Reklamodawcy zrzucić Askfm po samobójstwie

Ask.fm, która opiera się na Łotwie, zwany śmierć nastolatka “prawdziwa tragedia” i wskazał na różnych internetowych mechanizmy bezpieczeństwa do zatrzymania przemocy, w tym w miejscu przycisku sprawozdawczego. To powiedział, wszystkie raporty były odczytywane przez zespół moderatorów, aby zapewnić obawy rozpatrzony niezwłocznie.
“Zdecydowana większość użytkowników są bardzo szczęśliwy nastolatków, którzy korzystają Ask.fm rozmawiać z rówieśnikami na całym świecie, o rzeczach, które ich interesują,” napisał Ask.fm założycieli Mark i Ilja Terebina w liście otwartym w czwartek.
“Znęcanie się jest odwieczny problem, że w żaden sposób nie akceptujemy – i podczas gdy jego już ewolucja jest niepokojące, to na pewno nie jest przypisany do naszej strony.”
Ask.fm powiedział, że oferowane do pracy z brytyjskiej policji, ponieważ dochodzenie śmierć Smitha.
“Specsavers polecił Ask.fm usunąć wszystkie nasze reklamy na ich stronie, ze względu na nasze głębokie obawy o cyberprzemocy,” rzecznik Specsavers powiedział.
Charytatywne oraz Save the Children również wyciągnął swoje reklamy ze społecznej strony mediów, co zapewnia użytkownikom forum delegowania pytania i odpowiedzi. Poinformowano gościć ponad 60 milionów użytkowników.
Podobne: Znęcać twarz potencjalne grzywny w małym mieście Wisconsin
14-letnia dziewczyna, Hannah Smith, został znaleziony martwy w piątek o swoim domu. Ona powiesiła się po tym, jak był zastraszany na Ask.fm, jej ojciec powiedział UK media. Ona początkowo poszedł tam szukają porad na temat egzemy stanu skóry.
Nasty komentarze były później publikowane na Stronie Pamiątkowej Facebook utwórz w pamięci Anny i Smitha starsza siostra powiedziała również, że jest teraz celem Internecie zastraszanie.
“Właśnie straciłam siostrę, a teraz mam do czynienia z coraz nadużywać siebie”, powiedziała gazecie, Daily Mirror.
Ten odcinek jest ostatni w serii cyberprzemocy przypadkach.
Policja prowadzi śledztwo zagrożeń online gwałtów dokonanych przed feministycznej Caroline Criado-Perez i polityk Stella Creasy, jak również zagrożeń bombowych skierowanych do kilku kobiet dziennikarzy.
Duże firmy i organizacje charytatywne przestali reklamy na Ask.fm po samobójstwie brytyjskiej dziewczyny, która powiesiła się po tym, jak została skierowana przez trolli na popularnej stronie social media.
Telekomunikacja gigantów Vodafone (VOD) i BT (BT), DialAFlight organizator i okulary Specsavers detalista wszyscy wyciągnął ich reklamy z Ask.fm w ciągu ostatnich kilku dni.

EU-Asia