov k jeho viac upscale Galaxy linke.

EU-Asia