“Samsung Galaxy padaryti S4 mini

Mini turės 4,3 colių ekranas, panašus į “iPhone 5” 4-colių ekranas, ir sveria 3,77 uncijos – sėklavaisiai lengvesni nei iPhone 3.95.
“Galaxy S4 turi 5 colių ekranas, o” Samsung “Galaxy” II pastaba “phablet” turi milžinišką 5,5 colių ekranas.
“Galaxy S4 mini, Trumpesnė žemyn versija” Samsung “flagmanas smartfon, yra kelyje, kompanija paskelbė ketvirtadienį.
“Samsung” išmanusis telefonas bendra strategija yra apie gamybos dešimtys iteracijų įvairiose kainų punktais ir ekrano dydžių, kad įsigertų į rinką tiek, kiek jos aparatinės ir kaip įmanoma “, Natasha Lomas rašė TechCrunch. “(Tai) strategija, kuri, kartu su savo masyvi rinkodaros biudžetą, ir toliau bus itin sėkmingi Korėjos elektronikos gigantas, todėl daug sunkiau kitos Android (kūrėjai), pavyzdžiui, HTC konkuruoti su savo daug kuklių įrenginio portfelius.”
Plačiai pasklidę gandai po atsitiktinio nuotėkio, įmonė patvirtino, kad nauji bus vienas iš produktų, išlenda ne “Samsung” renginys birželis 20 Londonon.
Dėl karšto pradžios Galaxy S4, kurį bendrovė sayssold 10 milijonų vienetų per mažiau nei mėnesį kulniukai, Korėjos įtaisą virimo aparatas atrodo dažniais nuo varžovų iPhone su rageliu, kuri žada būti lengviau suimti nei jos bulkier pusbroliai Galaxy linija.
Tai bus aptakus 9mm pločio (0,35 colio), plaukai platesnė nei “iPhone 5” 7.6mm (0,3 colio), ir paleisti naujausią versiją “Google Android operacinę sistemą, želė pupelių, su 1,7 Ghz dual-core procesorius .

“Mes norime suteikti žmonėms daugiau galimybių su” Galaxy S4 MINI, panašus atrodyti ir jaustis Galaxy S4 daugiau kompaktiškas ir praktiškas naudojimo “, JK Shin, vykdantysis direktorius ir prezidentas “Samsung” mobilusis padalinys, sakė dienoraštyje.
Naujas telefonas skambės 8 megapikselių galinio susiduria kamera (žemyn nuo S4 yra 13 megapikselių) ir 2 megapikselių priekyje atsukta kamera. Ji taip pat ateina su 8GB vidinės atminties, veikia iki 64GB, jei, kaip ir S4 vartotojo prideda LAISVŲ ATMINTINĖS mikroschema.
Prietaisas būna baltos arba juodos spalvos. Ne kaina arba išleidimo data buvo paskelbta.
Skelbimas iliustruoja skirtingus mobiliuosius strategijas “Samsung” ir “Apple”. Nors Cupertino technologijų milžinas patikslintos vieną telefoną, “Samsung potvyniai zona, modelių įvairovė, pradedant nuo žemos klasės telefonų savo daugiau upscale Galaxy linija.

EU-Asia