Obama yeni IRS başkanı aday

Koskinen önce Freddie Mac, federal ipotek kurumu hareket CEO’su oldu ve Palmieri Co ile bir iş kariyer sonra Washington DC Başkan Yardımcılığı yanı sıra Yönetim ve Bütçe ABD Ofisi yönetim müdür yardımcısı oldu
Clinton yönetimi, o bütçe ofis yönetimi müdür yardımcısı ve daha sonra 2000 yılı sonunda meydana gelen bin dönüşüm yönetmek için çabalar yönetti.
Ayrıca yardımcısı Amerikan Profesyonel Futbol Ligi Başkanı ve Amerika Birleşik Devletleri Futbol Vakfı başkanı olarak hizmet veren, ABD futbol önemli bir figür olmuştur.
90.000 çalışanların vergi toplama ajansı şu anda vergiden muaf statüsü kazanmaya çalışan bazı gruplar gibi “siyasi etiketleri dayalı ek inceleme için hedef olduğunu âyetlerini ardından Mayıs ayında Obama tarafından atandı geçici lideri Daniel Werfel’in, tarafından yönetilmektedir çay partisi. ”
Cumhuriyetçiler devlet düşmanları siyasi saldırılara hedef miktarda iddia var, ancak müfettişlerin bugüne kadar siyasi motivasyon veya IRS dışarıdan karıştığına dair hiçbir kanıt bulduk.
Onaylanırsa, Koskinen Adalet Bakanlığı, Hazine Genel Müfettişliği Dairesi ve Ev Cumhuriyetçiler, hem de IRS tarafından büyük ölçüde idare edilecektir Obama’nın sağlık yasası zayıflatmak GOP çabalarıyla hedefleme devam soruşturma karşı karşıya gelecek.
“John reform ihtiyacı kurumları etrafında dönen bir uzman,” Obama bizim hükümet her parçası mutlak bütünlük çalışması gereken ve bu IRS için de geçerlidir “sözlerine ekledi, yaptığı açıklamada. John yapacak eminim ne olursa olsun ajansı halkın güvenini geri alır. ”
Barack Obama başkan o zor durumdaki Internal Revenue Service devralmaya John Koskinen, kamu hizmeti ve özel sektör bir emektar, aday olacağını Perşembe günü açıkladı.
Beyaz Saray web sitesinde bir blog yazısı Senato tarafından onaylanması üzerine IRS komiseri olacak “emekli bir kurumsal yeniden yapılanma uzmanı” olarak son zamanlarda 74 döndü Koskinen, tarif.

EU-Asia