Obama vymenovať nových IRS hlavu

Koskinen bol predtým pôsobiaci generálny riaditeľ Freddie Mac, federálne hypotekárne agentúry, a bol zástupca primátora Washingtone, DC, rovnako ako zástupca riaditeľa konania pred úradom Spojených štátov pre riadenie a rozpočet po obchodnú kariéru s Palmieri Čo
V administratíve prezidenta Clintona pôsobil ako námestník riaditeľa pre správu rozpočtu úradu a potom dohliadal úsilie k správe tisícročia konverziu ku ktorým došlo na konci roka 2000.
On tiež mal hlavnú postavu v americkej futbale, ktoré slúžia ako podpredseda americkej profesionálnej futbalovej ligy a prezident Spojených štátov Soccer Foundation.
Daňou agentúra 90.000 zamestnancov v súčasnosti je na čele dočasnej vodca Daniel Werfel, ktorý bol menovaný Obama v máji v dôsledku zistení, že niektoré skupiny hľadajú oslobodené stave boli cielené pre extra kontrolu na základe politických značiek, ako sú ” čajový večierok. ”
Republikáni tvrdia zameriavacích množstvo politickým útokom na vládne nepriateľov, ale vyšetrovatelia doteraz nenašiel žiadny dôkaz o politickej motivácii a zapojenie z krajín mimo IRS.
Ak sa potvrdí, bude Koskinen čeliť pokračujúce vyšetrovanie cielenie ministerstvo spravodlivosti ministerstvo financií generálneho inšpektora kanceláriu a dom republikánov, rovnako ako GOP úsilie podkopať Obamovu zdravotnú starostlivosť zákon, ktorý bude podávaný vo veľkej časti IRS.
“John je expert na otočí inštitúcie potrebuje reformu,” povedal Obama vo vyhlásení a dodal, že “každá časť našej vlády musia pracovať s absolútnou integrity a to platí najmä pre IRS. Som presvedčený, že John bude robiť čo je potrebné obnoviť dôveru verejnosti v agentúre. ”
Americký prezident Barack Obama vo štvrtok oznámil, že bude nominovať Johna Koskinen veterána verejné služby i súkromným sektorom, prevziať angažovanú Internal Revenue Service.
Blogu na internetovej stránke Bieleho domu popísané Koskinen, ktorý sa nedávno obrátil 74, ako “dôchodca reštrukturalizačných odborníka”, ktorý by sa stal komisár IRS po odsúhlasení Senátom.

EU-Asia