Revealed Najlepsze projekty infrastrukturalne

Z wszystkich rozmów z ograniczeń budżetowych, łatwo jest założyć, że jest mało kasy na rodzaj ogromnych projektów infrastrukturalnych, które widzieliśmy w ciągu ostatniego stulecia.
To prawda, że ​​Unia Europejska zredukowała budżet infrastruktury transportowej do roku 2020, podczas gdy grupy takie jak Amerykańskie Stowarzyszenie Inżynierów stwierdzili, że zbyt mało jest odłożyć na finansowanie dużych projektów jutra – ale to nie wszystko, smutku i zniechęcenia.
W wielu wydatków pojawiających transportu narodów przyspiesza przodu w niezwykle szybkim tempie, podczas gdy w krajach rozwiniętych duże projekty nadal mimo wstrząsów wtórnych dudnienie 2008 krachu finansowego.
Tutaj spojrzeć na niektóre z największych, najważniejszych i najbardziej spektakularnych wydarzeń w zakresie infrastruktury transportowej w obiektach obecnie na całym świecie.
Podróże lotnicze rozszerzył się szybko w Chinach w ostatnich latach zgodnie z kodem kraju boom gospodarczy. W 2011 roku chińskie governmentannounced planuje zwiększyć liczbę portów lotniczych w kraju, z 175 do 230 w 2015 r., aby sprostać popytowi.
Pekin sam jest ustawiony do obsługi między 450 a 500 mln pasażerów rocznie przez to, co oznacza, że ​​istniejące lotniska miasta potrzebują pomocy, aby poradzić sobie ze spodziewanym wzrostem popytu. Budowa nowego portu lotniczego, który będzie usytuowany w dzielnicy Daxing, została potwierdzona w styczniu 2013 r. i ma się rozpocząć na początku 2014 r., zgodnie z lokalnymi mediami.
Etihad Network Rail
W kraju pełen ostentacyjny projektów rozwojowych, sedna infrastruktury kolejowej blednie w porównaniu do najwyższego budynku świata przez człowieka wyspy luksusu – ale nie powinno.
1200 km Etihad Sieć kolejowa rozszerzy przez pustynię zapleczu Zjednoczonych Emiratów Arabskich, od granicy z Arabią Saudyjską na zachodzie do granicy Omanu na wschodzie.
Costing 11000000000 dolarów i biorąc w Dubaju, Abu Dhabi i całej północnej Arabskich, deweloperzy nadzieję towarowy i pasażerski w końcu projekt przyłączają się do międzynarodowej sieci kolejowej obejmującej Bahrajn, Kuwejt, Arabia Saudyjska, Oman i Katar.
W 2012 roku prezydenci Kenii, Etiopii i Sudanu Południowego, wspólnie uruchomić ambitny LAPSSET (Lamu Port – South Sudan – Korytarz Transportowy Etiopia) projektu.
Plany obejmują rafinerii, rurociągów z Południowego Sudanu, węzłów komunikacyjnych transportu kolejowego, drogowego i lotniczego pojazdów, plus olbrzymi port dla zbiornikowców. Liczba miast ośrodków turystycznych mają także wraz z rozwojem w drodze.
Zobacz także: Tiny narodowi z wielkim ciosem gospodarczym
Koszty są przyjść na około 25000000000 dolarów, choć nadal pozostają na wpływ na środowisko lokalne. Lamu Port znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO i okolicy jest domem dla chronionych zasobów morskich i lasów.
Kenijski rząd uchylił 23.000.000 dolarów dla sekcji Lamu projektu podczas Reuters poinformował, że chińska firma wygrała pierwszy przetarg na budowę trzech miejsc do cumowania w porcie w kwietniu tego roku.

EU-Asia