Renault pakelia pagrindinį pelną nepaisant Europos nuosmukio

Pelnas žengė dar vieną Dent iš Better Place “, elektros automobilių infrastruktūrą paleisties, kad įsakė 100,000 Prancūzijos automobilių anketa Fluence baterija automobilių bankrotą.
Renault paėmė 85.000.000 € mokestis kompensuoti tiekėjų automobilių programa, – kurios taip pat teigė, nenustatytą dalį kitiems 142 mln writedowns paskelbė tris prastesnių automobilių.
“Mes kelyje tikslams pasiekti mes paskelbėme 2013 m” Ghosnas sakė pareiškime.
“Renault” pirmojo pusmečio grynasis pelnas sumažėjo iki € 39.000.000 iš 734,000,000, prislėgtos iš 832 milijonai iš viso per vieną kartą mokesčius, o auto padalinio pagrindinės veiklos pelno marža padidėjo iki 2,9 proc nuo 2,5 proc.
Pagrindiniai Grupės Renault “prekės ženklas, ginčijo Pastaraisiais metais pigesnių aukos, įskaitant savo ne-maivymasis” Dacia automobilių, kovoja atgal pakelti kainas su naujų modelių, pavyzdžiui, naujausias Clio subkompaktinių ir CAPTUR mini SUV.
Pastangos padėjo kompensuoti “sudėtingą aplinką” Europoje ir valiutų kursų nepalankiai situacijai, Lotynų Amerikoje, vyriausiasis finansų pareigūnas Dominique Thormann sakė.
“Mes galėjome kompensuoti didinant kainas,” sakė jis.
Į automobilių paklausos žlugimas lėmė žaloja kainų karus ir pertekliniai pajėgumai, apliejimo iš gamintojų pelną ir kai kuriais atvejais grasina jų išlikimui.
Skirtingai kovoja vidaus varžovų PSA Peugeot Citroen “,” Renault “yra ekranuoti nuo krizės blogiausia jo 43,4 proc akcijų” Nissan “, taip pat laiku stumti į pigių automobilių ir besivystančiose rinkose.
Auto skyrius pelnas išaugo beveik dvigubai 211 mln eurų, arba 1,1 procento nuo pardavimų, nuo 116 mln ir 0,6 proc marža. Atskirta pinigų dega taip pat buvo sumažintas 31 milijonas eurų iš neigiamas pinigų srautas iš 207 milijonų eurų per metus.
JAV vadovaujamos sankcijos lėmė 47 proc Plungėje Irano pardavimų – iki 28.000 pusiau surinktuose transporto priemonių – ir buvo dar labiau sugriežtintos birželį, paskatino 512,000,000 € writedown.
“Ši nuostata atitinka mūsų turto vertė (Iranas), iš esmės pinigų, kad mes nebegalime grąžinti” vyriausiasis finansininkas pasakė. Renault neturi gamybos įrenginius šalyje.
Prancūzijos automobilių gamintojas “Renault” penktadienį sakė jis padidėjo pirmą pusę pelningumą savo pagrindinę gamybos padalinys nepaisant mažėjančio pardavimo, jojimo iš Europos ilgalaikių rinkos nuosmukio su naujų modelių ir tvirtą ranką ant sąnaudų.
Nors Esmė buvo susilpnintas prarastą verslą sankcijos nukentėjo Iranas, nepatirdama 512 milijonus eurų ($ 678,000,000) mokestį, veiklos pelnas prieš vienkartines išlaidas, išaugo 15 procentų iki 583.000.000. Pajamos sumažėjo 0,9 procento iki 20,44 mlrd.
“Renault” generalinis direktorius Carlos Ghosnas patvirtino bendrovės visų metų tikslus, įskaitant teigiamą auto padalinio veiklos pelno marža ir pinigų srautas.

EU-Asia