Prens Andrew davetsiz misafir için yanlış

Olay gerçekleştiğinde korumalar vardı zaten daha yüksek alarm durumuna.
İki gün önce gerçek anlaşma olduğunu: Buckingham Sarayı’ndaki bir güvenlik ihlali.
Bir adam bir güvenlik çiti ölçekli ve gözaltına varlık önce binaya girdi. Yetkililer tarafından hırsızlık, izinsiz ve cezai hasar için tutuklandı. Başka bir adam daha sonra hırsızlık işlemek için iddia edilen komplo tutuklandı.

 

Olay, dünya çapında başlıkları çekti.
Yıllar boyunca, birkaç oldukça renkli bir dizi güvenlik ihmaller son oldu. 2004 Yılında “Batman” bir çitin ölçekli ve baba hakları hakkında bir noktaya yapmak için bir çıkıntının üzerinde durdu.

 

Bir yıl önce başka bir kraliyet ikametgahı, Windsor Sarayı, davetsiz bir misafirimiz vardı: Usame bin Ladin gibi giyinmiş birini Prens William’ın doğum günü partisinde ortaya çıktı.

 

Her ikisi de açık olaylar daha fazla güvenlik Kraliyet sakinlerinin failleri için tanıtım yapmak vardı. “Batman”, sadece bir baba ile bir nedeni vardı; “bin, bir komedyen Ladin”.

 

Ama Pazartesi günkü iddia edilen hırsız farklıydı, daha ciddi bir konu. Karşılaştırmalar bir adamın ta Kraliçe Elizabeth başucu için yapılan 1982 yılında zaman çizildi. Yardım geldi kadar Kraliçe bu davetsiz misafir konuştum.

 

Prens Andrew, onun ilk fırça ile ters giden güvenlik Bahçe olay değildi. 2003’te bir koruma yanlışlıkla silahını prensin malikanesinde boşaltma sırasında bir el ateş.
Polis Buckingham Sarayı’nın bahçesinde bir adam gördü ve onu durdurdu, endişeli bir davetsiz misafir olabilir.

 

Söz konusu adam: Prens Andrew, York Dükü. Erken akşam bakımlı bahçeleri ile bir gezintiye yapıldı.

 

Andrew, Queen Elizabeth II, oğlu sarayda 1960 yılında doğdu, orada ofisleri ve onun zamanını orada geçiriyor.
Oops.

 

İki üniformalı memurlar Çarşamba saat 18’de onu gördüm ve onu “kimliğini doğrulamak için” yaklaştı, Metropolitan Polis Teşkilatı bir açıklamada. “Adam tatmin edici tespit edildi.”

 

“Polis Kraliyet ailesi ve saldırganlar deterring karşı güvenlik için zor bir iş ve bazen yanlış anladılar,” Prens Andrew–kardeşi Prens Charles–ve Sarah “Fergie” Ferguson eski kocası bir açıklamada.

 

“Onların özür için minnettarım ve bahçelerde güvenli bir yürüyüş gelecekte bekliyoruz.”
İngiliz basını, öngörülebilir heyecanla tepki gösterdi. Birkaç hesap, görünüşe göre yanlış, subaylar silahlarını çizilmiş olduğunu bildirdi. Bir çıkış Prens bir “silah zoruyla gerçekleştirildi” yazdı.
Yetkililere göre hiçbir kuvvet kullanıldı ve hiçbir silah çizildi.

EU-Asia