NSA стеження викликає позовів

Свобода головки вахти Ларрі Klayman йдеться в заяві необхідно було уряд до відповіді.
“Ми не можемо дозволити” Великий брат “Оруелла урядовий шпигун на американський народ, щоб отримати доступ до конфіденційного зв’язку ефективно перетворити” громадян у свою ув’язнених. “Сказав він. “Ось чому цей позов, яким все Verizon користувачі можуть взяти участь, незалежно від їхніх політичних переконань, буде служити в якості транспортного засобу для другої американської революції, яка проводиться мирно і законно, але і сильно.”
Інші судових справ, що стосуються програми спостереження АНБ могла бути подана найближчими днями інші клієнти телекомунікацій.
Американського союзу цивільних свобод, інших захисників приватного життя та індивідуальних клієнтів Телеком оскаржили різні Агентство національної безпеки програм у минулому, але не були успішними у федеральних судах.
Верховний суд в лютому заблокували судовий процес радикальних електронного підслуховування на американцях, потенційно пов’язаних з підозрюваним іноземних терористів і шпигунів.
Розкриття інформації в газеті Гардіан і Washington Post, які обурюють борців за громадянські права, політичні ліберали і деякі консерватори, і викликав нову політику конфіденційності і дебатів. Але правові проблеми як очікується, буде в гору боїв у федеральному суді.
Stranges ‘костюм і іншу громадянських свобод на цьому тижні зосереджена на телефон моніторингу, в якій NSA, як кажуть, отримала дані від великої телекомунікаційної компанії.
«Це бредень програми, безумовно, один з найбільших спостереження зусиль усіх виведених на демократичний уряд проти власних громадян”, сказав Джаміль Джаффер, сказав директор з правових питань для Американського союзу цивільних свобод, який разом з Нью-Йоркського Союзу громадянських свобод в подачі позову .
Вони стверджують, програму, яка в Білий дім каже ретельно і законно застосовуватися і необхідним інструментом у боротьбі з тероризмом, порушує Першу поправку права на свободу слова, а також четвертої поправці право на недоторканність приватного життя.
Ніяких слідів протікання NSA як розслідування США не будує пором
У скарзі також заряджає ініціативи перевищує повноваження, що Конгрес США виділив через Patriot Act, який був відповіддю на у вересні 2001 року Аль-Каїди нападів на Сполучені Штати.
Stranges Син, Navy SEAL Майкла Дивно, був убитий в 2011 катастрофі вертольота в Афганістані.
Поряд з Свободу Дивитися сторожовий уряду, Stranges говорять, що їхні телефонні записи були незаконно доступ до внутрішніх агентства шпигуна, тому що вони “були вокальні про свою критикою президента Обами, як головнокомандувач, його адміністрації та американських військових.”
Колишній підрядник комп’ютерів АНБ, Едвард Сноудена, зізнався у витоку інформації про діяльність державних спостереження, говорять британські репортерові, що Verizon Business Network була замовлена ​​секрет федеральний суд, щоб перевернути деталі опубліковані телефонні дзвінки з 25 квітня по 19 липня.
Співробітники розвідки пізніше затвердили програму, яку аналітики кажуть ймовірно охоплює всі американські авіакомпанії.
Раніше вони подали позов проти уряду у зв’язку з катастрофою вертольота Афганістану, який вбив 38 людей. Дивно, 25 та інших членів його еліти SEAL Team VI були вбиті, поряд з іншими американським спецназом, Національної гвардії, і афганських військ.
Stranges подали до суду на Обаму, генеральний прокурор Ерік Холдер, директор АНБ Кіт Олександр, Verizon, державних установ і судді, який підписав секретний наказ по телефону моніторингу.
У скарзі, пара стверджує, що їх приватне життя і права на свободу слова були скомпрометовані нібито “злочинні дії”.
Передбачувані спостереження “порушила позивачів і членів класу право на свободу асоціацій, роблячи їх втомлені і інші і бояться контакту з іншими особами та організаціями за допомогою мобільного телефону, побоюючись зловживань владою уряду і помсти щодо зазначених осіб та організацій, які оскаржити зловживання державною владою “.
У позові не було запропонував жодної конкретики будь-якого цілеспрямованого спостереження. Stranges засновують свої твердження на «інформації і переконань».
Stranges та іншим сім’ям загиблих стверджують, уряд прикриття, піддаючи сумніву офіційну версію інциденту.
Stranges сказати, що допит зробило їх цілей для спостереження.
Там не було ніякої первісної реакцією на спостереження позов від адміністрації, в тому числі Міністерства юстиції.
Початкова правові проблеми до радикальних електронних урядових програм спостереження почали з’являтися з однією парою, стверджуючи, що вони були виділені для контролю, тому що вони критикували американських військових.
$ 3000000000 класу дій скаргу Мері Енн і Чарльз Дивні Філадельфії, як вважають, перший цивільний позов проти адміністрації Обами з блокбастером розкриття минулого тижня в опублікованих звітах про надсекретний Національному зусилля щодо забезпечення безпеки наглядом агентства.
Що розкриття і друга за участю NSA спостереження електронні листи розпалила дебати про уряд збір особистих даних в глобальній полюванні на терористів і злочинців.
Захисники громадянських свобод сказати заходи неприйнятні вторгнень. Але прихильники кажуть, що вони є законними і дали докази, які допомогли зупинити терор ділянок.

EU-Asia