Reti Apple 1 dators pārdots par 671000 $

Apple dators bija paredzēts, lai panāktu vismaz $ 400,000. Bet Breker teica, tas nav pārsteigums, ka tā atnesa vairāk nekā 50% vairāk. Novembrī, viņa komanda izsolīta līdzīgu modeli 640,000 $. Sotheby ‘s New York pārdod vienu pagājušajā gadā par 375.000 $.
Sestdienas daudz arī iekļauti vēstuli no Jobs uz Fred Hatfield pie datoru Data Systems in Columbus, Ohio. Gada janvāris 18, 1978, vēstule piedāvā Hatfield iespēju tirgoties savā 1 Apple, un $ 400, par Apple II. Viņš acīmredzot neņēma Darbs līdzi piedāvājumu.
Reta darba modelis 1 ābols, tech gigants pirmais darbvirsmas datoru, pārdots vairāk nekā $ 671,000 vairāk nekā nedēļas nogalē izsolē Vācijā.
Dators, kopā ar vēstuli no Apple līdzdibinātājs Steve Jobs uz tā sākotnējo īpašnieku, tiek uzskatīts par vienu no tikai sešiem darba Apple 1s un tikai trīs vienā brīvajā tirgū.
Pircējs, kurš izvēlējās palikt anonīms, ir no Tālajiem Austrumiem, saskaņā ar Uwe H. Breker par Izsoles Team Breker, kas izpārdots sarakstu ar vintage tehnoloģiju sestdien Ķelnē.
Darbs un Steve Wozniak lieliski izveidoja Apple datoru Jobs “ģimenes garāžā, veidojot ierīci ar rokām un finansēšanas uzņēmums, pārdodot Wozniak s iedomātā kalkulatoru un nodarbinātībai” VW Camper van.
Par 200 Apple 1s būvēja, un mazāk nekā 50 tiek uzskatīts, ka pastāv vēl – lielākā daļa no viņiem nav darba kārtībā.
Cenas no retajām ierīcēm ir kāpušas kopš Jobs “nāves 2011. 2010.gada novembrī, Christie ir izsolīta par Apple 1 par 212,000 $.
“Tas ir ne tikai tehnoloģija pasaulē pirmo ready-to-izmantot datoru,” Breker teica e-pastu uz CNN. “Tas ir vairāk simbols American Dream – stāsts par diviem atbirums, kas bija lielisku ideju … un 35 gadus vēlāk viņu uzņēmums ir bagātākais un augstākā vērtē kompānija jebkad.”

EU-Asia