Patikėkite mes iš Silicio slėnio

Dabar keletas iš svarbiausių Silicio slėnio įmonių užsiima vieną upmanship žaidimas parodyti, kad jie yra labiausiai skaidrios interneto bendrovė į bloką.
Pirmieji pranešimai apie “tiesioginio priėjimo”, kaip dalis įslaptinta JAV žvalgybos sistema, vadinama “Prizmė”, pasirodė esąs klaidingas. Bet Prizmė pranešimuose pabrėžė seniai privatumo nuogąstavimus kaip didžiausia JAV technologijų bendrovės tvarkyti savo didžiulius troves vartotojo duomenų. Internetas gigantai atėjau pagal tikrinimu po pranešimų, kad NSI naudoja Prism išnagrinėti duomenys – įskaitant elektroninius laiškus, vaizdo įrašus ir pokalbiai internete – kad ji renka per Prašymų, pateiktų pagal žvalgybos stebėjimo akto (FISA), vienas iš prieštaringiausių įstatymais dabartinės NSA-Snooping furoras širdis.
Po Prizmė nuotėkio, kuris buvo tiekiamas “The Guardian” ir “The Washington Post by informatoriai orapūtės Edward Snowden, Apple, Google, Facebook ir” Yahoo “visi išleisti pareiškimai – į stulbinamai panašios teisine kalba – neigia, kad jie suteikia NSA” tiesioginis “arba nevaržoma prieigą prie jų kompiuterių serverių.
Tačiau bendrovių, matyt, pajuto, kad reikia eiti toliau nei šių atsisakymų, o pastarosiomis dienomis dalyvauja konkurse pademonstruoti savo įsipareigojimą siekti skaidrumo.
“Google” prasidėjo skaidrumą mūšį praėjusią savaitę, kai ji paprašė JAV generalinis prokuroras Erikas turėtojas ir FTB direktorius Robertas Muelleris leidimo skelbti “bendrų skaičių nacionalinio saugumo prašymus, įskaitant FISA atskleidimo – kalbant tiek skaičių gausime ir jų apimtį. ”
Šis prašymas buvo pažymėti, nes tai buvo pirmas kartas, “Google” netgi pripažino, kad ji gauna nacionalinio saugumo FISA prašymus. “Facebook” ir “Microsoft” greitai pasekė su panašiais prašymais. Teisingumo atstovas departamento pasakė TIME, kad Agentūra šiuo metu persvarsto prašymą procesą.
Tada per savaitgalį, “Facebook”, kuris, skirtingai nei “Google” niekada nebuvo paskelbta skaidrumo ataskaitą, pasiekė susitarimą su vyriausybės susitarimas, leidžiantis atskleisti duomenis apie JAV prašymus pateikti informaciją. “Facebook” sakė, kad šešių mėnesių laikotarpį, besibaigiantį 31 gruodis 2012, ji gavo tarp 9000 ir 10.000 prašymus pateikti duomenų, įskaitant baudžiamąsias ir nacionaliniu saugumu susijusius prašymus, apimantis tarp 18.000 ir 19.000 sąskaitas.
“Džiaugiamės, kad dėl mūsų diskusijų rezultatas, dabar mes galime įtraukti skaidrumo pranešime apie šeimas JAV nacionalinio saugumo susiję prašymai (įskaitant FISA taip pat Nacionalinio saugumo RAIDĖS) – kuris iki šiol nė viena įmonė buvo leista padaryti “Facebook” generalinis patarėjas Tedas Ullyot sakė ne taip subtiliai kasinėte bendrovės konkurentų.
Netrukus po to, “Microsoft” išleido panašius duomenis, nurodant, kad bendrovė gavo tarp 6000 ir 7000 baudžiamąsias ir nacionalinio saugumo prašymus įtakos tarp 31.000 ir 32.000 vartotojų sąskaitas.
“Yahoo” po vėlai pirmadienį, sakydamas, kad gavo “tarp 12.000 ir 13.000 prašymus, įskaitant baudžiamąją, žvalgybos stebėjimo akto (FISA), ir kitus prašymus.”
Daugiau: Štai kodėl “Google” perka Waze, karštas mobili eismo app, už $ 1000000000
Štai problema. Pagal šią sutartį “Facebook”, “Microsoft”, “Apple” ir “Yahoo” pasiekė su vyriausybe, kai bendrovėms buvo leidžiama tik išleisti bendrus numerius viso JAV duomenų prašymus. Svarbiausia tai, kad jie nebuvo leista atskirai išeiti iš FISA prašymų skaičių. “Tai daro įtaką tik labai mažytė” Microsoft “klientų visame pasaulyje,” Jonas Frankas Dėl šios priežasties, mes nežinome, ar jie gavo 50 FISA prašymus, 500 arba 5000. Kaip rezultatas, informacija, o pagirtinas, sijonas aplink centrinę išdavimo NSA-Snooping nesutarimų, kuris pobūdis ir mastas įmonių dalyvavimo slaptuose JAV nacionalinio saugumo tyrimus.
“Microsoft” generalinio direktoriaus pavaduotojas advokatas, sakė dienoraštyje. “Skaidrumas tik gali būti ne pakankamai atkurti visuomenės pasitikėjimą, tačiau tai puiki vieta pradėti.”
Pirmadienį “Apple” įstojo į partiją ir paskelbė, kad nuo 1 gruodis 2012, į 31 Geg 2013, ji gavo tarp 4000 ir 5000 prašymus iš JAV teisėsaugos už kliento duomenų, susijusių su tarp 9,000 ir 10,000 sąskaitų ar įtaisai, įskaitant ir baudžiamosios tyrimai ir nacionalinio saugumo “klausimus.” “Apple” sakė, kad tai buvo atleidžiantis data “skaidrumo”.
“Manome, kad bendrovėms turėtų būti leidžiama išeiti specialius numerius FISA prašymus”, sakė Amie Stepanovič, direktorius vidaus priežiūros projektas, Elektroninio privatumo informacijos centro, Vašingtone įsikūrusios viešojo intereso organizacijos. “Šie skaičiai suteiktų šalyje skaidrumą. Mes taip pat manome, kad individualūs vartotojai, kuriems yra skirta FISA turėtų gausite pranešimą, kad jie buvo prižiūrimas, net po to, kad jie turi galimybę užginčyti priežiūrą teismą.”
Amerikos didžiausių interneto bendrovių yra užkliuvimo per save sustiprinti savo įvaizdį po Blockbuster atskleidimus apie jų vaidmenį JAV vyriausybės prieštaringai duomenų rinkimo programą.
Nuo žiniasklaidos pranešimai rodo, kad pagrindiniai technologijų įmonės – includingApple, “Google”, “Facebook” ir “Yahoo” – teikia Nacionalinio saugumo agentūros (NSA) su nevaržoma arba “tiesiogiai” susipažinti su jų serverių, bendrovės buvo veda agresyvią kampaniją įrodyti, kad jie ” vėl ne vyriausybės Stooges.

EU-Asia