pple rentides pidutsema jaoks iWatch

Apple’i iWatch värbamine drive lisanud otsides omandamine varases staadiumis vastloodud tööd ühendatud seadmete vahel. Nõndanimetatud “omanda-palkab” nagu see on saanud tavaks, Silicon Valley, kus inseneri talent viib suure preemia, isegi top firmad nagu Apple.
Aga tema aktsia hind siiski oluliselt alla oma tõusud ja ees kasvav huvi riistvara ja mobiili tarkvara naabrite nagu Google ja Facebook, säilitades auastme-ja fail töötajad on väljakutse Apple öelda endised töötajad ja nende värbamine teiste ettevõtete .
Üks vanem liige iWatch meeskond, kes oli lahku firma otsustanud jääda pärast seda antakse olulist palgatõusu, vastavalt üks allikas.
Apple ei ole ainus firma, kes soovivad värvata talent kantavad tehnoloogia Silicon Valley. Peaaegu kõik Apple rivaalid, sealhulgas Google ja Samsung, samuti vastloodud nagu Pebble ja isegi PC tootja Dell, töötavad smart kellad või muud sarnased seadmed.
Apple keeldus kommenteerimast, kuid härra Cook ütles aprillis töötasu kõne: “Meie meeskonnad on kõvasti tööd mõned hämmastav uus riistvara, tarkvara ja teenuseid, mida me ei saa oodata, et tutvustada sel sügisel ning kogu 2014.”
Kuigi see peaks sisaldama uus odavam iPhone värvikas plastkestast hiljem sel aastal, härra Cook avaldas hiljuti entusiasmi kantavad tehnoloogia. Esinedes AllThingsD konverentsil juunis, ütles ta, et see oli ala “küps uurimine” ja “väga huvitav”.
Kuna Apple liigub iPodid, iPhone’id ja iPads sisse täiesti uue tootekategooria, see seda, et lisaks olemasolevate töötajate Cupertino jaoks talent vaja ehitada see – märk sellest, et ettevõtmine on seotud “raske tehnilised probleemid, et nad ei suutnud lahendada “, vastavalt üks allikas.
Tim Cook, Apple’i tegevjuht, võib siiski otsustada mitte alustada toode, nagu varem ideed on lammutatud, et need inimesed said. Kuid iWatch – kaubamärk, mille Apple on teinud mitmeid rakendusi kaubamärk – on nüüd edenenud ettevalmistav etapp, mille mitukümmend töötajaid pühendatud arengut.
Ajastus rentides pidutsema kaudseid iWatch ei oleks valmis käivitamiseks kuni viimane osa järgmisel aastal, ütles inimesed tunnevad Apple’i mõtlemine, löök mõned investorid, kes on innukas, et näha tõendeid, et Apple uuendajad veel on võime luua või ümber uute tootekategooriate.
Varem sel kuul, Apple palkas Paul DENEVE, lahkuv tegevjuht moemaja Yves Saint Laurent, töötada määramata “eriprojektiga”, aruandlus Mr Cook. Tema kogemus mood ja luksuskaupade on vaadelda potentsiaalselt kasulik liikuda kellad, samuti branding.
Apple on alustanud rentides pidutsema lahendada projekteerimise probleeme oma “iWatch” randme arvuti, tuues värske teadmised keset muret, et käivitada oma esimese uue tootega, kuna surma Steve Jobs võiks olla vähemalt aasta kaugusel.
Ettevõte on hakanud tööle “agressiivselt” projekti jaoks viimastel nädalatel ütlevad inimesed tuttav Apple’i plaane kantavad seade, liikuda, mis näitab, et see on hoogustanud arengut, kuid mis tekitab küsimusi üle võime enda insenerid arendada kantavad tehnoloogia .

EU-Asia