Rupert Murdoch o rozvod

Wall Street Journal profil, publikoval v roce 2000, naznačil neměla úplně opustit obchodní svět. Deng často doprovázela svého manžela a nevlastního syna na setkání s vysoce postavenými čínských úřadů, kde si občas zasáhnout “urovnat potenciálně nepříjemné situace,” že podle této zprávy.
Není známo, co vyvolal rozkol ukončit manželství, které začalo v roce 1999. Spekulace, když se krouží měsíců o stavu páru vztah.
Číňan-rozený, Yale-vzdělal Deng byl velmi provedeno v ní vlastní pravý pre-Murdoch, i když kritici bodl ji jako “zlatokopa” prostřednictvím svého sňatku magnáta médií.
Zatímco její 82-letý manžel provozuje jeden z nejsilnějších mediálních konglomerátů na světě – ten, který obsahuje 20th Century Fox, Fox televize (včetně Fox News a FX), Sky News Service, HarperCollins Vydavatelství a mnoho novin, včetně zdi Street Journal, britské Times a několik publikací v jeho rodné Austrálii – Deng zůstal z velké části z očí veřejnosti.
To bylo až do července 2011. Seděla za Murdoch v parlamentu v Londýně, když svědčil o jeho angažovanosti společnosti v telefonu hacking skandál, který otřásl Británii.
Sociální média vypukly v reakci na to, co brzy stal se známý jako “facka slyšel kolem světa” a jí vynesl přezdívku “tygr manželku.” Reakce byla zvláště silná na čínských microblogs, kde mnoho pocházel Deng reakci jako okamžik pýchy pro asijské ženy.
“Čím víc pleskla, tím více můžeme říct, jak touží byla k ochraně svého manžela … ona je ještě žena, která touží po lásce,” napsal jeden člověk pod rukojetí MissQccc.
Ona mluvila o dospívání “velmi, velmi špatné” v malém městečku v Číně, jako dcera tovární inženýr.
Deng nakonec přistál ve Spojených státech, včetně vydělávat magisterský titul na Yale School of Management, kde nyní slouží na jeho sboru poradců.
Než potkala Murdocha, se provdala za muže, který sponzoroval její studentské vízum ve Spojených státech během pozdní 1980. Měla zajistit “zelenou kartu” trvalý pobyt ve Spojených státech – ale její první manželství ukázal krátký.
Murdoch a Deng se setkali v Hong Kongu koktejl párty krátce po promoci z Yale. Deng pak pokračoval k práci na Star TV, Hong Kong-založil satelitní televize je služba, která je pod záštitou společnosti Murdocha.
V 2011 rozhovoru s manželkou na CCTV, Murdoch připomněl jí tlumočení pro něj, zatímco on cestoval čínskou pevninu.
Vroucí výkon následoval, když Deng nutně vrátit celou svou náklonnost.
“Zamiloval jsem se do ní, a zeptal jsem se jí. Ona řekla ne, a trvalo dlouho, než se přesvědčit ji,” řekl Murdoch.
Jejich svatba 1999 došlo krátce poté, co Murdoch podala žádost o rozvod z jeho druhé manželky Anny Torv Murdoch. (Anna Torv st Murdoch v roce 1967, ve stejném roce se rozvedl se svou první ženou a jeden rok před Deng se narodil, v závislosti na více zpráv.)
Co se stane za 11 miliard dolarů štěstí Murdocha?
Krátce po svatbě, Murdoch oznámil jeho nová manželka by odstoupil ze své výkonné role v dceřiné společnosti News Corp. v Hong Kongu. Popsal ji jako “tvrdě pracují na zdobení nového bytu.”
V průběhu posledních 12 let, porodila a vychoval dvě holky, milost a Chloe. (Murdoch má čtyři další děti ze svých dvou předchozích manželství, z nichž někteří drží významné příspěvky na News Corp.)
Její Yale profil poznamenává, že je spoluzakladatelem velké nohy Productions, nezávislé studio ve východním Londýně, který umožňuje Aplikace a hry pro operační systémy Apple v závislosti na svých internetových stránkách. A v roce 2011, ona produkovala, “Snow Flower a tajné Fan”, filmu odehrává v 19. století Čína se soustředila na dvě dívky, které obcházejí kulturních omezení na ženy.
Rozvod by ukončit svůj svazek na Ruperta Murdocha, a možná nastavit bitvu nad tím, kolik z jeho bohatství – což Forbes nedávno odhadl na 11200000000 dolarů – ona a její děti obdrží.
Komik Jonnie Marbles přišlo na Murdocha s holicí pěny koláče. Deng skočil do akce, skákání na kuličky a rozbíjet jeho ruku s její vlastní.
“Pan Murdoch,” řekl poslanec Tom Watson, který před několika minutami byl zvláště kritický mediálního titanu, “vaše žena má docela dobrý levý hák.”
Dva roky po Wendi Deng dělal titulky pro silně brání svého manžela – News Corp. Generální ředitel Rupert Murdoch – od pie-házení vetřelce v Parlamentu Británii, ona a jejich vztah je ve zprávách znovu.

EU-Asia