NSI snooping sukelia ieškinių

Laisvė Žiūrėti vadovas Laris Klayman pareiškime buvo būtina turėti vyriausybė atskaitinga.
“Mes negalime leisti” Big Brother “,” Orwellian vyriausybė šnipinėti Amerikos žmonėms susipažinti su savo konfidencialius pranešimus efektyviai paversti “piliečius į savo kaliniams.” Sakė jis. “Štai kodėl ši klasė veiksmų ieškinys, kurioje visi” Verizon “vartotojai kviečiami dalyvauti, nesvarbu, kokia jų politinių įsitikinimų, bus naudojamas kaip antrajam Amerikos revoliucijos, vienas, kad yra atlikti taikiai ir teisėtai transporto priemonės, bet ir ryžtingai.”
Kiti ieškiniai virš NSI priežiūros programoje gali būti pateiktas artimiausiomis dienomis iš kitų telekomunikacijų vartotojų.
APLS, kitos privatumo advokatai ir atskirų telekomunikacijų klientai turėjo ginčyti įvairius Nacionalinė saugumo agentūra programas anksčiau, bet nebuvo sėkmingos federalinių teismų.
Aukščiausiasis Teismas vasario blokavo ieškinį per platus elektroninių slapto pasiklausymo amerikiečius potencialiai susijusių su įtariamais užsienio teroristais ir šnipai.
Į “Guardian” laikraščio ir “The Washington Post atskleidimai buvo pasipiktinęs civilinės liberalių pažiūrų, politinės liberalų ir kai kurie konservatoriai ir sukėlė naują politiką ir privatumo diskusijose. Tačiau teisiniai iššūkiai turėtų būti kalną kovoja federalinio teismo.
Į Stranges “kostiumas ir kitą, pilietinių laisvių grupių šią savaitę centre telefono stebėsenos, kurioje NSI sako, kad gavo duomenis iš pagrindinių telekomunikacijų bendrovė.
“Tai Bradas programa yra tikrai vienas iš didžiausių priežiūros pastangų kada nors vykdytas demokratinės vyriausybės prieš savo piliečiams”, sakė Jameel Jaffer, minėtą teisinį direktorius Amerikos pilietinių laisvių sąjungos, kuri sujungta su Niujorko pilietinių laisvių sąjungos padavimo kostiumas .
Jie teigia, programą, kuri Baltieji rūmai sako kruopščiai ir teisėtai taikomas ir būtina priemonė kovojant su terorizmu, pažeidžia Pirmosios pataisos žodžio laisvės teises, taip pat Ketvirtoji pataisa teisę į privatumą.
Nr NSA Gręžinys sutrikusios cemento žiedai ženklas, nes Jungtinių Valstijų tyrimą, stato garą
Skunde taip pat ima iniciatyva viršija įgaliojimus, kad Kongresas paslaugų, teikiamų Patriot Act, kuris buvo atsakas į rugsėjis 2001 “al Qaeda” išpuolių prieš Jungtines Amerikos Valstijas.
Į Stranges “sūnus Navy Seal Michael Keista, žuvo 2011 sraigtasparnio avarijos Afganistane.
Kartu su vyriausybės watchdog Laisvės Watch, kad Stranges teigia, kad jų telefono įrašus buvo neteisėtai prieinama vidaus šnipinėjimo agentūrų, nes jie “buvo vokalas apie savo kritikos prezidento B. Obamos, kaip vyriausiasis kariuomenės vadas, jo administracijos ir JAV kariuomenės.”
Buvęs NSI kompiuteris rangovas, Edward Snowden, pripažino ištekėti informaciją apie valdžios priežiūros veiklą, pasakoja britų reporteris, kad “Verizon” Verslo tinklas buvo nurodyta slaptu federaliniam teismui atversti informaciją apie telefono paskelbtuose kvietimuose nuo 25 balandis – 19 liepa.
Žvalgybos pareigūnai vėliau patvirtino programą, kuri Analitikai sako, kad greičiausiai apima visus JAV vežėjų.
Jie anksčiau pateikė ieškinį prieš vyriausybę per Afganistano helicopter avariją, kad žuvo 38 žmonės. Keista, 25, ir kolegos nariai savo elito SEAL Team VI žuvo kartu su kitais Amerikos specialiųjų pajėgų, nacionalinės gvardijos ir Afganistano karinių pajėgų.
Į Stranges buvo iškelta Obama, generalinis prokuroras Erikas turėtojas, NSI direktorius Keithas Aleksandras, “Verizon”, vyriausybinių agentūrų ir teisėjas, kuris pasirašė slaptą įsakymą nuo telefono stebėseną.
Iš skundo pora teigia jų privatumą ir žodžio laisvės teisės buvo pažeisti tariamų “nusikalstamų veikų.”
Tariamas priežiūros “pažeidė Ieškovų” ir grupės nariai “Teisė laisvai burtis į asociacijas, padarydami jas ir kiti pavargo ir bijo kreiptis kitus asmenis ir subjektus per mobilųjį telefoną iš baimės vyriausybės galios ir keršto piktnaudžiavimu nuo šių asmenų ir subjektų, kuriems ginčyti vyriausybės piktnaudžiavimo įgaliojimais. ”
Ieškinys pasiūlė Jokios tikslinei priežiūrai, specifiką. Į Stranges grindė savo kaltinimus dėl “informacijos ir tikėjimo.”
Į Stranges ir kiti šeimos žuvusiųjų teigė vyriausybę nuslėpti, apklausos oficialų pasakojimą apie incidentą.
Į Stranges pasakyti, kad klausinėjimas padarė juos skirta stebėjimui.
Nebuvo pradinis atsakas į priežiūros bylą iš administracijos pareigūnų, įskaitant Teisingumo departamentas.
Pirminiai teisiniai iššūkiai vyriausybės valymo elektroninių stebėjimo programas pradėjo ryškėti viena pora, susijusį jie buvo išskirti stebėti, nes jie kritikavo JAV karinės.
3 milijardus dolerių klasės veiksmas skundą pateikė Mary Ann ir Charles keista Filadelfijos buvo manoma, kad pirmoji civilinė byla prieš B. Obamos administracija nuo praėjusios savaitės Blockbuster atskleidimas paskelbtais pranešimais apie super slaptas Nacionalinė saugumo agentūra priežiūros pastangas.
Atskleidimas ir antra įtraukti NSA priežiūrą elektroninių laiškų yra pakurstė diskusijas apie vyriausybės asmens duomenų rinkimo pasaulinėje medžioti teroristus ir nusikaltėlius.
Piliečių laisvių šalininkai sako, kad šios priemonės yra nepriimtinos įsibrovimo. Tačiau šalininkai sako, kad jie yra teisėti ir davė įrodymų, kad padėjo sustabdyti teroro sklypai.

EU-Asia