Pro třídu 2013, studená sprcha

McCullough věří, že většina dnešních mladých je “hýčkat, hýčkanou, starali o, přilbou, bublinková balené” a chráněné od reality. Řekl absolventů: “Vylezte na horu, aby zasadit svou vlajku, ale přijmout výzvu, nyní vzduch, a aj, názor, vylézt, takže můžete vidět svět, ne tak svět může vidět vás.”.
“Jsem měl tu čest poskytovat zahajovací projev na univerzitě v centrální Kalifornii, a doufám, že jednoho dne dodat další. Ve skutečnosti, já už vím, co chci říct.

Loni na Wellesley High School v Massachusetts, David McCullough Jr., učitel angličtiny ve škole a syn Pulitzer cena-vyhrávat historika David McCullough, dal zahajovací projev. Srazil ji z parku, a jeho slova cestoval daleko. Co musel říct, Amerika byla zoufale slyšet.

Já ne. Raději bych říct, naše budoucí vůdce, co potřebují slyšet. Zde je 10 provokativní rad, že letošní třída vysoké školy a absolventi vysokých škol by bylo rozumné vzít k srdci:
1) Nikdy nezapomeňte, že navzdory tomu, co společnost vám řekl, že jste nic zvláštního, jak řekl McCullough ve svém maturitním projevu. Svět se netočí kolem tebe. A nesmíte cítit nárok na nic. Nikdo není lepší než vy, ale vy nejste o nic lepší než kdokoliv jiný. Dopřejte každému s respektem, jak dlouho jak oni s vámi jednat stejně.
2) Podle svou vášeň, ale je otevřený myšlence, že vaše vášeň může měnit a vyvíjet v průběhu let jako vy. Nebojte se změnit směr a jít jiným směrem. Jste dovoleno mít druhé myšlenky o tom, co chcete dělat a jak hodláte strávit svůj život.
3) Mají vaši rodiče představit se vám. Rozhovor je a nahrávat. Zeptejte se jich na jejich životy, a jaké příběhy a poučení, že bych se chtěl podělit se svými vnoučaty. Dali vám život, takže to nejmenší, co můžete udělat, je pokusit se pochopit jejich. Když odejdou, budete rádi, že jste udělal.
4) vylomit svou zónu pohodlí. Dělejte to, co jste nejvíce bojí. Vyvarujte se toho, co je snadné a předvídatelné. Cestování na zemi a ve světě. Poznávejte nové lidi a snažit se vidět svět z jejich úhlu pohledu. Zůstaňte zvědavý. Ptejte se. A učení nikdy nekončí.
5) Pro ty z vás, kteří se rozhodnou nebo jsou schopni, aby se oženil – a doufejme, že jednoho dne budou všichni z vás – kteří jste se rozhodli vzít se jít dlouhou cestu k určení vašeho úspěchu. Je to důležitější než stupňů od efektních škol. Lidé mohou buď zvednout vás, nebo vás dolů. Zvolte dobře.
6) Nepoužívejte jen přijmout neúspěch, ale vítám. Očekávat. Učte se od něj. Zacházejte s ní jako cenné zkušenosti. Pamatujte, že vždy dostanete vše, co chcete, a dokázat vše, co si předsevzali, pak jste selhal stejně. Protože jste nastavili vaše cíle příliš nízká.
7) Otázka orgán a vyzvěte své přesvědčení. Přejít do veřejné debaty. Staňte se zabývá. Demokracie je participativní sport, můžete zúčastnit, nebo se rozebrat. Nezáleží na tom, čemu věříte. Důležité je, že si myslel, že si cestu tam a můžete vysvětlit, proč tomu věříš.
8) Pro ty, kteří si, kteří se rozhodnou nebo jsou schopni, mít děti, když jste nastavili pro jejich zvednutí, dát jim jedno, co chtějí nejvíce: váš čas. Učte je, aby byl produktivní. Ale mnohem důležitější je, učit je, příkladem, být dobří lidé, kteří léčí bližní laskavě a s úctou.
9) Jak jste si projít životem, nebojte se mají vysoká očekávání svých dětí, druhých a sebe sama. Jsou horší věci než být zklamaný, protože někdo nehrál, jak jste doufali. Jako když se na ně nečekal moc od začátku.
10) Konečně, mnoho let od teď, když jdete do klidu, bude váš nejdůležitější úspěch v životě nemusí být peníze, které jste vydělali nebo úspěch se vám to líbilo. Jediná věc, která vydrží a dát světu vědět, že jsi tady na prvním místě, je vliv jste měl na ostatní lidi. Ať je to pozitivní.
To je všechno. Ber nebo nech být. Každý, kdo se těší v pohodlí teplé koupele. Ale někdy, co se nazývá, je studená sprcha.

Takže dovolte mi, abych to vyzkoušet na třídě 2013. Promluvte si vysokoškolských profesorů a manažerů lidských zdrojů nebo zaměstnavatelů. Přečtěte si výzkum provádí na tzv. generace milénia a najdete spoustu důkazů, že McCullough byl na správné cestě. Mladí lidé dnes často strávili své životy jsou na mazlení, zajištěný a ušetřeni stresu žít podle očekávání. Lidé obvykle jim říct jen to, co chtějí slyšet.

EU-Asia