Revealed Geriausi infrastruktūros projektai

Su visais fiskalinių apribojimų kalbėti, tai lengva daryti prielaidą, ten mažai už didžiulius infrastruktūros projektų rūšiuoti mes matėme per pastarąjį šimtmetį iždą.
Tiesa, ES sumažino transporto infrastruktūros biudžetą per 2020 m, o grupių, pavyzdžiui, American Society of Engineers nurodė, kad per mažai yra atidėti finansuoti didelius projektus, rytoj – bet tai dar ne viskas bausmė ir Drūmums.
Daugelyje besiformuojančių tautų transporto išlaidų yra paspartinti priekį nepaprastai greitai, o išsivysčiusiame pasaulyje dideli projektai ir toliau nepaisant griausmingas pakartotinių smūgių į 2008 finansinių avariją.
Čia mes pažvelgsime į kai kuriuos iš didžiausių, svarbiausių ir įspūdingas transporto infrastruktūros plėtrai šiuo metu visame pasaulyje darbų išvaizdą.
Oro kelionės išplėtė greitai Kinijoje pastaraisiais metais atsižvelgiant į šalies sparčiai augančios ekonomikos. 2011 metais Kinijos governmentannounced planuoja padidinti bendrą oro uostų šalyje 175-230 iki 2015 m susidoroti su paklausa.
Pekinas vienas planuoja perkrauti tarp 450 ir 500 milijonų keleivių kasmet tada, ty miesto esamus oro uostus, reikia pagalbos susidoroti su tikėtino paklausos. Statant naują oro uostą, kuris bus įsikūręs miesto Daxing rajone, buvo patvirtintas 2013 m ir turi prasidėti pradžioje 2014, atsižvelgiant į vietos žiniasklaidą.
Etihad “Geležinkelių tinklas
Be žemės kupinu pretenzijomis plėtros projektus, Kasdieniai darbas geležinkelių infrastruktūros nublanksta, palyginti su pasaulio aukščiausias pastatas ar žmogaus sukeltų prabangos salų – tačiau ji neturėtų.
1200 km “Etihad Geležinkelių tinklas bus išplėsta visoje dykumos sausumą Jungtinių Arabų Emyratų iš Saudo Arabijos sienos į vakarus į Omano sienų rytuose.
Sąnaudų $ 11000000000, ir atsižvelgiant į Dubajus, Abu Dabyje ir visos Šiaurės Emyratų, kūrėjai tikiuosi, krovinių ir keleivių projektas ilgainiui prisijungti su tarptautiniu geležinkelių tinklą, apimantį Bahreinas, Kuveitas, Saudo Arabija, Omanas ir Kataras.
2012 metais Kenijos, Etiopijos ir Pietų Sudano prezidentai susirinko pradėti ambicingą LAPSSET (Lamu uostas – Pietų Sudanas – Etiopija transporto koridorius) projektus.
Planuose yra naftos perdirbimo gamykla, vamzdynus iš Pietų Sudane, Transportas stebulėms geležinkelių, kelių ir oro transporto, plius milžinišką prievadą naftos tanklaiviams. Turistų kurorto miestų skaičius taip pat turėtų kartu Vystymosi kelyje.
Taip pat žiūrėkite: maža tauta su dideliu ekonomikos Punch
Sąnaudos yra nustatyti ateiti maždaug $ 25000000000 nors susirūpinimą tebekelia per dėl vietos poveikio aplinkai. Lamu uostas yra įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą ir jo apylinkėse gyvena saugomų jūrų išteklius ir miškus.
Kenijos vyriausybė skyrė 23.000.000 $ už Lamu projekto dalies, o “Reuters” pranešė, kad Kinijos bendrovė laimėjo pirmąjį konkursą statyti tris krantinės uoste šių metų balandį.

EU-Asia