Pardavimų pakilti į slaptą Rowling knygos

Nors romanas buvo giriamos prieš paslaptis buvo atlikti, atskleidimas, kad Rowling buvo autorius – į nenuostabu – šoktelėjo tekstą knygos pardavimus.
Reiganas Arturas, leidėjas Little, Brown and Company “. sakė šios knygos atspausdinti vyksta ir atliks patikslintą autoriaus biografiją, kad rašoma “Robertas Galbraith yra už JK Rowling pseudonimas. ”
Sunday Times “, įdomu, kas tai paslaptis rašytojas tikrai buvo prijungtas taškus – pažymėdamas, kad” jis “naudojamas agentas, redaktorius ir leidėjas, kuris dirbo su JK Rowling.
“Tikėjausi, kad šią paslaptį šiek tiek ilgiau, nes yra Robertas Galbraith buvo toks išlaisvinantis patirtis!” Rowling pareiškime. “Tai buvo nuostabu skelbti be hype ar lūkesčių ir grynas malonumas gauti grįžtamąjį ryšį iš leidėjų ir skaitytojų kitu pavadinimu.
Apie “Amazon.com”, pardavimai išaugo daugiau nei 507,000% po Rowling pripažino yra autorius.
“Jis paliko armiją 2003 metais ir dirbo nuo tada civilinio saugumo pramonės” leidėjo svetainėje sakė. “For (veikėjas) Cormoran Strike idėja išaugo tiesiogiai iš savo asmeninės patirties ir tų jo karinių draugų, kurie sugrįžo į civilių pasaulyje.” Robertas Galbraith “yra pseudonimas.
“Būties rumbled aukštyn, kad aš galiu viešai padėkoti savo redaktorius David Shelley, kuris buvo tikrasis partneris nusikalstamumu, visi, kuriems kyla mažai, Brown žmonės, kurie dirba taip sunku” gegutės Calling “, nesuvokdami, kad aš parašiau tai, o rašytojai ir apžvalgininkai, tiek laikraščiuose ir internete, kurie buvo toks dosnus į romaną.
“Ir tiems, kurie paprašė tęsinio, Robertas visiškai ketina išlaikyti raštu serijos, nors jis tikriausiai toliau išjunk asmeninių pasirodymų.”
“Haris Poteris” kūrėjas J.K. Rowling apsisiausdavo nematomumo apsiaustą jos pačios savo naują romaną.
Į viršų slaptas mados, ji paskelbė “gegutės pašaukimą” pagal pavadinimą Robert Galbraith. Jos leidėjas, MULHOLLAND Knygos – Little, Brown and Company savaitgalį – apibūdino autorius kaip buvęs narys specialūs tyrimo filiale Karališkoji karo policija.

EU-Asia