Renault піднімає основний прибутком, незважаючи на спад у Європі

Прибуток зробив ще вм’ятина від банкрутства Better Place, електричного автомобіля інфраструктури стартап, який наказав 100000 Fluence французького автовиробника автомобілів батареї.
Renault прийняла 85 мільйонів євро, щоб компенсувати заряд постачальників до машини програму – яка також стверджувала невизначений частка подальшого 142000000 в списаних оголосили протягом трьох неефективних транспортних засобів.
“Ми на шляху до досягнення цілей, які ми оголосили в 2013 році,” Гон сказав у своїй заяві.
Перший тайм Renault чистий прибуток впав до 39 млн. євро від 734000000, обтяжений в загальній складності 832 000 000 в разові витрати, в той час як основної операційної маржі авто підрозділи виросла до 2,9 відсотка з 2,5 відсотка.
Основний Renault Групи бренду, оскаржені в останні роки більш дешевими пропозиціями, включаючи власний без надмірностей, Dacia автомобілі, бореться підняти ціни з новими моделями, такими як останні малолітражки Clio і Captur міні-SUV.
Зусилля допомогли компенсувати “складні умови” в Європі і валютної зустрічними вітрами в Латинській Америці, головний фінансовий директор Домінік Thormann сказав.
“Ми були в змозі компенсувати за рахунок підвищення цін”, сказав він.
Обвал попиту на автомобілі призвели до нищівної цінові війни і надлишкові виробничі потужності, знищуючи прибутку виробників, а в деяких випадках загрожують їх виживанню.
На відміну від боротьби внутрішнього конкурента PSA Peugeot Citroen, Renault захищені від важких наслідків кризи його 43,4-процентну частку в Nissan, а також своєчасне поштовх в недорогих автомобілях і ринках, що розвиваються.
Автоматичний поділ доходів майже в два рази до 211 млн. євро, або 1,1 відсотка від продажів, від 116 мільйонів і 0,6 відсотка маржі. Відділу грошових опік також була знижена до 31 млн. євро від негативного грошового потоку з 207 млн ​​роком раніше.
Очолюваної США санкцій призвело до 47 відсотків зануритися в іранському продажів – до 28000 полусобранном Транспортні засоби – і були посилені надалі в червні, що викликало 512 млн євро списання.
“Це положення відповідає вартості наших активів (в Ірані), по суті грошових коштів, які ми більше не може репатріювати”, сказав фінансовий директор. Renault не має виробничі потужності в країні.
Французький автовиробник Renault заявив у п’ятницю вона збільшилася першому півріччі рентабельність на її поділ основного виробництва, незважаючи на падіння продажів, виїхавши стійкий спад на ринку Європи з новими моделями і тверда рука на витрати.
У той час як в нижньому рядку була ослаблена втратив бізнес в санкціями вдарити Іран, що тягне за 512 млн євро ($ 678 млн) заряд, операційний прибуток до разові витрати зросли на 15 відсотків до 583 мільйонів. Доходи знизилися на 0,9 відсотка до 20440000000.
Виконавчий директор Renault Карлос Гон підтвердив весь рік цілей компанії, в тому числі як позитивна різниця поділ авто операційної та грошових потоків.

EU-Asia