Pasaules Priciest pilsētas expats ir …?

“Cenas Oslo mēdz būt dārgāki, salīdzinot ar citām pasaules daļās (jo), par ražošanas izmaksām un darba ņēmējiem,” saka Lī Quane, reģionālais direktors, Āzijā ECA International. “Pakalpojumi ir ķīmiskās tīrītavas, apavu remonts, matu mērci – ierīces, kas ir darbietilpīgāka – ēdienu ēst veic pēc restorānos, kā arī Mēs arī redzam, ietekme nodokļu Piemēram alkohols un tabaka ir samērā dārgi…”
No Norvēģijas galvaspilsētas uz augšu vietas kāpums sitieniem Tokijā, Japānā pie viedokli, ko tā ir pieprasīta kopš 2010. Šogad Japānas galvaspilsēta atzīstama par pasaules sesto priciest pilsētā par ārvalstu darba ņēmējiem.
“Galvenais iemesls bija saistīts ar stiprumu valūtā, ko mēs esam redzējuši, ka Filipīnas ir viena no spēcīgākajām ekonomikām Āzijā pēdējo 12 mēnešu laikā, kā mēs esam redzējuši vairāk ārvalstu tiešās investīcijas iet uz turieni.. Tāpēc, ka , mēs esam redzējuši valūtu nostiprināt un kas uzstāja uz Filipīnām uz augšu ranking. ”
Saskaņā ar ECA International datiem par Oslo, filma biļete maksā ekvivalentu 18.76 $, alus bārā maksā 14,10 $, bet soda noteiks jums atpakaļ $ 3,43.
Tokijas kritums no topa pirmo šāda vājumu Japānas valūtā pēdējo vairākus mēnešus, piebilst Quane.
Kopumā Āzijas pilsētas klasifikāciju nesen redzējām “daudz stabilitāti,” piebilst Quane. Pozīciju globālā klasifikāciju Honkongā un Singapūrā, ir tikai “pārvietots vienu vai divus punktus”, ko viņš uzskata par “laba lieta”, un uz ilgāka termiņa ekonomikas atveseļošanos pēc 2008 pasaules finanšu krīzes signālu.
Jenas kurss ir samazinājies pat par 20% kopš Shinzo Abe kļuva par premjerministru 2012.gada decembrī. Abe ir izklāstīts plāns, lai atgrieztos pie inflāciju – ar oficiālo 2% mērķa – pēc divām desmitgadēm deflāciju, ir stagnācija ekonomikā un Japānas eksportētājiem, piemēram, Sony un Panasonic ierakstu miljardiem dolāru gadā zaudējumus.
Vājāka jena dod lielāku pirktspēju ārzemniekiem apmeklējot un apmainoties ar savu naudu.
Joprojām Tokija joprojām ir dārgākā pilsēta Āzijā expats, aptaujā ar ECA International, pārspējot Seoul, Pekina, Singapūrā un Honkongā.
Biļete uz Tokijas filmu būs 19,09 $ no jūsu maku, bezalkoholiskais dzēriens ir vairāk pieejamu 1,61 $, salīdzinot ar Oslo, bet rīsu kilogramu maksā $ 10.00 – augstāko cenu visā ECA International aptaujā.
Viens pārsteigums, saka Quane, ir Filipīnu galvaspilsēta Manila, kas izlēca 19 punktiem kopš 2012 aptaujas.
Oslo, Norvēģija ieņem pasaules dārgāko pilsētu emigrantiem, saskaņā ar jaunu apsekojumu, ko ECA International, pasaules cilvēkresursu konsultāciju firma. In top 10, septiņi no planētas priciest pilsētām atrodas Eiropā, divi ir sastopams Āfrikā, bet tikai vienu atpūtu Āzijā.

EU-Asia