Popup hotele Złap je póki możesz

Cały hotel może pasować do 36 pól, wystarczy wypełnić jedną ciężarówkę. Po rozpakowaniu, że zawierają one wszystkie zadatki na nowoczesnego pokoju hotelowego, w tym łóżka, kanapy, toalety, partycje, plus elementy do jednostek kluby nocne, restauracje – nawet na basen, na żądanie.
“Tradycyjny hotel może podjąć 05:55 lat na budowę, od początku do końca. Z hotelu podręcznego, widzimy, że przy dwóch do czterech tygodni,” mówi Tan.
Piękno projektu, mówi Lai, jest jego elastyczność.
Mark Sorrill, założyciel brytyjskiej pop-up Hotel, powołała zakwaterowanie w postaci luksusowych namiotach (w niektórych przypadkach jurt, chaty pasterskie i Airstream mobile homes) na niektóre właściwości Anglii najbardziej spektakularnych. W sierpniu, na przykład, że jest partnerem Heritage Anglii i przeniesienie jego funkcjonowanie na terenie Osborne Estate, rozwalony 19-sze wieczny dwór, który został zbudowany jako letnia rezydencja królowej Wiktorii i księcia Alberta.
Pop-Up Hotel jest popularny na festiwalach. W rzeczywistości pierwszy uruchomił w Glastonbury, największym brytyjskim festiwalu muzyki, dwa lata temu. Następnie, oferowana tylko 20 pokoi. W tym roku, jego rozwijali 130 i był w pełni zarezerwowany.
“Goście wydają się naprawdę doceniam, że jeśli były, aby przyjść i zostać z nami jeszcze raz w innym miejscu, to będzie inne doświadczenie wakacje,” mówi.
Książka nie jest koniecznie tanie – namioty na cztery dni festiwalu w Glastonbury w 1525 dolar zacząć.
Tymczasem stopa Nowojorska obłożenie hotelu jest na poziomie 96% – prawie pełen. Rozwiązanie Pink Cloud jest stworzenie hotele tymczasowe pustych biurowców. W ten sposób turyści uzyskać miejsce do spania na noc, a właściciel budynku może w końcu wyciągnąć w jakiś wynajęcia.
Oglądaj: wymyślania śniadania w hotelu
“Jeśli było ustawić w Miami, można wnieść baseny kryte. Na Manhattanie, goście mogą chcieć oglądać mecz bokserski. Mogliśmy doprowadzić do przejściowego ringu. Wszystko zależy od miasta i społeczeństwa,” on mówi.
Punkt cena, oni sobie wyobrazić, byłoby również znacznie niższa. Przeciętny New York City to hotel room 350 dolarów noc. Pink Cloud oferuje pokoje, w międzyczasie, by zegar w około 130 dolarów.
W tym samym czasie, tylko dlatego, że ściany są canvas nie znaczy, że będziesz ścierania. Concierge i portier Obsługa jest zazwyczaj częścią pakietu i, w zależności od przypadku, nie są zwykle towarzyszący restauracja, bar i namioty spa.
Pojęcie zyskuje trakcję. Snoozebox to kolejna firma, która oferuje zakwaterowanie w przenośnych często ustalana w stosunku do dużych imprez, takich jak Igrzyska Olimpijskie w Londynie w zeszłym roku i szczyt G8 w Irlandii Północnej, w czerwcu tego roku. Snoozebox za pokoje mieszczą się w kontenerach morskich, dzięki czemu są łatwe do transportu. To są samodzielne oznacza, że ​​mają możliwości kontroli klimatu, przewaga nad The Pop-Up.
Chińskie pociągi dużych prędkości przyciągnąć sfrustrowanych ulotek
Jednym z najbardziej pomysłowych koncepcji pop-up, jednak nie została oficjalnie zainaugurowana jeszcze. Jest dziełem firmy opartej Kopenhadze architektury Chmura Różowy, a ostatni miesiąc to wygrał radykalnych innowacji w Hospitality Award. Firma ma nadzieję, że równocześnie rozwiązać dwa palące problemy dręczące wielu pejzaży miejskich: opuszczone powierzchni biurowej i niewystarczające oferty hotelowe.
Zbiorowej, która składa się z partnerów Eric Tan, Leon Lai i Nico Schlapps, ma nadzieję, że do New York jego punkt rozpoczęcia. Tan wskazuje, że wskaźnik pustostanów biurowych w mieście jest alarmująco wysoka na 26%.
“Najemcy wolą czekać na nowych wysokich budynków, które mają być zbudowane, niż wynająć resztki te z lat 60. i 70., które, niestety, miasto ma dużo”, wyjaśnia. “Pułapy są niskie i zapas wydaje przestarzałe dla potencjalnych najemców.”
Firma jest obecnie analizy zakresu partnerzy obecnie do koncepcji rzeczywistości. Sposób Pink Cloud widzi, hotel mógłby być zrozumiały wyczyn marketing dla prawego marki. Na przykład, mówi Tan, Wytwórnia moda może wykorzystać Różowy modelu cloud promować się podczas tygodnia mody.
Tradycyjnie, hotele budowane są z nadzieją, będą musieli przebywać moc. Dla nowej rasy zakwaterowania, jednak długoterminowe jest passe.
W ostatnich dwóch latach obserwuje się proliferację liczby hoteli pop-up – mieści się w coś z tipi do starych kontenerów. Wiele torują drogę w miejscach tradycyjnie niedostępnych dla tradycyjnych hoteli.

EU-Asia