Pabaiga artėja už Japonijos defliacijos spiralės

Ryškesnis ekonomikos perspektyvos daugiausia lemia reformų pastangų, kurių imamasi premjeras Shinzo Abe – “. Abenomics” politikos dubliuotas nustatytą
Kaip dalis trijų ramsčių strategiją, paskelbė sausį, Japonija ramped vyriausybės išlaidų ir šalies centrinis bankas švirkščiamųjų pinigus į ekonomiką dėl masiškai.
Savo metiniame ekonomikos perspektyvų, OECD projektai Japonijos vartotojų kainos pradės auga kukliai iki šių metų pabaigos, o infliacija pasiekė 2,4% iki 2014 m.
“Agresyvus švelnesnė pinigų politika galėtų pamatyti defliacija duoti kelią vidutiniškai teigiamą infliacijos Japonijoje”, sakoma ataskaitoje.
Recesija, kaip neseniai kaip ir pernai, Japonijos ekonomika augo metinė norma 3,5% per pirmuosius tris mėnesius nuo 2013 m žymiai greičiau nei 2,7% tikisi analitikai.
Japonijos tvirtas ekonomikos atsigavimas šiemet gali nutraukti defliacijos, kuri sapped augimą apie 14 metų, teigia Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijoje (EBPO).
SKAITYMO: Japonija: Ar Abenomics darbo?
Jis tikisi, kad infliacijos lygį iki 2%, o liautis į apačią dreifo vartotojų kainų, kuri tęsėsi 14 metų, kenkia verslininkų ir vartotojų pasitikėjimą pasaulyje trečia pagal dydį ekonomika.
“Japonijoje pagrindinė rizika yra ta, kad tvari fiskalinė būklė ilgainiui paveiks finansų rinkas ir sukelti pasitikėjimo krizę”, sakoma ataskaitoje.
“E. skolos santykis vėl į saugius lygius iš savo dabartinių aukštumų bus itin sudėtinga.”
Juda jau lėmė tai, kad Nikkei akcijų indekso ir aslide į jenos, kad padarė įmonių Japonija konkurencingumą užsienio ralio.
Taip pat pažadėjo yra struktūrinės reformos, pavyzdžiui, didinant moterų dalyvavimą darbo jėgos.
PERSKAITYKITE: ar gali “womenomics” Išsaugoti Japoniją?
“Atsižvelgiant į nustatytą politinį požiūrį, ekonomikos perspektyvos smarkiai pasikeitė Japonijoje pastaraisiais mėnesiais”, sakoma ataskaitoje.
Tačiau EBPO perspėjo, kad Japonijos ekonomikos atsigavimas buvo “supa netikrumas” Atsižvelgiant į šalies didelės skolos lygiui, kuris sudaro daugiau nei 200% bendrojo vidaus produkto (BVP).

EU-Asia