Reti Obuolys 1 kompiuteris parduodamas už $ 671,000

“Apple” kompiuteris buvo tikimasi, kad ne mažiau kaip $ 400,000. Bet Breker sakė, kad tai nenuostabu, kad jis paėmė daugiau nei 50% daugiau. Lapkričio mėnesį, jo komanda aukcione panašų modelį $ 640,000. “Sotheby” Niujorkas pardavė vieną pernai $ 375,000.
Šeštadienio daug taip pat buvo įtrauktas raštą Darbas prie Fred Hatfield prie kompiuterio Data Systems Columbus, Ohio. Data Sau 18, 1978, laiškas siūlo Hatfield galimybę prekiauti 1 obuolys jo, ir $ 400, už “Apple II”. Jis akivaizdžiai neatsižvelgė Darbas iki pasiūlymo.
Retas darbo modelis 1 obuolys su, tech milžino pirmasis stalinis kompiuteris, parduotas už daugiau nei 671.000 $ per savaitgalį už Vokietijos aukcione.
Kompiuteris, kartu su iš “Apple” įkūrėjų Steve Jobs laiške jo pradinis savininkas, kaip manoma, yra viena iš šešių darbo Apple 1s ir vienas iš tik trijų atviroje rinkoje.
Pirkėjas, kuris nusprendė likti anonimu, iš Tolimųjų Rytų, pasak Uwe H. Breker aukciono Team Breker, kuris iš varžytynių yra derliaus technologijų šeštadienį grafiko Kelne.
Darbas ir Steve Wozniak puikiai sukurta Apple kompiuterį Jobs “šeimos garaže, pastato prietaisą rankoje ir finansavimo bendrovė per Wozniak išgalvotas skaičiuoklė ir darbo vietų pardavimo” VW stovyklautojas van.
Apie 200 “Apple 1s buvo pastatytas, ir mažiau nei 50 yra manoma, kad egzistuoja dar – dauguma jų ne darbo tvarka.
Kainos už retų prietaisų pakilo nuo Jobs “mirties 2011 m. Lapkričio 2010 Christie aukcione “Apple 1 už $ 212,000.
“Tai ne tik pirmasis pasaulyje paruoštas naudoti kompiuterio technologija,” Breker sakė e-mail CNN. “Tai daugiau iš American Dream simbolis – dvi mokyklos nelankymo, kurie turėjo puikią idėją istorija … ir 35 metų jų bendrovė yra turtingiausias ir aukščiausios vertinami kompanija kada nors.”

EU-Asia