Pasaulē vislabāk apmaksāto centrālo baņķieris

Anglijas Banka tur savu pirmo monetārās politikas sanāksmi Carney s vadības ceturtdien. Daži analītiķi paredz, ka viņam pieslieties savu laiku pirms kāda varētu būt Būtiskākā izmaiņa bankā, ieviešot Fed stila vadlīnijas par procentu likmēm.
“Mēs sagaidām, BoE pieņemt Fed stila vadlīnijas par procentu likmēm augustā, kad BoE ir sniegt novērtējumu par šīs politikas pamatotību,” atzīmēja Berenberg Bank galvenais UK ekonomists Rob Wood.
Kā viņš sāk piecu gadu termiņš pirmdiena – panākumi Mervyn King, kas ir pensijā – Carney uzņemas iestādē ar daudz lielāku to-do sarakstu, nekā viņa priekšgājējs.
Ne tikai to, ka Anglijas Bankas noteiktajām procentu likmēm un vadīt aktīvu pirkumus – pazīstams kā kvantitatīvās mīkstināšanas – tā ir arī pēdējā laikā uz atbildību, kas regulē banku un britu finanšu sistēmu.
Īri “perfektu kandidātu” – īpaši no Apvienotās Karalistes finanšu ministrs George Osborne vārdiem – nāk par cenu, tomēr.
Carney kopējā pakete ir vērts aptuveni $ 1.300.000, tostarp atalgojums, pabalstu un mājokļa uzturēšanas izmaksām.
Tas katapultas ar Harvard izglītots ekonomists un bijušais Goldman Sachs (GS, Fortune 500), baņķieris uz augšu centrālās baņķieris samaksas līgā, apsteidzot Honkongas Monetārās iestādes vadītājs Norman Chan, kas izgatavoti aptuveni $ 1,2 miljoni 2012.
Līdzīgie: Fed amatpersonas bojājumu kontroles režīmā
Carney bija spiesta aizstāvēt savu atalgojuma daudz šogad, kad liecības, pirms britu likumdevējiem – varbūt nav pārsteidzoši, ņemot vērā, Federālo rezervju priekšsēdētājs Bens Bernanke saņēma algu nedaudz zem $ 200,000 pagājušajā gadā.
“Es esmu pārvietojas no viena no vislētāko galvaspilsētām pasaulē – Otavas – uz vienu no visdārgākajām kapitāla pilsētām pasaulē vienu,” Carney teica februārī.
Dragi nopelnījis algu apmēram $ 488,000 pagājušajā gadā, bet bija arī lietot kādas ECB oficiālā rezidence.
Carney ir tuvākais konkurents ārpus Āzijā Tomass Jordānija, vadītājs Šveices Nacionālā banka, kas par apmēram $ 1.170.000 pagājušajā gadā, ieskaitot pensiju iemaksām.
Lai gan centrālās bankas, atšķiras ar to, kā tās ziņo par vecāko vadītāju atalgojumu, Carney ir galva un pleci virs Eiropas Centrālās bankas prezidents Mario Dragi, kurš ir žonglēt vajadzībām eirozonas 17 dažādās valstīs, kad vadījis monetāro politiku.
Mark Carney saskaras grūts uzdevums, jo jaunās Bank of England gubernators, bet viņš patiks bagātākajiem kompensācijas daudz jebkura liela centrālo baņķieris pretī.
Cerības ir lielas, ka tik ļoti slavēja bijušais banka Kanādas gubernators spēs strādāt burvju ar Apvienotās Karalistes ekonomiku. Laikā, dziļas taupības, viņam ir jāsabalansē nepieciešamība kontrolēt inflāciju ar prasībām, lai veicinātu aizdevumus mājsaimniecībām un uzņēmumiem.

EU-Asia