Pay top pankurid langeb 10%

Nagu paljud investorid ei varundada neid eeskirju, eksperdid loodavad, et nad push up põhipalk pigem siis edasine langetamine üldine tasu, nagu on ette nähtud, mida seadusandjad.
“Selline regulatsioon on sõidu aktsionärid ühinevad pankade juhatuste [vastu uued eeskirjad],” ütles Mark Quinn, partner tasu praktika Mercer, nõustamine.
HSBC Mr Gulliver tuli välja nagu parim tasustatud UK panga juht uuringu pärast tema palk kasvas peaaegu veerandi kuni $ 12.9m vaatamata väiksemale puhaskasumist. Oma esimesel aastal tegevjuhina, Barclays “Antony Jenkins reastatud viimase kõikide top pankurid koos $ 4.1m palga pakett. Kaasas pärast ta oli jäänud tema boonus keset erinevate skandaalide pangas.
Analüüsi kogu palk sõlmitakse juhid 15 pangad, vaid koostatakse FT Equilar, USA töötasu uurimisgrupp, näitab, et nad võtsid kodus $ 11.5m keskmiselt 2012, 10 protsenti vähem kui eelmisel aastal.
Vähendamine on tegevjuhina maksma üle teistele sektoritele stabiilne, näidates ahenemine palk preemia finantsteenuseid pakkuvad ettevõtted üles ehitatud krediidi töötavate kriisieelsele aastat. Keskmine palk S & P 500 tegevjuhid teenivad vähemalt kaks täis aastat oli $ 11m, 0,3 protsenti langust vastavalt Equilar.
Langus pankurite preemiad ennustab kork boonused, mis hakkab kehtima kogu Euroopa Liidus järgmisel aastal.
Of 10 pankurid, kes olid ametis alates 2011 aasta algusest, vaid kolm – John Stumpf kell Wells Fargo, Stuart Gulliver HSBC ja Brady Dougan Credit Suisse – nautisin palgatõus.
Mis pay paketi $ 19.3m hr Stumpf, kukutanud JPMorgan Mr Dimon on parim makstud panga juht, kui viimane lõi hüved lõigatud ligi viiendiku.
Hr Dimon, kes sai $ 18,7 mln krooni, tõenäoliselt langevad veelgi 2013 Edetabelis JPMorgan andis talle järsult madalam aktsia auhinnad selle aasta kajastada “London Whale” kauplemine fiasko.
Analüüsi Equilar lisab põhipalk, raha lisatasud ja teatud muid hüvitisi. See sisaldab ka võimalust ja stock auhindu mis anti aastal 2012, millest mõned olid premeerida tulemuslikkust varasematel aastatel.
See näitab, et tulemuspõhise raha ja stock auhindu langes tandem kui seadusandjate ja investorite külge maha boonuseid.
Keskmine palk top pankurid USA-s ja Euroopas, sealhulgas JPMorgan Jamie Dimon ja Royal Bank of Scotland Stephen Hester langes 10. Eelmise aasta pärast pangad kummardas investor ja regulatiivset survet, Financial Times näitavad uuringud.
Langus tuleb pärast laine teravdatud aktsionär rahutusi mullu ja mitmeid õiguslikke skandaalid ja trahvid, mis on sunnitud panga juhatuse mõlemal pool Atlandi ookeani mõtlema juhtivtöötajate tasustamine.
See tähistas esimest palgast panga pealikud kolme aasta jooksul, mil nende kasumi kasvu ja investor väljamakseid on jäi paljudes teistes sektorites.
Eelmisel aastal vähenes palk langeb keskmine langus netotulu rohkem kui viiendik kogu nende 15 laenuandjad. Aga see ka tuleb keset aktsiahindade taastumine sektoris, kus kõik peale kahe panga – BBVA ja Credit Suisse – edestades FTSE World indeks 2012.

EU-Asia