Rupert Murdoch rozwodu plików

Profil Wall Street Journal, opublikowane w 2000 roku, zasugerował, że nie całkowicie porzucić świat biznesu. Deng często towarzyszy jej męża i pasierba do spotkań z wysokich rangą chińskich urzędników, w których ma ona czasem interweniują “załagodzić potencjalnie niezręczne sytuacje,” zgodnie z tym raportem.
Nie wiadomo, co wytrąca podziału do końca małżeństwa, która rozpoczęła się w 1999 roku. Spekulacje, choć nie wirowała na miesiąc o stan małżonków relacji.
Chinese-born, Yale wykształconych Deng był bardzo osiągnąć w swoim rodzaju pre-Murdoch, choć krytycy dźgnął ją jako “Gold Digger” do jej małżeństwa z potentatem medialnym.
Podczas gdy jej 82-letni mąż prowadzi jeden z najpotężniejszych konglomeratów medialnych na świecie – taki, który zawiera 20th Century Fox, Fox telewizji (w tym Fox News i FX), Sky News Service, HarperCollins Wydawnictwa, wiele gazet, w tym muru Street Journal, brytyjskie Times i wielu publikacji w rodzinnej Australii – Deng nie zatrzymaliśmy się w dużej mierze z życia publicznego.
To było do lipca 2011. Siedziała za Murdoch parlamentu w Londynie, podczas gdy zeznawał o udział jego firmy w telefon-hacking skandal, który wstrząsnął Wielką Brytanię.
Social media wybuchła w odpowiedzi na to, co wkrótce stało się znane jako “policzek usłyszał cały świat” i przyniosła jej przydomek “żonę tygrysa.” Reakcja była szczególnie silna na chińskich Mikroblogi, gdzie wielu okrzyknięty reakcję Denga jako moment dumy dla azjatyckich kobiet.
“Mocniej uderzyła, więcej możemy powiedzieć, jak bardzo była do ochrony swojego męża … ona jest jeszcze kobieta, która pragnie miłości”, napisał jeden człowiek pod MissQccc uchwytu.
Ona mówiła o dorastaniu “bardzo, bardzo słaba” w małym miasteczku w Chinach, jako córka inżyniera fabryki.
Deng ostatecznie wylądował w Stanach Zjednoczonych, w tym zdobywając tytuł magistra w Yale School of Management, gdzie obecnie znajduje się na jego Rady Doradców.
Zanim poznała Murdoch, wyszła za mąż za mężczyznę, który sponsorowany jej wizy studenckiej w Stanach Zjednoczonych w latach 1980. Miała zapewnić sobie “zieloną kartę”, aby zatrzymać się na stałe w Stanach Zjednoczonych – ale jej pierwsze małżeństwo okazało się krótko.
Murdoch i Deng spotkali się na przyjęcia koktajlowe Hongkongu wkrótce po ukończeniu studiów na Uniwersytecie Yale. Deng, a następnie udał się do pracy w Star TV, Hong Kongu usług telewizji satelitarnej, która znajduje się pod parasolem Murdocha korporacji.
W 2011 wywiadzie z żoną na CCTV, Murdoch przypomniał jej interpretacji dla niego, podczas gdy on podróżował po Chinach kontynentalnych.
Żarliwe dążenie następnie, choć Deng nie muszą powrócić wszystkie jego uczucia.
“Ja zakochałem się w niej i zapytałem ją., Że nie, i zajęło dużo czasu, aby przekonać ją,” Murdoch powiedział.
Ich 1999 ślub nastąpił wkrótce po Murdoch złożyła pozew o rozwód z drugą żoną, Anna Torv Murdoch. (Anna Torv wed Murdoch w 1967 roku, w tym samym roku rozwiódł się ze swoją pierwszą żoną, a rok wcześniej Deng urodził się, według wielu raportów.)
Co stanie się z 11000000000 dolarów fortuny Murdocha?
Wkrótce po ślubie, Murdoch zapowiedział jego nowa żona będzie odejść z zarządu rolę w zależnej Corp Wiadomości w Hong Kongu. Opisał ją jako “zajęty pracą na dekorowanie mieszkania nowego.”
W ciągu ostatnich 12 lat, urodziła się i wychowała dwie córki, Grace i Chloe. (Murdoch ma cztery inne dzieci z jego dwóch małżeństw poprzednich, a niektórzy z nich zajmują eksponowane stanowiska w News Corp)
Jej profil Yale zauważa, że ​​jest współtwórcą Big Feet Productions, niezależne studio w East London sprawia, że ​​aplikacje i gry dla systemu operacyjnego Apple, zgodnie z jego stronie internetowej. A w 2011 roku, dała, “kwiat śniegu i Secret Fan”, film się w 19 wieku Chiny skupiają się wokół dwóch dziewczyn, które obchodzą kulturowych ograniczeń samic.
Rozwód zakończy swe zjednoczenie do Ruperta Murdocha, a może założyć bitwę nad tym, jak wiele z jego fortuny – które Forbes niedawno szacuje się na 11200000000 dolarów – ona i jej dzieci otrzymają.
Marbles Jonnie Komik przyszedł na Murdocha z pianki do golenia tortu. Deng rzucił do działania, rzucając na marmury i rozbijając jego rękę z jej własnego.
“Panie Murdoch”, powiedział poseł Tom Watson, który kilka minut wcześniej był szczególnie krytyczny wobec mediów tytanu, “Twoja żona ma dość dobry lewy sierpowy”.
Dwa lata po Wendi Deng na czołówki gazet na zdecydowanie broniąc męża – News Corp CEO Rupert Murdoch – z pie-rzucanie intruza w Parlamencie Wielkiej Brytanii, ona i ich relacje są w wiadomościach ponownie.

EU-Asia