Rupert Murdoch failus laulības šķiršanu

Wall Street Journal profilu, kas publicēts 2000.gadā, deva mājienu, viņa nebija pilnībā atstāt biznesa pasaulē. Deng bieži pavadīja savu vīru un padēls uz tikšanās ar augsta ranga Ķīnas amatpersonu, kur viņa gribētu dažkārt iejaukties “, lai nogludinātu potenciāli neērtām situācijām,” saskaņā ar šo ziņojumu.
Tas nav zināms, kas nogulsnējas sadalījumu, lai izbeigtu laulību, kas sākās 1999. Spekulācijas, lai gan, ir pagroza mēnešiem par valsts pāra attiecības.
Ķīniešu dzimušais, Yale izglītoti Dengs bija ļoti paveikts viņas labās pirms Murdoch, kaut gan kritiķi jabbed viņu kā “zelta zeltracis” ar viņas laulību ar mediju magnāta.
Bet viņas 82 gadus vecais vīrs vada vienu no spēcīgākajiem mediju konglomerāti pasaulē – vienu, kas ietver 20th Century Fox, Fox Television (ieskaitot Fox News un FX), Sky News Service, HarperCollins publicēšanu un daudzi laikraksti, tostarp Wall Street Journal, Lielbritānijas Times un vairākas publikācijas savā dzimtajā Austrālijā – Dens būtu palikusi lielā mērā no sabiedrības acīs.
Tas bija līdz 2011 jūlijam. Viņa sēdēja aiz Murdoch Parlamentā Londonā, kamēr viņš liecināja par sava uzņēmuma iesaisti telefonu hakeru skandālu, kas satricināja Lielbritāniju.
Sociālo mediju izcēlās, reaģējot uz to, kas drīz vien kļuva pazīstams kā “iepļaukāt dzirdējis kārta pasaulē” un nopelnījis viņai palama “tīģeris sievu.” Reakcija bija īpaši spēcīga Ķīnas microblogs, kur daudzi pasniegts Dens reakciju kā brīdi lepnumu par Āzijas sievietes.
“Grūtāk viņa cirta, jo vairāk mēs varam pateikt, cik vēlas, viņa bija aizsargāt savu vīru … viņa vēl joprojām ir sieviete, kas ilgojas pēc mīlestības,” rakstīja viens cilvēks zem roktura MissQccc.
Viņa runāja par aug “ļoti, ļoti vāji” mazpilsētā Ķīnā, jo meita rūpnīcas inženieris.
Deng beidzot izkrauti Amerikas Savienotajās Valstīs, tostarp nopelnot maģistra grādu pie Yale School of Management, kur viņa tagad kalpo par tās valdes konsultantu.
Pirms viņa satika Murdoch, viņa apprecējās ar vīrieti, kurš bija sponsorē savu studenta vīzu ASV laikā vēlu 1980. Viņa gribētu nodrošināt “zaļo karti” palikt uz pastāvīgu dzīvi Amerikas Savienotajās Valstīs – bet viņas pirmā laulība izrādījās īss.
Mērdoks un Dens tikās ar Honkongas kokteilis puse neilgi pēc viņas absolvēšanas no Yale. Deng pēc tam devās uz darbu Star TV, Hong Kong bāzes satelīta televīzijas pakalpojumu, kas ir zem Murdoch korporatīvo lietussargu.
In 2011 intervijā ar sievu uz CCTV, Murdoch atgādināja viņas interpretācijā par viņu, kamēr viņš apceļoja Ķīnas cietzemi.
Kvēls veikšanu jāievēro, lai gan Dens ne vienmēr atgriezties visu savu mīlestību.
“Es iemīlēja ar viņu, un es jautāju viņai. Viņa teica nē, un pagāja ilgs laiks, lai pārliecinātu viņu,” Murdoch sacīja.
Nekā 1999 kāzu notika neilgi pēc tam, kad Murdoch iesniedza prasību par laulības šķiršanu no viņa otrās sievas, Anna Torv Murdoch. (Anna Torv T. Murdoch 1967.gadā, tajā pašā gadā viņš izšķīrās savu pirmo sievu un vienu gadu pirms Deng dzimis, saskaņā ar vairākiem ziņojumiem.)
Kas notiek ar Murdoch s $ 11000000000 laimi?
Drīz pēc kāzām, Mērdoks paziņoja viņa jauno sievu varētu atkāpties no savas izpildvaras lomas pie News Corp meitas Hong Kong. Viņš aprakstīja viņu kā “aizņemts strādā pie dekorēšanai jauno dzīvokli.”
Pēdējo 12 gadu laikā, viņa dzemdēja un izvirzīja divas meitenes, žēlastību un Hloja. (Murdoch ir četri citi bērni no viņa divām iepriekšējām laulībām, no kuriem daži turēt svarīgus amatus News Corp)
Viņas Yale profilu atzīmē viņa līdzdibinātājs Big Feet Productions, neatkarīgas studijas Londonas austrumos, kas padara lietojumprogrammas un spēles par Apple operētājsistēmām atbilstoši tās tīmekļa vietnē. Un 2011.gadā, viņa ražo, “Snow Flower un Secret Fan”, filma, kas 19.gadsimtā Ķīnā vērsta uz divām meitenēm, kas apiet kultūras ierobežojumus attiecībā uz sievietēm.
Šķiršanās beigsies viņas savienību, lai Rupert Murdoch, un varbūt izveidot cīņā par to, cik daudz viņa laimi – kas Forbes nesen lēsta $ 11200000000 – viņa un viņas bērni saņems.
Komiķis Jonnie Marbles nāca pie Murdoch ar skūšanās putas pīrāgs. Deng uzlēca darbībā, lunging pie marmors un smashing viņa roku pie viņas.
“Mr Murdoch,” sacīja parlamentārietis Tom Watson, kurš minūtes agrāk bija īpaši kritiski mediju Titan “, tava sieva ir diezgan laba kreiso āķi.”
Divus gadus pēc tam, kad Wendi Deng veikts virsrakstus argumentēti aizstāvot savu vīru – News Corp CEO Rupert Murdoch – no pie-throwing ielaušanās Lielbritānijas Parlamentā, viņa un viņu attiecības ir ziņas vēlreiz.

EU-Asia